Třetí červnový víkend pokračuje série Global Champions ve Stockholmu a Pohár národů v Sopotech. Další skokové závody proběhnou v Harthill, Rockwoodu, Kronenbergu, St. Tropez, Vimeiru, Calgary, Deauville a dalších areálech. Drezurní jezdci budou závodit také v Harthill, Stockholmu a Achleitenu. Všestrannostní jezdci vyjedou do Luhmühlenu, Pompadour, Nunney, vytrvalostní pak do Buch, Guilleries, Verony... Kompletní přehled uvnitř.
CSIOChNC-Y/CSIOJNC-Y/CSIOPNC-Y/CSIOYNC-Y 11. 6. - 16. 6. Hagen - a. T. W (GER)
CSI2*/CSI4*/CSIAm-A 11. 6. - 16. 6. Harthill - Bolesworth (GBR)
http://www.bolesworthinternational.com/ Přímý přenos
CSI2* 12. 6. - 16. 6. Rockwood ON (CAN)
CSI1*/CSI2*/CSIYH1* 13. 6. - 16. 6. Kronenberg (NED)
https://www.peelbergen.eu/
CSI5*GCT/GCL/CSIU25-A 13. 6. - 16. 6. Stockholm City (SWE)
https://globalchampions.se/en/home/ Přímý přenos
CSI1*/CSI2*/CSI4* 13. 6. - 16. 6. St Tropez - Cogolin (FRA)
https://jumping-golfe-saint-tropez-fr.hubside.fr/ Přímý přenos
CSIO5*-NCEUD1/CSIYH1* 13. 6. - 16. 6. Sopot (POL)
http://www.csio.sopot.pl/ Přímý přenos
CSI2*/CSIYH1* 13. 6. - 16. 6. Vimeiro (POR)
http://www.csivimeiro.com/
CSI1*/CSIO2*-W/CSIOCh/CSIYH1* 13. 6. - 16. 6. Bojourishte (BUL)
CSI5*/CSIU25-A/CSIYH1* 13. 6. - 16. 6. Calgary, Spruce Meadows AB (CAN)
http://www.sprucemeadows.com/ Přímý přenos
CSI1*/CSI2*/CSIAm-A 13. 6. - 16. 6. Deauville (FRA)
https://www.pole-international-cheval.com/
CSI2*/CSIYH1* 13. 6. - 16. 6. Balve (GER)
http://www.balve-optimum.de/ Přímý přenos
CSI1*/CSI2*/CSIYH1* 13. 6. - 16. 6. Bonheiden (BEL)
http://jumping-bonheiden.be/nl/home
CSI1*-W 13. 6. - 17. 6. Shongweni (RSA)
CSI2*-W/CSICh-B/CSIJ-B/CSIYH1* 13. 6. - 16. 6. Moscow, Otrada (RUS)
https://otradaclub.com/calendar
CSI2*/CSI5*/CSIYH1* 14. 6. - 16. 6. Villach, Treffen (AUT)
http://www.ghpc.at/
CSIV-B 14. 6. - 16. 6. Lier (BEL)
http://www.azelhof.be/
CDICh-A/CDIJ/CDIOCh/CDIOJ/CDIOP/CDIOY/CDIP/CDIY 11. 6. - 16. 6. Hagen - a. T. W (GER)
CDI3* 11. 6. - 16. 6. Harthill - Bolesworth (GBR)
CDI4*/CDIU25 13. 6. - 16. 6. Stockholm City (SWE)
CDI4*/CDIJ/CDIY/CDIYH 13. 6. - 16. 6. Achleiten (AUT)
http://www.achleiten.at/
CDI2*/CDIAm/CDIJ/CDIU25/CDIY 13. 6. - 16. 6. Sacramento, Rancho Murieta CA (USA)
CDI1*/CDI3*/CDIAm/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIU25/CDIY/CDIYH 14. 6. - 16. 6. Thornton, ON (CAN)
CCI4*-S/CCI5*-L 13. 6. - 16. 6. Luhmühlen (GER)
http://www.luhmuehlen.de/
CCI2*-L/CCI3*-L/CCI3*-S 13. 6. - 16. 6. Campo de Mayo BA (ARG)
CCI2*-L 14. 6. - 16. 6. Pompadour (FRA)
CCI2*-S/CCI3*-S 14. 6. - 16. 6. Yelm WA (USA)
CCI3*-S 14. 6. - 16. 6. Nunney (GBR)
CAI2*-H1/CAI2*-H2/CAI2*-H4/CAI2*-P1/CAI2*-P2/CAI2*-P4/CAI3*-H1/CAI3*-H2/CAI3*-H4 13. 6. - 16. 6. Ksiaz (POL)
http://www.stadoksiaz.pl/
CEI1*80/CEI1*80/CEI2*120/CEI2*120/CEI2*70/CEI3*160/CEIO2*120/CEIOYJ2*120/CEIYJ1*80/CEIYJ2*120 13. 6. - 16. 6. Buch (GER)
http://www.endurance-team-klingbeil.de/
CEI1*80/CEI2*120 14. 6. - 15. 6. Guilleries (ESP)
CEI1*80/CEIYJ1*80 14. 6. - 15. 6. Bonza (COL)
CEI1*90/CEI2*120/CEI2*120Ladies/CEI3*160/CEIYJ2*120 14. 6. - 15. 6. Verona, Isola della Scala (ITA)
http://www.italiaendurancefestival.com/
CEI1*80/CEI1*80/CEI2*120/CEIYJ1*80/CEIYJ1*80/CEIYJ2*120 14. 6. - 16. 6. Punta del Este (URU)
CEI1*80/CEI2*120/CEI3*160/CEIYJ1*80/CEIYJ2*120 14. 6. - 16. 6. Euston Park (GBR)
CEI1*80A/CEI1*80B/CEI2*120/CEI3*160/CEIYJ1*80/CEIYJ2*120 14. 6. - 16. 6. Samorin (SVK)
CEI2*120/CEI3*160/CEIYJ2*130 15. 6. - 16. 6. Compiègne (FRA)
CEI1*80/CEI2*120 15. 6. - 15. 6. Seacliff (GBR)
CEI1*90 15. 6. - 16. 6. Allenc (FRA)
CRI1*/CRI2*/CRI3*/CRIJ3*/CRIY3* 14. 6. - 14. 6. Matzendorf (SUI)
CVI1*/CVI2*/CVI3*/CVICh1*/CVICh2*/CVIJ1*/CVIJ2* 13. 6. - 16. 6. Pezinok (SVK)
CPEDI1*/CPEDI1*/CPEDI2*/CPEDI3* 13. 6. - 16. 6. Sacramento, Rancho Murieta CA (USA)