Pippa a William Funnell v Radimovicích

Publikováno 2. 12. 12.00 hod.: Dle aktuálních informací od britského trenéra Kennetha Clawsona, který v těchto dnech trénuje v Radimovicích, Pippa a William Funnell do Horse Academy trénovat nedorazí. Jejich dnešní let z londýnského letiště Gatwick, stejně jako stovky dalších, byl zrušen. Letiště totiž zůstává kvůli sněhové kalamitě uzavřeno nejméně do pátečních 6 hodin ráno. O náhradním termínu se teprve bude jednat...

Radimovice

 

Publikováno 26. 11. 10.40 hod.:

Horse Academy Radimovice tímto zpřesňuje informace k pobytu manželů Funnellových (publikovaných v prosincovém Jezdectví), kteří budou trénovat během své soukromé cesty v prostorách tohoto jezdeckého areálu v pátek 3. 12. a v sobotu 4. 12. 2010. William Funnell bude vést skokové hodiny a Pippa Funnell povede drezúrní část.

Tréninky budou probíhat v kryté jezdecké hale individuálně pro již nasmlouvané jezdce s pokročilou úrovní znalosti anglického jazyka a  není zajištěn žádný překladatel. Pro zájemce z řad odborné jezdecké veřejnosti – zejména trenérů jezdeckých disciplín o shlédnutí tohoto tréninku z prostoru klubu Horse Academy a přilehlých ochozů pro diváky  je rezervován čas v pátek, 3. 12. a v sobotu, 4. 12. od 13.00 do 17.00 hodin po uhrazení poplatku 200,- Kč pro jednu osobu do 18 let a 500,- Kč pro jednoho dospělého s možností účasti po oba dva dny, poplatek je nevratný a není možné ho krátit při využití účasti pouze v jednom dni.

Rodinní příslušníci účastníků tréninku a členové jezdeckého klubu Horse Academy Radimovice mají vstup zdarma z důvodu omezení jejich možnosti využívat jezdeckou halu v těchto dnech. Není možné vodit do prostoru klubu ani do tréninkových prostor v tomto čase psi a děti do 10 let.

Upozorňujeme, že se nejedná o seminář ani školení, pouze o možnost shlédnout tréninkové metody dvou špičkových jezdeckých osobností.

Není potřeba si rezervovat čas příjezdu. Parkování je možné na hlavním parkovišti před budovou. Poplatek je splatný na recepci oproti dokladu přímo u hlavního vchodu do areálu.

Připravili: Jaroslav Hatla & Zora Krásná

Ilustrační foto Josef Malinovský

Radimovice

Radimovice

Radimovice


Publikováno: 2.12.2010 12:00:45
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 6/2020