Zahraniční výjezdy v květnu 2018: Cáchy

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v květnu 2018 sledujte s námi v tomto článku. / Druhé místo Emmy Augier de Moussac v Mannheimu / Magna Racino a 3 vítězství Kamila Papouška / Druhý víkend se čeští jezdci účastní závodů v Magna Racino, Hamburku, Mnichově, Eindhovenu, Darguziai, Opglabbeeku, Marbachu a dalších...  

SKOKY

CSIO3*/CSIYH Linz 03 - 06/05

A. Opatrný, A. Gasperl, Z. Zelinková, O. Zvára

Samostatný článek

 

CSIOJ/CSICh Fontainebleau 03 - 06/05

S. Vingrálková, V. Kuková

Samostatný článek

 

CSI3*/CSIAm/CSIYH Mannheim 04 - 08/05

E. + Ch. de Moussac

úterý: CSIYH1* 145 cm - 10. E. de Moussac a Brighton Bay 4 tr. b., CSI3* GP 160 cm - 2. E. de Moussac a Diva

pondělí: CSIYH1* 140 cm - 31. E. de Moussac a Brighton Bay 4 tr. b., CSI3* 150 cm - 16. E. de Moussac a J.C.S. Chacco Dia, 

neděle: CSIAm 140 cm - 3. Ch. de Moussac a Jules Verne DB, CSI* 155 cm - 33. E. de Moussac a Diva 4 tr. b., 

sobota: CSI3* 140 cm - 42. E. de Moussac a J.C.S. Chacco Dia 2 tr. b., 44. E. de Moussac a Diva 2 tr. b., CSIAm 140 cm - 5. Ch. de Moussac a Jules Verne DB, CSIYH1* 135 cm - 30. E. de Moussac a Brighton Bay 4 tr. b.

pátek: CSIAm 140 cm - 7. Ch. de Moussac a Jules Verne DB 4 tr. b., 

 

 

CSI5* Madrid 04 - 06/05

A. Kellnerová

Samostatný článek

 

CSI5* Hamburg 09 - 13/05

A. Kellnerová, A. Opatrný

Samostatný článek

 

CSI2*/CSI1*/CSIU25/CSICh/CSIYH Ebreichsdorf 09 - 13/05

N. Bielíková, V. Fenclová, M. Klus, N. Kreislová, S. Najmanová, K. Papoušek, Ž. Pokorná, A. Pokorná, T. Šalková, M. Šťovíčková, Z. Žíla, O. Zvára

neděle: 120 cm - 3. M. Michlíčková a Cornet"s Boy, 125 cm - 8. T. Šalková a Diger 4 tr. b., 10. Ž. Pokorná a Zuliantha Fortuna 4 tr. b., 13. A. Pokorná a Jupiler 4 tr. b., 21. N. Bielíková a Lawente Z 8 tr. b., 27. M. Šťovíčková a Goya 12 tr. b., 140 cm - 5. K. Papoušek a Flo-Jo 4 tr. b., 9. N. Bielíková a Vepora 1 tr. b., 13. M. Šťovíčková a El Rocco 1 tr. b., 28. T. Šalková a Dartanan 5 tr. b., 34. V. Fenclová a Picobella 9 tr. b., 145 cm - 7. S. Najmanová a Casanova S 8 tr. b., 10. T. Šalková a Frascati Van Ter Hulst, 145 cm GP - 7. M. Klus a Carison 4 tr. b., 13. N. Bielíková a Carthinjo 4 tr. b., 18. K. Papoušek a Agata Van Grasshopper 8 tr. b., 

