Mistrovství České republiky v drezuře - Brno 2017: Mistry Středočeši, Vavříková, Hanáčková, Táboříková, Zajícová, Hábová, Sigismondi, Vištalová, Fialová, Dubcová

V termínu od 12. do 16. července se v jezdeckém areálu Panská lícha v Brně uskuteční mistrovství České republiky v drezuře a paradrezuře. Rozpis uvnitř.

Rozpis | Startky a výsledky

Seznam koní včetně čísel

Seznam účastníků

 

Neděle

starší junioři - 1. A. Hanáčková a Well Done 5, 2. A. Havlíčková a Fieneke, 3. A. Filípková a Flash Of Lightning

děti - 1. J. Táboříková a Janne 1, 2. E. Skřivanová a Velvet 6, 3. Š. Kosařová a Rusalka 2

mladí jezdci - 1. A. Zajícová a Stasia EG, 2. E. Gottwaldová a Belissimus, 3. Z. Kolaříková a Igor

senioři: malá runda - 1. T. Hábová a Djazz F, 2. H. Vašáryová a Filipa, 3. M. Knoflíček a Dower

senioři: velká runda - 1. F. Sigismondi a Trevis Jospo, 2. A. Neumannová a Babylon van Lange Weeren

para 1 - 1. A. Vištalová a Dominique 1, 2. K. Rudolfová a Bajkonur, 3. H. Novotná a Quick 2

para 2 - 1. Z. Fialová a Larino, 2. J. Giogas a Lancelot 16, 3. J. Rous a Codam

paradrezura nezařazení - 1. T. Dubcová a Finn 2, 2. V. Votřel a Rokos, 3. J. Giogas a Stella Nera

 

 

 

Sobota

družstva - 1. Středočeši (H. Vašáryová, M. Brychtová, A. Kolblová), 2. JK Falea (A. Mikolášová, E. Jančaříková, P. Civišová), 3. Jihomoravská oblast A (M. Vášová, M. Knoflíček, B. Leiterová)

mladší junioři - 1. E. Vavříková a Belle-Ennie, 2. T. Lipavská a Rozárka 6, 3. K. Čermáková a Aurelius 1

 

 

Para 1 po druhém kole - A. Vištalová a Dominique 1, Para 2 po druhém kole - Z. Fialová a Larino, paradrezura nezařazení 2. kolo - T. Dubcová a Finn 2

 

Pátek

Senioři - malá runda 2. kolo - 1. T. Hábová a Djazz F, mladí jezdci 2. kolo - 1. A. Zajícová a Stasia EG, starší junioři 2. kolo - A. Havlíčková a Fieneke, mladší junioři 2. kolo - E. Vavříková a Belle-Ennie, děti 2. kolo - J. Táboříková a Janne 1, Para 1 - A. Vištalová a Dominique 1, Para 2 - Z. Fialová a Larino, Para nezařezení - T. Dubcová a Finn 2, senioři - velká runda 2. kolo - F. Sigismondi a Trevis Jospo

 

Čtvrtek

Senioři - malá runda 1. kolo - 1. T. Hábová a Djazz F, mladí jezdci 1. kolo - 1. A. Zajícová a Stasia EG, starší junioři 1. kolo - A. Havlíčková a Fieneke, mladší junioři 1. kolo - E. Vavříková a Belle-Ennie, děti 1. kolo - E. Skřivanová a Velvet 6, 

časový rozvrh

Publikováno: 16.7.2017 17:55:00
Kategorie: sport
Rubrika: drezura
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2017