Pony weekend Martinice 2016 - neděle: Další vítězství pro Janu Táboříkovou

V Martinicích se o víkendu 11.-12. června koná historicky první Pony weekend. Všechny soutěže jsou určeny výhradně kategorii pony. Parkury staví Zdeněk Krpela. V článku aktualizovaný rozpis, startovní listiny najdete na stránkách pořadatele. NEDĚLE ZLP (29 start.) - 1. Michaela Neumannová a Miss Eli, LP (39 start.) - Kateřina Kuntová a Ententýky, SP (32) - Jana Táboříková a Kara, STP (18) - Jana Táboříková a Kara, 2. Klára Hlaváčková a Goldbär, 3. Alexandra De Jagerová a Drak 11. Fotografie najdete zde

Fotografie ze soboty si můžete prohlédnout a objednat zde

 

NEDĚLE  

ZLP (29 start.) - 1. Michaela Neumannová a Miss Eli, LP (39 start.) - Kateřina Kuntová a Ententýky, SP (32) - Jana Táboříková a Kara, STP (18) - Jana Táboříková a Kara, 2. Klára Hlaváčková a Goldbär, 3. Alexandra De Jagerová a Drak 11.

SOBOTA

 ZP stylšampionát (1. odd) - Z. Baloušková a Lipton Samba, 2. odd -  Žaneta Prošková a Dourello. Sledujte videa na našem facebooku! Stylšampionát B Ž. Prošková a Dourello. ZLP 1. odd. Jana Táboříková a Amos, LP 1. odd. - B. Moulisová a Siepke´s Diabolo, 2. odd. J. Táboříková a Romeo, SP - J. Táboříková a Kara, STP - J. Táboříková a Kara.

 

10. 6. 18:15 HOD: Stylové soutěže ( č. 1, 2 a 3) jsou rozděleny na oddělení A a B s ohledem na celkové počty přihlášených dvojic.
Všichni pony jsou ustájeni jsou v hale č.1 a 2, na halách je umístěn rozpis boxů. Účastníci přijíždějící pouze na 1 den parkují po pravé straně v otevřeném výběhu.

8. 6. 22:00 HOD: 

Vážené dámy, vážení pánové, příznivci pony sportu,

dovolujeme si zdvořile připomenout, že podle rozpisu závodů o tomto víkendu, tedy 11. - 12.6.2016, budou zítra ukončeny přihlášky pro všechny soutěže PONY.

Nyní několik informací k programu celého víkendu. S ohledem na počet přihlášených dvojic předpokládáme zahájení závodů v sobotu v 9.00 ráno. Veterinární přejímka koní bude od 7.00. Mezi 2. a 3. soutěží plánujeme malou ukázku pony parkurového skákání s vodičem nebo bez. Pokud má někdo zájem se této ukázky zúčastnit, pište prosím na e-mail jizdarna@equitana.cz. Následně po skončení bude pokračovat soutěž č.3.

V neděli předpokládáme zahájení soutěžního dne v 8.00 ráno. Po skončení poslední soutěže následuje po krátké přestavbě kolbiště turnaj PONY GAMES. Mezi přihlášenými týmy z Čech a Moravy je také jedno rakouské družstvo a tak se můžeme těšit na "mezinárodní" pony turnaj. Zahájení turnaje orientačně předpokládáme ve 14.00 hodin.

Všechny přesné časy uvedeme na webu www.csi-martinice.cz po skončení uzávěrek nebo již v průběhu zítřejšího dne. Těšíme se na viděnou u pony sportu o tomto víkendu u nás v Martinicích.

 

17. 5. 12:12 HOD: Přidán aktualizovaný rozpis, najdete ho zde.

16. 5. 13:33 HOD: Aktuální novinka, o které vás ještě budeme informovat - týká se původně ohlášené kvalifikace na MČR. Zde dojde ke změně, až budeme mít k dispozici nově schválený rozpis, ihned ho zveřejníme.

 

 

Součástí závodů budou i pony games.

Publikováno: 13.6.2016 9:30:15
Kategorie: sport
Rubrika: pony
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 6/2020