sobota: 5letí 115 cm - 8. S. Najmanová a Nativio van het Leliehof, 7 tr. b. 9. K. Papoušek a Greta SW 8 tr. b., 6letí 125 cm - 2. K. Papoušek a Great Feeling, 3. K. Papoušek a Mister Star VD Zandhoeve, 4. M. Klus a Solidat, 7letí 135 cm - 11. K. Papoušek a Lotus Sobral Da Costa 4 tr. b., 15. N. Bielíková a G-Star SL 9 tr. b., 18. K. Papoušek a Loki 10 tr. b., 120 cm děti - 3. M. Michlíčková a Cornet's Boy 1 tr. b., 120 cm - 6. Ž. Pokorná a Zuliantha Fortuna, 7. A. Pokorná a Jupiler, 19. N. Bielíková a Lawente Z 8 tr. b., 140 cm - 3. T. Šalková a Frascati Van Ter Hulst, 10. S. Najmanová a Casanova S, 130 cm - 8. Ž. Pokorná a Chaccia Simona, 10. N. Kreislová a The Lux Effect 1 tr.b., 21. T. Šalková a Diger 8 tr. b., 135 cm - 4. N. Bielíková a Casillas, 5. N. Kreislová a Balina 5, 7. V. Fenclová a Belle-E 4 tr. b., 21. Z. Žíla a Vanilla 8 tr. b., 22. S. Najmanová a Fhorla 10 tr. b., 24. M. Šťovíčková a La Frei 12 tr. b., 25. T. Šalková a Dartanan 17 tr. b., 120 cm - 2. M. Michlíčková a Idee Van de Achterhoek, 9. N. Kreislová a Jiamant 1 tr. b., 130 cm - 5. M. Michlíčková a Leeve Jung 2 4 tr. b., 

pátek: 115 cm děti - 4. M. Michlíčková a Cornet's Boy, 120 cm - 16. A. Pokorná a Jupiler 4 tr. b., 17. Ž. Pokorná a Zuliantha Fortuna 4 tr. b., 21. N. Bielíková a Lawente Z 4 tr. b., 23. A. Pokorná a Alabama 2 8 tr. b., 26. M. Šťovíčková a Goya 12 tr. b., 130 cm - 16. N. Bielíková a Casillas, 17. S. Najmanová a Fhorla 1 tr. b., 22. Z. Žíla a Vanilla 4 tr. b., 25. M. Šťovíčková a La Frei 4 tr. b., 25. V. Fenclová a Belle-E 4 tr. b., 27. Ž. Pokorná a Chaccia Simona 6 tr. b., 140 cm - 30. V. Fenclová a Picobella 12 tr. b., 31. N. Kreislová a Balina 5 12 tr. b., 34. M. Šťovíčková a El Rocco 12 tr. b., 145 cm - 2. M. Klus a Carison, 20. N. Bielíková a Carthinjo 8 tr. b., 21. K. Papoušek a Agata van Grasshopper 9 tr. b., 120 cm - 7. M. Michlíčková a Idee Van de Achterhoek, 13. N. Kreislová a Jiamant, 16. M. Michlíčková a Leeve Jung 2 4 tr. b., 

čtvrtek: 5letí - 3. K. Papoušek a Greta SW, 6letí - 2. K. Papoušek a Mister Star VD Zandhoeve, 4. M. Klus a Solidat, 24. K. Papoušek a Great Feeling 10 tr. b., 7letí - 5. N. Bielíková a G-Star SL, 8. K. Papoušek a Loki 4 tr. b., 18. K. Papoušek a Lotus Sobral Da Costa 9 tr. b., 135 cm - 2. T. Šalková a Diger, 11. S. Najmanová a Fhorla, 14. Z. Žíla a Vanilla, 24. N. Bielíková a Casillas, 36. Ž. Pokorná a Chaccia Simona 5 tr. b., 40. V. Fenclová a Belle-E 8 tr. b., 43. M. Šťovíčková a La Frei 16 tr. b., 135 cm - 22. N. Bielíková a Vepora, 29. K. Papoušek a Agata Van Grasshopper 4 tr. b., 36. M. Šťovíčková a El Rocco 4 tr. b., 37. V. Fenclová a Picobella 5 tr. b., 46. T. Šalková a Dartanan 17 tr. b., 145 cm - 5. M. Klus a Carison, 20. N. Bielíková a Carthinjo 8 tr. b., 26. K. Papoušek a Flo-Jo 13 tr. b., 

