KMK 2017 skoky: Suchá u Litomyšle

Skokové Kritérium mladých koní je vypisováno SCHČT. Jedná se o chovatelské soutěže pro čtyř- až šestileté koně. V roce 2017 proběhne celkem 9 kvalifikačních kol s finálovým závodem ve Zduchovicích. Více uvnitř.

Zásady pro soutěže Kritérium mladých koní v roce 2017

 

Zduchovice: 4leté klisny (17 start.) - 1. M. Kotalík a Sophia, 4letí valaši a hřebci (19) - 1. J. Štěrba a Iniesta, 5leté klisny - 1. J. Novák a Royal Dream-T, 5letí hřebci a valaši - 1. K. Hanušová a Dartoni

Nové Zámky - 4letí hřebci a valaši (7): 1. Cola One (Petr Vančura), 2. Quite Right (M. Klus), 3. Calox (M. Žilinský), 4leté klisny (14): 1. Lovely (K. Kubrická, 25,5 bodu), 2. Christa II (J. Hruška), 3. Cornelia N /I. Přibyl), 5leté klisny: 1. Emma Lee (J. Hruška), 2. Cardela (L. Strnadlová), 3. Hedda (J. Skřivan), 5letí hřebci a valaši: 1. Dařbuján (M. Hentšel), 2. Sterling (M. Klus), 3. Solidat (M. Klus), 6letí: 1. Giggs (J. Hruška), 2. Arista 4 (R. Doležal), 3. Dorian Gray (P. Masárová)

Ostrava - dubnový termín zrušen kvůli nepříznivému počasí. Nový termín 30. května na kolbišti Jezdeckého klubu Baník Ostrava

Opava  4leté klisny (13): 1. Amanosa (L. Strnadlová), 2. Caramela 3 (M. Čapková), 3. Pretty Woman M (M. Hruška), 4letí hřebci a valaši (8): 1. Quite Right (M. Klus), 2. Don Andiamo Ambiente-T (J. Hruška), 3. Chescudors (M. Žilinský), 5leté klisny (6): 1. Emma Lee Z (J. Hruška), 2. Eigara (M. Žilinský), 3. JLB Fenella (J. Bosáková), 5letí hřebci a valaši (8): 1. Dařbuján (M. Hentšel), 2. Sterling (M. Klus), 3. Solidat (M. Klus), 6letí (9): 1. Giggs (J. Hruška), 2. Corlenský Ruf (I. Přibyl), 3. Sandrina (P. Masárová)

Ostrava - 4leté klisny (8): 1. Jenifer 5 (J. Hruška), 2. Cornelia N (I. Přibyl), 3. Christa 2 (J. Hruška), 4letí hřebci a valaši (7): 1. Drover (M. Klus), 2. Stocantes (M. Klus), 3. Quick Sef (P. Masárová), 5leté klisny (5): 1. Viní (P. Holešovský), 2. Emma Lee Z (J. Hruška), 3. Eigara (M. Žilinský), 5letí hřebci a valaši (7): 1. Dařbuján (M. Hentšel), 2. Sterling (M. Klus), Umbro (E. Pavlíková), 6letí (7): 1. Sandrina (P. Masárová), 2. Evelyn (P. Masárová), 3. Giggs (J. Hruška)

Zduchovice - 4leté klisny (17) - 1. M. Kotalík a Sophia, 4letí valaši a hřebci (19) - 1. J. Štěrba a Iniesta, 5leté klisny (15)- 1. J. Novák a Royal Dream-T, 5letí hřebci a valaši (13) - 1. K. Hanušová a Dartoni, 6leté klisny - 1. M. Kotalík a Cebra, 6letí hřebci a valaši (6) - 1. J. Štěrba a Go-On T.S.

Suchá u Litomyšle - 4leté klisny (17) - Jenifer 5 (J. Hruška), 4letí hřebci a valaši (11) - Calox (M. Žilinský), 5leté klisny (12) - Emma Lee Z (J. Hruška), 5letí hřebci a valaši (8) - Continue (I. Kopecká), 6leté klisny (6) - Wansuela (J. Chýle), 6letí hřebci a valaši (6) - Crosby DK (J. Tměj)

Ptýrov - 4leté klisny (14) - Sophia 1 (M. Kotalík), 4letí hřebci a valaši (17) - Darcy 3 (M. Příhoda), 5leté klisny (15) - Tashita (V. Horký), 5letí hřebci a valaši (14) - Chorál 1 (T. Navrátil), 6leté klisny (7) - April Z (V. Horký), 6letí hřebci a valaši (5) - GO-On T.S. (J. Štěrba)

Opava - úterý: 4leté klisny (9) - Christa 2 (J. Hruška), 4letí hřebci a valaši (7) - Quite Right (M. Klus), 5leté klisny (5) - Emma Lee Z (J. Hruška), 5letí hřebci a valaši (6) - Compliment 1 (Z. Žíla), 6letí (10) - Giggs (J. Hruška), 120/125 cm handicap 6,7 letí - Grasshopper a L. Strnadlová

středa: 4leté klisny (8) - Caramela 3 (J. Holec), 4letí hřebci a valaši (7) - Stocantes (M. Klus), 5leté klisny (6) - Emma Lee Z (J. Hruška), 5letí hřebci a valaši (5) - Solidat (M. Klus), 6letí (7) - Giggs (J. Hruška), 125/130 cm handicap 6,7letí - Salou Z (M. Hruška).

Zduchovice - úterý: 4leté klisny (17) - Sophia 1 (M. Kotalík), 4letí hřebci a valaši (19) - Iniesta 1 (J. Štěrba), dvoufázové skákání 4-5letí - Lorenzo-H a J. Lánský, 5leté klisny (13) - Juliett (J. Štětina), 5letí hřebci a valaši (16) - Lycordo (F. Žlábek), 6leté klisny (8) - Wali II (V. Horký), 6letí hřebci a valaši (6) - Go-On T.S (J. Štěrba), 120/125 cm pro 6-7leté - Conthargos-S a J. Štětina

středa: 4leté klisny (16) - Jaikiri (J. Tměj), 4letí hřebci a valaši (19) - Iniesta 1 (J. Štěrba), dvoufázové skákání 4-5letí - Catar 1 (M. Příhoda), 5leté klisny (13) - Juliett (J. Štětina), 5letí hřebci a valaši (15) - Esman (J. Mayer), 6leté klisny (9) - April Z (V. Horký), 6letí hřebci a valaši (7) - Turbo 3 (D. Vegrichtová), 6-7letí 125/130 cm - Conthargos-S a J. Štětina

Suchá u Litomyšle - úterý: 4leté klisny (13) - Paris Dor (L. Strnadlová), 4letí hřebci a valaši (15) - Diarados S (J. Štětina), 105/115 cm - Lyrcasa a M. Příhoda, 5leté klisny (7) - Mette Van de Molenhoek Karsit (T. Mücková), 5letí hřebci a valaši (9) - Caprini (L. Strnadlová), 6letí (11) - Crosby DK (J. Tměj), 120/125 cm - Simona 3 a Š. Zavoralová, 

středa: 4leté klisny (15) - Lovely 37 (K. Kubrická), 4letí hřebci a valaši (12) - Stocantes (M. Klus), 105/115 cm - Carsino Z a B. Vojtková, 5leté klisny (7) - Emma Lee Z (J. Hruška), 5letí hřebci a valaši (7) - Caprini (L. Strnadlová), 6letí (8) - Crosby Dk (J. Tměj), 120/125 cm - Corlensky LK a J. Petrus

 

Publikováno: 9.8.2017 19:10:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 10/2017