Galerie vítězů 17. - 19. 5. 2019

Seznam vítězů závodů v termínu 17.  - 19. května 2019. Kdo zvítězil v Ostravě, Staré Boleslavi, Ptýrově, Herouticích, Mostu, Janově, Našiměřicích, Děpoltovicích, Těšánkách, Tlumačově, Ústi nad Labem a Brně? Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

17. - 19. 5. Ostrava

Pátek: do 100 cm - O. Janásová a Armani 4, do 110 cm - N. Huňová a Merra, 120 cm - M. Hentšel a L- Querida, Obtížnost neurčena - G. Kopřivová a Kiara 4, 130 cm - M. Klus a Carebis,
Sobota: 120 cm - M. Klus a Quapeta, Neurčeno - T. Vysoudilová a Picard 2, 125 cm - S. Hošák a Galandro, 135 cm - M. Klus a Carebis, 110 cm - T. Rojáková a Corleone,
Neděle: 120 cm - J. Hruška a Reiky, 130 cm - J. Hruška a Arven 2, Obtížnost neurčena - T. Laryšová a Cardela, 135 cm - N. Ulčová a Demont, 145 cm - L. Strnadlová a Carina 6,

 

18. 5. Stará Boleslav

90cm cm - A. Pfefrová a Nik 5, 90cm cm - A. Šmídová a Bert Jolanka, 100cm cm - N. Gromošová a Paris 12, do 110 cm - M. Ceplová a Parsifal, 110 cm cm - M. Ceplová a Parsifal, 115 cm cm - J. Špurková a For Funny,

 

18. - 19. 5. Farma Ptýrov

Sobota: 110 cm - A. Charousková a Farad 3, 115 cm - M. T. Hýžová a Jasper Gold, 120 cm - O. Pospíšil a Adular 1, 125 cm - I. Stehlíková a Golden Cry, 130 cm - B. Vojtková a Etcetera, 135 cm - B. Vojtková a Quilago,
Neděle: 90 cm - N. Šlechtová a Melody 2, 100 cm - M. Štechová a Toska 1, 110 cm - Z. Plundrová a Lapentti, 115 cm - Z. Plundrová a Lapentti,

 

18. - 19. 5. Heroutice

Sobota: DU-B - a , DU-A - a , DU-A - a , JD - a , do 100 cm - L. Svojtková a Carmen 19, 80 cm - J. Vášáryová a Chiko, 80 cm - J. Vášáryová a Chiko, 100 cm - L. Sikorová a Leon 16, 100 cm - L. Sikorová a Leon 16,
Neděle: ZP - M. Sikora a Sd Honeybee, ZLP - V. Sommer a Sharon Dawra, LP** - Š. Krejčí a Laki 3, 100 cm - M. Klíma a Caballo R, 110 cm - D. Strejcovská a Corde, 115 cm - D. Strejcovská a Corde,

 

18. 5. Most

ZP - V. Novák a Laky 2, ZLP - K. Mlčochová a Siepke's Diabolo, LP* - E. Saláková a Whitney 4, 80 cm - I. Wutschková a Fallaver, 90 cm - Z. Vasilenková a Prince Of Leone, do 100 cm - A. Závůrková a Sunday 1, do 110 cm - V. Aschenbrier a Valiant,

 

18. 5. Janov

100 cm - E. Petrusová a Lucienne, 110 cm - L. Novotná a Sirwen, 115 cm - A. Siatková a Kira 6, do 100 cm - A. Bergerová a Fikot,

 

18. 5. Našiměřice

90 cm - A. Larvová a Liberio, do 100 cm - S. Nečasová a Chairo, do 110 cm - V. Šebestová a Swen 1, 110 cm - D. Komárková a Cassandra, 110 cm - D. Komárková a Cassandra, 115 cm - Z. Matýska a Bleu Diamond Van Herikhave, 115 cm - Z. Matýska a Bleu Diamond Van Herikhave, 125 cm - Z. Matýska a Bleu Diamond Van Herikhave,

 

18. - 19. 5. Děpoltovice

Sobota: do 80 cm - B. Škardová a Scarabea, do 80 cm - T. Michálková a La Etna, 100 cm - T. Michálková a La Etna, 110 cm - T. Kašparová a Reskátor 1, 120 cm - T. Michálková a La Eleganc, 130 cm - V. Žižka a Gucci 4, ZP - B. Pospíšilová a Alibaba 1, ZLP - m. J. Lahodná a Mirabel 4, LP** - K. Hlaváčková a Sam 19, SP** - K. Hlaváčková a Sam 19,
Neděle: ZP - D. Kodadová a Voda, ZLP - K. Hlaváčková a Goldbär, LP** - K. Hlaváčková a Cheyenne, SP** - K. Hlaváčková a Sam 19, do 90 cm - B. Škardová a Scarabea, do 100 cm - T. Michálková a La Eleganc, do 110 cm - N. Šímová a Arisco, ZP - m. J. Lahodná a Morlyn, ZP - B. Pospíšilová a Alibaba 1, do 70 cm - D. Kodadová a Voda, ZLP - m. J. Lahodná a Carmen H, ZLP - K. Hlaváčková a Goldbär, do 80 cm - R. Šímová a Mašlička, do 80 cm - K. Jandová a Orage De Messitert, do 90 cm - K. Jandová a Orage De Messitert, do 90 cm - B. Škardová a Scarabea, do 100 cm - T. Michálková a La Eleganc,

 

18. - 19. 5. Těšánky

dvojspřeží - A. Soukup, jednospřeží - J. Koníř, dvojspřeží pony - M. Pospíšilová

 

18. 5. Tlumačov

90 cm - J. Adámek a Lerby 1, do 100 cm - A. Žákovská a Sagána L, 110 cm - Z. Žíla a Via Cassia, 115 cm - S. Petković a Jacqueline, 125 cm - Z. Žíla a Consulent De Prelet Z, 130 cm - Z. Žíla a Consulent De Prelet Z,

 

19. 5. Ústí n/L

do 90 cm - T. Sixtová a Arezza Obrocká, do 100 cm - T. Sixtová a Arezza Obrocká, do 100 cm - A. Stöhrová a Sella Ronda 2, 100 cm - J. K. Kostečková a Artemis 8, 110 cm - B. Růžička a Legolas 1, 120 cm - B. Vajrychová a Dita 11, 130 cm - A. Bartková a Horákyně, 135 cm - B. Vajrychová a Dita 11,

 

19. 5. Panská lícha, Brno

DU-B - J. Hušková a Sarito, L0 - J. Poláková a Sacramoso Sagara Ix-11, DD - R. Sedláčková a Fantazie 12, DD - J. Kadlec a Accept, JU - J. Sekaninová a Princ 22, JU - J. Sekaninová a Princ 22, JU - R. Sedláčková a Fantazie 12,

Publikováno: 21.5.2019 7:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2019