středa: 5letí - 1. K. Papoušek a Greta SW, 6. S. Najmanová a Nativio Van Het Leliehof 8 tr. b., 6letí - 1. K. Papoušek a Great Feeling, 4. M. Klus a Solidat, 21. K. Papoušek a Mister Star VD Zandhoeve 8 tr. b., 7letí - 1. K. Papoušek a Loki, 16. K. Papoušek a Lotus Sobral Da Costa 8 tr. b., 20. N. Bielíková a G-Star SL 12 tr. b.

 

CSI3*/CSI1* München - Riem 10 - 13/05

O. Zvára

neděle: 160 cm - 30. O. Zvára a Quimero M 8 tr. b., CSI1* 140 cm - 6. O. Zvára a Tual Blue 0/4 tr. b., 

sobota: 150 cm - 18. O. Zvára a Chaccolan 8 tr. b., 

pátek: 150 cm - 4. O. Zvára a Quimero M, CSI1* 140 cm - 25. O. Zvára a Tual Blue 4 tr. b., 

čtvrtek: 140 cm - 13. O. Zvára a Quimero M, 135 cm - 53. O. Zvára a Tual Blue 8 tr. b., 150 cm - 36. O. Zvára a Chaccolan 9 tr. b., 

 

CSI3*/CSIYH Eindhoven 10 - 13/05

E. de Moussac

sobota: 7letí 135 cm - 24. E. de Moussac a Homey 4 tr. b., 

pátek: 7letí 135 cm - 36. E. de Moussac a Homey 9 tr. b., 

čtvrtek: 150 cm - 23. E. de Moussac a JCS Chacco Dia 4 tr. b., 7letí 135 cm - 17. E. de Moussac a Homey, 

 

CSI2*- W/CSI1* Darguziai 10 - 13/05

F. Doležal

neděle: CSI2*-W 140-160 cm - 30. F. Doležal a Reason de Ganad 13 tr. b., 140 cm - 24. F. Doležal a Exclusive Demeter 5 tr. b., 37. F. Doležal a Sam I Am 12t r. b., 

sobota: CSI2*-W 135 cm - 15. F. Doležal a Sam I Am 0/3 tr. b., 145 cm - 17. F. Doležal a Reason de Ganad, 47. F. Doležal a Exclusive Demeter 5 tr. b.,

čtvrtek: CSI2*-W 135 cm - 32. F. Doležal a Sam I Am 5 tr. b., 140 cm - 36. F. Doležal a Reason de Ganad 5 tr. b., 41. F. Doležal a Exclusive Demeter 9 tr. b., 

 

CSI2* Opglabbeek 10 - 13/05

L. Šobichová

pátek: 145 cm - 53. L. Šobichová a l'Amour 8 tr. b., 

 

CSI2*/CSIYH Valkenswaard 14 - 16/05

Ch. + E. de Moussac, A. Kellnerová

úterý: CSI2* 140 cm - 27. A. Kellnerová a Classic 4 tr. b., 145 cm - 48. A. Kellnerová a Silverstone G 4 tr. b., CSI1* 135 cm - 46. A. Kellnerová a Colando 8 tr. b., 

pondělí: CSI2* 135 cm - 32. A. Kellnerová a Classic, 140 cm - 66. A. Kellnerová a Silverstone G 4 tr. b., CSI1* 135 cm - 44. A. Kellnerová a Colando 17 tr. b., 

 

