Koně na Žofíně 2014: Výsledky ankety Jezdec a Kůň roku 2013 - skoky

Před chvílí skončilo v paláci Žofín slavnostní vyhlašování jezdců a koní roku 2013. Komu udělila odborná komise nejvíce hlasů, kdo se umístil v šesti kategoriích děti, junioři, mladí jezdci, jezdci, mladí koně a koně disciplíny skoky na prvních třech místech?

Výsledky ankety o nejlepšího koně a jezdce roku 2013 (hlasovala oborná komise jmenovaná skokovou komisí ČJF)

DĚTI
1.    Michaela Rodová
2.    Sofie Najmanová
3.    Lenka Heřmanová


JUNIOŘI
1.    Anna Kellnerová
2.    Tina Šalková
3.    Francesca Kolowrat-Krakovská  

 

MLADÍ JEZDCI
1.    Barbora Tomanová
2.    Veronika Jelínková
3.    Ondřej Málek


JEZDCI
1.    Aleš Opatrný
2.    Zuzana Zelinková
3.    Jiří Skřivan


KONĚ
1.    Cento Lano Arcus
2.    Zidande
3.    Kallisto



KŮŇ DO 7 LET
1.    Quimero M
2.    Lepus
3.    Chicago

 

Prvním bodem programu však bylo vyhlášení první pětky žebříčku DJ Stars 21. Podívejte se, jak se žebříček shoduje s výsledky ankety:

DJ Stars 21 Jezdectví
Děti
1.    Rodová Michaela     JK Tachov             1792
2.    Benešová Pavla      JK Vysoké Mýto     1352
3.    Dajbych Petr          JK Dajbych Trnová  1316
4.    Šrámková Lucie     JK Čermná              1149,5
5.    Heřmanová Lenka  JK Mělník                1034,5

Junioři
1.    Kellnerová Anna             Horse Academy         4584    
2.    Půlpánová Adéla            JK Benátky u Sázavy  3869,5     
3.    Kolowrat-Krakowská Francesca  JK Kolowrat   3487
4.    Šalková Tina                 SK Oxer                      3456        
5.    Grünthalová Nicola        JK Opřetice                 2932

Mladí jezdci

1.    Tomanová Barbora       JK Dance and Jump     5650,5    
2.    Zwinger Jan                  Stáj Zwinger                3531
3.    Štorkán Martin              JK Tachov                   3116
4.    Jelínková Veronika        JK Sever Brno              3049
5.    Šůchová Sabina            SK Mimosa-L               2897

A jak dopadl žebříček Pavo Pohár Jezdectví 2013, který otevíral část programu ve 20 hodin?

1.    Opatrný Aleš           8634,50 b.   
2.    Zelinková Zuzana    7380,00 b.   
3.    Tomanová Barbora  6596,00 b.   
4.    Zvára Ondřej           6549,00 b.   
5.    Papoušek Kamil       4715,00 b.   
6.    Kellnerová Anna       4576,50 b.   
7.    Žíla Zdeněk              4450,00 b.   
8.    Hruška Zdeněk        4272,00 b.   
9.    Hruška Jiří               4193,00 b.   
10.  Studnička Jan          3640,00 b.   

Publikováno: 1.3.2014 21:35:16
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 6/2019