MČR pony 2018 - Zduchovice: aktualizovaný rozpis

Od 22. do 26. srpna proběhne ve Zduchovicích Mistrovství České republiky pony ve skocích a drezuře. Do JISu byl vložen aktualizovaný rozpis. Ke změně dochází u kombinované soutěže MČR v jízdě na pony pro kategorii jezdců 8-10 let na pony do 135 cm, kde došlo k úpravě, a to škrtu omezení pro jezdce startující max. druhým rokem. V tuto chvíli se jedná o mistrovskou soutěž pro jezdce věkové kategorie 8-10 let na pony do 135cm! 

Podmínky účasti a kvalifikace na Mistrovství ČR v pony ve skocích a drezuře jsou dány STP pro rok 2018 a Pravidly jezdeckého sportu. Každý pony se může v rámci jedné disciplíny prezentovat pouze s jedním jezdcem v rámci mistrovské soutěže. Podmínky účasti a kvalifikace na Finále Stylového poháru pony jsou dány pravidly Stylového poháru pony pro rok 2018 a Pravidly jezdeckého sportu.

V loňském roce při MČR pony byla hodně diskutovaná otázka skoková soutěž družstev a účast. Pro upřesnění je vše jasně dáno v STP 2018:

  • Družstva nominuje příslušná oblast – maximálně však dvě oblastní 3-4 členná družstva na pony do 135 cm s jedním náhradníkem na každé družstvo. Celkem tedy maximálně 10 dvojic.
  • Družstva nominuje příslušná oblast – maximálně však dvě oblastní 3-4 členná družstva na pony do 148 cm s jedním náhradníkem na každé družstvo. Celkem tedy maximálně 10 dvojic.
  • Neúplná družstva mohou být doplněna po prvním kole jednotlivců, dvojicí (jezdec+kůň) která nebude pokračovat v soutěži jednotlivců a má splněnou kvalifikaci pro soutěž družstev.

 

Publikováno: 9.8.2018 18:30:00
Kategorie: sport
Rubrika: pony
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2018