CSI2* Ebreichsdorf 16 - 20/05

A. Kostková, P. Adam

neděle: 125 cm - 10. A. Kostková a Coco Chico S, 19. A. Kostková a Tunika II 5 tr. b., 140 cm - 18. P. Adam a Casmo 6 tr. b., 

sobota: 135 cm - 11. P. Adam a Camouflage 8 tr. b., 140 cm - 27. P. Adam a Casmo, 

pátek: 120 cm - 11. A. Kostková a Tunika II, 15. A. Kostková a Coco Chico S 8 tr. b., 130 cm - 33. P. Adam a Camouflage 8 tr. b., 145 cm - 34. P. Adam a Cachas 5 tr. b., 

čtvrtek: 120 cm - 9. A. Kostková a Coco Chico S, 11. A. Kostková a Tunika II 4 tr. b., 130 cm - 36. P. Adam a Camouflage 9 tr. b., 135 cm - 8. P. Adam a Cachas, 38. P. Adam a Casmo 8 tr. b., 

 

CSI4* Wiesbaden 17 - 21/05

Z. Zelinková

pondělí: 150 cm - 23. Z. Zelinková a Larima, 160 cm GP - 25. Z. Zelinková a Caleri II 8 tr. b., 

neděle: 140 cm - 10. Z. Zelinková a Kleiner Lord 16, 145 cm - 26. Z. Zelinková a Larima 1 tr. b., 155 cm - 19. Z. Zelinková a Caleri II 1 tr. b., 

sobota: 140 cm - 54. Z. Zelinková a Larima 10 tr. b., 145 cm - 47. Z. Zelinková a Caleri II 7 tr.b., 150 cm - 8. Z. Zelinková a Kleiner Lord 16

 

CSIOJYCh/CSIU25 Lamprechtshausen 18 - 21/05

A. Baraldi, V. Nágr, F. Stružinský, A. Heldová, T. Jakubcová, N. Kreislová, V. Mládek, S. Najmanová, L. Portychová, D. Pospěch, M. Rodová, T. Svobodová, K. Tomanová, S. Vingrálková, Š. Filip, E. Hasnedlová, A. Helebrantová, V. Kuková, M. Michlíčková, P. Pařenicová, L. Sikorová, A. Vojtková, 

Samostatný článek

 

CSI3* Hongcheon 18 - 20/05

A. Opatrný

neděle: 135 cm - 1. A. Opatrný a Coup de Foudre 5, 145 cm - A. Opatrný a Scoobydoo Gand elim.

sobota: 125 cm - 6. A. Opatrný a Coup de Foudre 5, 145 cm - A. Opatrný a Scoobydoo Gand elim.

 

CSI2*/CSIYH Valkenswaard 21 - 23/05

Ch. + E. de Moussac, A. Kellnerová

středa: 145 cm GP - 66. A. Kellnerová a Silverstone G 15 tr. b., 135 cm - 15. A. Kellnerová a Balguero 1 tr. b., 

úterý: 140 cm - 6. A. Kellnerová a Balguero, 135 cm - 14. A. Kellnerová a Classic, 145 cm - 34. A. Kellnerová a Silverstone G 4 tr. b., 

 

 

CSIO5* Rome 23 - 27/05

E. de Moussac

 

CSI2*/CSIYH Ranshofen 24 - 27/05

N. Bielíková, A. Opatrný, Z. Zelinková, A. Gasperl

neděle: 140 cm - 8. N. Bielíková a Vepora, 29. A. Gasperl a Allman 4 tr. b., 42. A. Gasperl a Coupe Daenemark 8 tr. b., 145 cm - 13. A. Gasperl a Chacco Bella 4 tr. b., 14. N. Bielíková a Carthinjo 4 tr. b., 16. A. Opatrný a Chablou 5 tr. b.

sobota: 5letí - 4. Z. Zelinková a Indira H, 6letí - 19. Z. Zelinková a Harco-N 12 tr. b., 7letí - 14. A. Opatrný a Areto 4 tr. b., 16. A. Opatrný a Forewer 4 tr. b., 19. Z. Zelinková a Lint 8 tr. b., 26. N. Bielíková a Lawente Z 10 tr. b., 135 cm - 11. N. Bielíková a Vepora, 45. N. Bielíková a G-Star SL 9 tr. b.

