Galerie vítězů 16. - 17. 5. 2020

Seznam vítězů závodů v termínu 16 - 17. května 2020. Kdo zvítězil ve Zduchovicích, Svžnu, Děpoltovicích, Opřeticích, Brozanech, Nových Zámcích a Plandrech? Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

16. - 17. 5. Zduchovice

neděle: 100 cm - V. Fenclová a Contecas, 110 cm - S. E. Španko a Electric, 120 cm - J. Tměj a Atila 2, 135 cm - J. Tměj a Atila 2, 130/135 cm - P. Adam a Cachas, 140 cm - K. Papoušek a Great, 

sobota: ZP - S. Píšová a Coffee, ZLP - A. Písařík a Charlotte-L, LP* - M. neumannová a Chanel 11, SP* - A. Písařík a Nantano B.B., 90 cm - J. Tměj a Albert DK, 100 cm - L. Staňková a Clever, 110 cm - T. Plšek a B-Freydis, L* - N. Egrová a Quilisca, 

 

16. - 17. 5. Svržno

Sobota: ZP - M. Pěchoučková a Gissell, ZLP - J. Krupičková a Nesquick 1, LP** - D. Kodadová a Golden Duke, 90 cm - S. Kodadová a Larose, 100 cm - D. Kodadová a Crouch, 110 cm - R. Borčová a Louis Vuitton,
Neděle: 100 cm - J. Králíček a A Lee Wp Z, 110 cm - R. Borčová a Lukas 25, 120 cm - D. Pospěch a Eliott, 125 cm - D. Pospěch a Non Stop Novaequi,

 

16. - 17. 5. Děpoltovice

Neděle: 90 cm - H. Kollariková a La Philip, 100 cm - T. Trochová a Jacklin-svržno, 110 cm - L. Šímová a Nirvána Z Hájů,

Sobota: 90 cm - T. Kašparová a Ryzáček 1, 90 cm - L. Čelovská a Miss Christo M, 100 cm - A. Rajchmanová a Narcos 1, 110 cm - M. Pochman a Daigra Ii, 120 cm - K. Pavlů a Lola 2, 125 cm - K. Hlaváčková a Cascudo Bono, ZP - T. Kašparová a Imagine Boy, ZLP - m. J. Zeman a Bam 2, LP* - N. Čurdová a Sam 19,

 

17. 5. Opřetice

ZP - E. Králová a Nefritty I'm Happy, ZLP - N. Čížková a Kewin 1, LP* - N. Kubíčková a šikulka, SP* - K. Hájková a Trawel Cu Mel, 90 cm - M. Brucknerová a Casper Z Hájů, 100 cm - J. Oulický a Libín, 110 cm - T. Tesárek a Siko, 115 cm - F. Ludvík a Proud Princess,

 

17. 5. Brozany

90 cm - L. Příhodová a Rimini 2, 100 cm - D. Kvasničková a Candy Crush, 110 cm - V. Špačková a Caster 2, 115 cm - M. Balounová a Empatia, 125 cm - V. Špačková a Landia 1, 115 cm - A. Horáčková a Moda 1, 120 cm - M. Balounová a Empatia,

 

16. - 17. 5. Mladeč, Nové Zámky

Neděle: DU-A - M. Svačinová a Julie Belle, DD - E. Kopuletá a Givesta M.h., JD - E. Skřivanová a Farewell, SG - E. Skřivanová a Farewell,

Sobota: hobby ZZ0 - K. Hajduk a Carmen 40, hobby Z1 - A. Hanáčková a Fencier, DU-A děti a junioři - A. Hubáčková a Prince, DU-A ostatní - A. Hanáčková a Fencier, DD děti a junioři - D. Tomíková a Flora 13, DD ostatní - P. Balnarová a Daisy 60, JU - E. Kopuletá a Givesta M.H., YU - M. Schwarzová a Picadora, IM-A - M. Schwarzová a Picadora

 

17. 5. Plandry

ZP - V. Hájková a Calimero 8, ZLP - G. Horká a Conny 3, LP** - B. Krejčířová a Glanteifi Guto, 100 cm - E. Svobodová a Zaira Colata, 110 cm - M. Šánová a Dafne 2, 115 cm - M. Šánová a Dafne 2,

Publikováno: 18.5.2020 11:10:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020