Galerie vítězů 19. - 22. 4. 2018

Seznam vítězů závodů v termínu 19. - 22. dubna 2018. Kdo zvítězil v Martinicích, Kladrubech nad Labem, Pardubicích, Brně, Polkovicích, Ostravě, Čísovicích, Staré Boleslavi, Mostu, Dubenci, Královicích, Trojanovicích a Vyškově? Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

19. - 22. 4. Martinice - ČSP

neděle: 125 cm - J. Štětina a Benito-S, 120/125 cm finále CJC - T. Svobodová a Maryland, 135 cm U25 - V. Staněk a Quatemal

Velkou cenu vyhrál Václav Horký s klisnou Asile De Paix P před druhým Rudolfem Doležalem s Larou Croft. Třetí místo obsadil Jiří Skřivan a Flying Star 1.

sobota: 115 cm CJC - A. Helebrantová a Call Me Z, T. Svobodová a Maryland, 120 cm - M. Kotalík a Shadow 3, 110 cm AT - H. Dastychová a Fatima 15, 130 cm - T. Mücková a Control Me, 140 cm - J. Štěrba a Warness

pátek: 110 cm - P. Pešková a Bahrain Silver 1, 115 cm - B. Vojtková a Cornelia K, 125 cm - M. Vítek a Chicago-Ra, 115/120 cm - N. Kovářová a Quinara, 110 cm AT - H. Civišová a Sunshine 1, 

čtvrtek: 100 cm - J. Vábek a Lady Charlotte, 110 cm - M. Vítek a Chepetka, 115 cm - M. Vítek a Invictus SR Z, 120/125 cm - K. Hanušová a Concalida, 100 cm AT - H. Dastychová a Fatima 15

 

19. - 22. 4. Kladruby nad Labem - Rudolfův pohár

CAI2* jednospřeží - D. Hötsch, CAI3* jednospřeží - M. Rössler, CAI3* pony dvojspřeží - T. Schuppert, CAI2* dvojspřeží - M. Stottmeister, CAI3* dvojspřeží - S. Koalick, CAI* čtyřspřeží - Jiří Nesvačil jun.

 

20. - 22. 4. Pardubice

ZP - L. Létal a Coco Rico, SP - A. Vyštajnová a Elzar, BP - B. Vaňková a Lipton Sinaj, BP styl - B. Vaňková a Lipton Sinaj, ZL - E. Orctová a Tess 3, SN - A. Svobodová a Unkas Boy, Z - K. Veselovská a Lucky Lord, hobby Z - T. Jonová a Quick Mill, pony ZL - N. Havelková a Pírko, pony ZL styl - E. Harris a Bonita 6, pony L - S. Dvořáková a Gejzer, pony L styl - S. Dvořáková a Gejzer, ZK - V. Regnard a Eso, hobby ZK - V. Daníčková a Čejn, 

 

21. - 22. 4. Brno - Panská lícha

neděle: Z4 - J. Bartošová a Ginny 1, DU-B - I. Kydalová a Osman 1, DJ - M. Horná a Forever, JD - T. Gombarčíková a La Fleurette, YU - M. Knoflíček a Zun Light VDL, IM1 - I. Vavříková a Fürst Romantico

sobota: DU-A - S. Boorsma a Cilka 5, DU-B - Z. Ledecká a Nivaro, DD - M. Nittnaus a Favory XII-13, JU - M. Knoflíček a Dublin 1, JJ - P. Vančo a Conversano XIII-47, SG - I. Vavříková a Fürst Romantico, 

 

21. - 22. 4. Polkovice

neděle: ZP - A. Žákovská a Al-Kham-Sa, ZLP - A. Žákovská a Al-Kham-Sa, 90 cm - S. Brychnáčová a Valencia 3, 100 cm - M. Sejkorová a Fidorka 5, 110 cm - H. Machačová a Jaskier, 115 cm - K. Jantaková a Drinka, 120 cm - T. Benediktová a Yeti, 

sobota: ZP - R. Pichrtová a Dorinka, ZLP - N. Šůrková a Saturn 3, LP - S. Ambrožová a Mana Šargoun, hobby 50 cm - F. Pavlíček a Fatima 252, hobby 70 cm - M. Fojtová a Hurikán PP, hobby 80 cm - V. Labuťová a Keny White, 100 cm - S. Hlavatá a Irras, 110 cm - S. Hlavatá a Irras, 115 cm - M. Sýkora a Andigo WP Z, 125 cm - J. Urban a Rolanda, 