pátek: 5letí - čistě Z. Zelinková a Indira H, 6letí - 21. Z. Zelinková a Harco-N 6 tr. b., 7letí - 12. Z. Zelinková a Lint, 13. A. Opatrný a Areto, 15. A. Opatrný a Forewer, 23. N. Bielíková a Lawente Z 7 tr. b., 145 cm - 2. A. Opatrný a VDL Fakir 1 tr. b., 27. A. Opatrný a Chablou 8 tr. b., 33. A. Gasperl a Coupe Daenemark 9 tr. b., 39. N. Bielíková a Carthinjo 13 tr. b., 40. A. Gasperl a Allman 14 tr. b.

čtvrtek: 5letí - čistě Z. Zelinková a Indira H, 6letí - 19. Z. Zelinková a Harco-N 8 tr. b., 25. Z. Zelinková a Cayento Z 13 tr. b., 7letí - čistě A. Opatrný a Forewer, 18. Z. Zelinková a Lint 1 tr. b., 27. ex aequo A. Opatrný a Areto 5 tr. b., N. Bielíková a Lawente Z 5 tr. b., 130 cm - 16. A. Gasperl a Chacco Bella, 21. N. Bielíková a Vepora, 29. N. Bielíková a G-Star Sl, 53. A. Opatrný a Chablou 7 tr. b.

 

CSI4* Bourg en Bresse 24 - 27/05

E. de Moussac

neděle: CSI4* 145 cm - 24. E. de Moussac a Brighton Bay 4 tr. b., CSI2* 145 cm - 27. Ch. de Moussac a Jules Verne DB 5 tr.b., GP 155 cm - 17. E. de Moussac a Diva 4 tr. b.

sobota: 6letí - 5. E. de Moussac a Homey, 145 cm - 9. E. de Moussac a J.C.S. Chacco Dia, 140 cm - 8. E. de Moussac a Brighton Bay

pátek: 6letí - 12. E. de Moussac a Homey 4 tr. b., CSI2* 140 cm - 55. Ch. de Moussac a Jules Verne DB 13 tr. b., 145 cm - 55. Ch. de Moussac a Jules Verne DB 13 tr. b., CSI4* 140 cm - 12. E. de Moussac a J.C.S. Chacco Dia, 

čtvrtek: 140 cm - 21. E. de Moussac a J.C.S. Chacco Dia, 67. E. de Moussac a Brighton Bay 9 tr. b., 150 cm - 10. E. de Moussac a Diva, CSI2* 130 cm - 34. Ch. de Moussac a Fenomeen 10 tr. b., 6letí - čistě E. de Moussac a Homey, CSI2* 135 cm - 20. Ch. de Moussac a Jules Verne DB 4 tr. b., 

 

 

DREZURA

CDIOJ Mariakalnok 03 - 06/05

E. Skřivanová

neděle: Junior freestyle to music - 6. E. Vavříková a Belle Ennie 70,525%, 17. E. Skřivanová a Farewell 65,575%

sobota: Junior Individual - 13. E. Vavříková a Belle Ennie 66,706%, 14. E. Skřivanová a Farewell 66,588%, 24. E. Vavříková a Siracusa 64,176%

čtvrtek: Junior Team Test - 13. E. Vavříková a Belle Ennie 67,091%, 15. E. Vavříková a Siracusa 66,894%, 23. E. Skřivanová a Farewell 64,697%

 

CDI3* Companhia das Lezirias 04 - 06/05

P. Rubíčková

neděle: GP Special - 6. P. Rubíčková a Xangai 63,617%, 

sobota: GP - 10. P. Rubíčková a Xangai 63,500%

 

CDIY Kristiansand 09 - 13/05

A. Zajícová

sobota: CDIY Y FS - 4. A. Zajícová a Stasia EG 70,292%

pátek: CDIY Y Ind. - 8. A. Zajícová a Stasia EG 67,500%, 

čtvrtek: CDIY Y Team - 5. A. Zajícová a Stasia EG 67,696%,

 

