MČR drezura Zduchovice 2016: E. Vavříková, A. Hrudková, A. Hanáčková, L. Mencke a S. Brodová mistryněmi

Ve dnech 19. až 21. srpna probíhá spojené drezurní a paradrezurní mistrovství České republiky v resortu Zduchovice i Kamýku nad Vltavou. Sobota: I. kolo družstev - 1. Královehradecká oblast (K. Kotyzová, I. Jančářová, S. Šimonovská), II. kola: st. junioři - 1. A. Hanáčková a Well Done (66,157%), ml. junioři - 1. A. Hrudková a Zidane 1 (66,441%), děti - 1. E. Vavříková a Belle-Ennie (69,656%), senioři - 1. T. Hábová a Djazz F (68,447%), I. kolo paradrezura skupina 1 - 1. A. Vištalová a Lata Brandis (70,362%), I. kolo paradrezura skupina 2 - 1. C. Reincke a Scenario 3 (66,984%). III. kola: družstva: Královéhradecká oblast, děti E. Vavříková, ml. junioři - A. Hrudková, st. junioři A. Hanáčková, ml. jezdci S. Brodová a senioři Libuše Mencke

 

stratovní a výsledkové listiny najdete na webu ČJF

web pořadatele

 

Neděle

III. kola: družstva: Královéhradecká oblast, děti E. Vavříková, ml. junioři - A. Hrudková, st. junioři A. Hanáčková, ml. jezdci S. Brodová a senioři Libuše Mencke

Sobota

I. kolo družstev - 1. Královehradecká oblast (K. Kotyzová, I. Jančářová, S. Šimonovská)

Výsledky po druhých kolech

st. junioři - 1. A. Hanáčková a Well Done (66,157%), 2. T. Čechurová a Elfen Prinz (62,315%), 3. E. Gottwaldová a Belissimus (59,447%)

ml. junioři - 1. A. Hrudková a Zidane 1 (66,441%), 2. T. Lipavská a Rozárka 6 (61,882%), 3. T. Markusková a Cleo 1 (61,323%)

děti - 1. E. Vavříková a Belle-Ennie (69,656%), 2. E. Skřivanová a Velvet 6 (66,281%), 3. J. Sekaninová a Parádis (64,156%)

senioři - 1. T. Hábová a Djazz F (68,447%), 2. L. Mencke a Syrio (69,684%), 3. F. Sigismondi a Diamond Davidowss (64,763%) 

I. kolo paradrezura skupina 1 - 1. A. Vištalová a Lata Brandis (70,362%), 2. B. Hick a Rigoletto (69,428%), 3. A. Vištalová a Dominique (64,855%)

I. kolo paradrezura skupina 2 - 1. C. Reincke a Scenario 3 (66,984%), 2. J. Rous a Codam (59,431%), 3. Z. Fialová a Larino (57,698%)


 

Pátek

otevřená JU: P. Liška a Worman (68,676 %),

I. kolo ml. jezdci - A. Zajícová a Bono-Buca-A (66), 2. S. Brodová a Lady Chatterley (65,027), 3. B. Marešová a Clever Girl (62,694). 

I. kolo senioři - T. Hábová a Djazz F (70,394%), 2. L. Mencke a Syrio (68,447%), 3. F. Sigismondi a Diamond Davidowss (66,578%) 

I. kolo st. junioři - 1. A. Hanáčková a Well Done (66,405%), 2. T. Čechurová a Elfen Prinz (63,081%), 3. E. Gottwaldová a Belissimus (62,297%)

I. kolo děti - 1. E. Vavříková a Belle-Ennie (69,733%), 2. E. Skřivanová a Velvet 6 (66,266%), 3. M. Siváková a Raffiness (65,466%)

I. kolo paradrezura skupina 1 - 1. A. Vištalová a Lata Brandis (72,609%), 2. A. Vištalová a Dominique 1 (68,188%), 3. B. Hick a Rigoletto (67,598%)

I. kolo paradrezura 2. skupina sloučená - 1. K. Rudolfová a Bajkonur (64,637%), 2. T. Dubcová a Finn 2 (64,275%), 3. J. Plháková a Klaus (60,245%)

 

Publikováno: 21.8.2016 18:18:18
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2019