 

21. - 22. 4. Ostrava

neděle: 90 cm - A. Dobrocsanylová a Hannibal 2, 100 cm - M. Badalová a Sunny Day 3, 110 cm - J. Ludvík a Kyana, 120 cm - J. Milián a Kleopatra 2, 125 cm - M. Hentšel a Dařbuján

sobota: hobby 70 cm - S. Moravcová a Ricardo 3, hobby 80 cm - N. Lančová a Lancelot-D, hobby 90 cm - J. Nytrová a Lord Dájen-K, 100 cm - M. Roubíčková a Otylka, 110 cm - L. Jakub a Olympic Day, 115 cm - M. Hentšel a Cameron 2, 120 cm - M. Hentšel a Dařbuján

 

21. 4. Čísovice

neděle: 80 cm - V. Humeni a Mystic, 90 cm - K. Zelená a Likwor, 100 cm - K. Voříšková a Cassablanca 1, 110 cm - M. Babák a Lancelot 24, 115 cm - V. Havlová a Wailanda

sobota: hobby 70 cm - K. Pečená a Calderon 1, hobby 80 cm - J. Kotoučová a Bakbak, hobby 90 cm - J. Kotoučová a Bakbak, ZP - K. Bubáková a Lucky Aia, ZLP - L. Veitová a Alpinhorse Tullamore Dew, LP - E. Petrusová a Kačenka 1

 

21. 4. Stará Boleslav

80 cm děti, junioři, ml. koně - B. Salavová a Loran 3, 90 cm děti, junioři - K. Štěpařová a Kaspio, 90 cm - K. Ambrožová a Varadeur De La Rey, 100 cm - A. Černá a Doris-Svržno, 110 cm - K. Saláková a Angie 2, 110 cm - B. Ladrová a Dream 2

 

21. 4. Most

ZP - K. Jandová a Naloon, ZLP - K. Jandová a Naloon, 80 cm - M. Zeman a Fronesis, 90/100 cm - Z. Bártová a Catanzaro, 110 cm - M. Hozdeková a Van Gogh 2, 115 cm - B. Vajrychová a Dita 11, 

 

21. 4. Vyškov

hobby DU-A - J. Wagenknechtová a Cathrin, DU-A - J. Wagenknechtová a Cathrin, Z4 - S. Nezdařilová a Diament, L0 - E. Sklenárová a Bertramka, DD - E. Sklenárová a Bertramka, S0 - E. Kopuletá a Forrest Gump 1, JU - E. Tesařová a Aisha 2

 

21. 4. Dubenec

DU-A - P. Civišová a Sophia 1, DU-B do 18let - K. Kačírková a Diadém 2, DU-B - A. Mikolášová a Solo Cantinela XXII - 11, DD do 18let - S. Kotisová a Nispuck, DD - P. Civišová a Augustus 1, JU - P. Civišová a Augustus 1, JD - P. Civišová a Donna Frederica, SG - P. Civišová a Europe-M

 

22. 4. Královice

DU-A - A. Humplíková a Gembria Sih, DU-B - L. Procházková a Lipton Samba, Z4 - P. Charvátová a Caramella 2, DD - V. Bláha a Nico van de Gela, JU - T. Hábová a Firestone 1, JD - M. Habásková a Dominique 1, SG - D. Ptaszková a Centurie 1, 

 

22. 4. Trojanovice

ZP - B. Hrstková a Argo, ZLP - S. Valčíková a Lipo 1, LP - G. Kopřivová a Harry 5, SP - K. Horníková a Hvězda-H, 100 cm - K. Tioková a Bornfree, 110 cm - D. Dutková a Amazing Moon, 

 

Kalendář závodů

Publikováno: 23.4.2018 14:05:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2019