CDIYH Ranshofen 18 - 21/05

E. Jančaříková, J. Zamec

pátek: 5letí - 1. E. Jančaříková a Iffendic, 7. J. Zamec a Sandro, 8. I. Vavříková a Incredible Boy, SG - 16. E. Vavříková a Fürst Romantico 66,059%

 

CDI3* Cascais 18 - 20/05

P. Rubíčková

sobota: Grand Prix Special - 10. P. Rubíčková a Xangai 65,064%

pátek: Grand Prix - 13. P. Rubíčková a Xangai 64,696%, 

 

CDI3* Lipica 25 - 27/05

E. Kinsky dal Borgo

závody byly zrušeny

 

CDI Cáchy 28. - 30. 5.

T. Hábová

pondělí: IM-A - 15. T. Hábová a James Bond 62,598%, IM-B - 14. T. Hábová a James Bond 64,925%

 

 

VŠESTRANNOST

CCI2*/CIC2* Sopot 04 - 06/05

R. Pokorný, M. Příhoda ml., B. Kamírová, Š. Votavová

celkové výsledky: CCI2* - 15. Š. Votavová a Teddy Ready 47,7 tr. b., 16. B. Kamírová a Vanessa Mae 49 tr. b., CIC2* - 4. M. Příhoda a Ferreolus Lat 35,4 tr. b., 11. R. Pokorný a Boline 43,3 tr. b., 21. R. Pokorný a Floor 55,4 tr. b., 

 

CIC1* Marbach 10 - 13/05

J. Abík, M. Trunda

 

CIC2* Rockingham 18 - 20/05

T. Mrázková

 

CCI1*/CCI2* Dunakeszi 18 - 20/05

R. Falta, L. Húsková, M. Maivald, E. Opravilová, R. Zvěřina, J. Maxera

CCI1* - 8. P. Březina a Cona Cia, 17. M. Maivald a Gidran XXI-2/Ruzena, 19. R. Falta a Kokoska, 12. R. Zvěřina a Scooby Doo, 26. L. Húsková a Ciko

CCI2* - 6. J. Maxera a Desire

 

 

CIC1*/CIC2* Baborowko 25 - 27/05

Š. Douchová, P. Myška, E. Orctová, M. Příhoda jr., M. Trunda

 

 

SPŘEŽENÍ

CAIO4*- H4 - W Windsor 09 - 13/05

Jiří Nesvačil jr.

Po drezuře 15. Jiří Nesvačil maraton nedokončil.

 

CAI3*- H1 Boguslawice 11 - 13/05

O. Bareš, L. Kurka, J. Ziegler

 

 

VYTRVALOST

CEI3* Ermelo 10 - 13/05

P. Jadlovský

 

CEI2*/CEI3* Šamorín 11 - 14/05

M. Doubková, T. Terberová

 

 

PARADREZURA

CPEDI3* Mannheim 04 - 08/05

A. Vištalová

úterý: Musikkür - Grade I - 3. A. Vištalová a Dominique 65,056%

pondělí: Individual Test Grade I - 2. A. Vištalová a Dominique 67,917%

neděle: Team Test Grade I - 2. A. Vištalová a Dominique 68,095%

 

CPEDI3* Stadl Paura 24 - 27/05

A. Vištalová, K. Rudolfová

 

 

VOLTIŽ

CVI Budapest 11 - 13/05

T. Czyžová, k. Kyselá, M. Milatová, B. Kyselá, K. Kocurová, L. Kubíková, A. Žůrková, N. Stříbná, V. Krištofová, K. Reslerová, K. C. Rejnková, N. POlsterová, K. Matulíková, J. Hablovič, TJ Slovan Frenštát, JK Voltiž Albertovec

Publikováno: 30.5.2018 18:35:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 10/2018