Zahraniční výjezdy v říjnu 2018: Michalowice, Lier, Kronenberg, Le Mans, Travagliato

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v říjnu 2018 sledujte s námi v tomto článku.

SKOKY

CSI2*/CSI1*/CSIYH Oliva, Valencia 02 - 07/10/2018

A. Kellnerová, Z. Zelinková

neděle: 140 cm - 17. Z. Zelinková a Larima, 145 cm GP - 17. Z. Zelinková a Caleri II 2 tr. b.

sobota: 130 cm - 8. A. Kellnerová a Colando 21, 10. A. Kellnerová a Silverstone G, 135 cm - 9. Z. Zelinková a Larima, 28. A. Kellnerová a Balguero 8 tr. b., 

pátek: 135 cm - 34. A. Kellnerová a Balguero, 55. Z. Zelinková a Larima 4 tr. b., 145 cm - 15. Z. Zelinková a Caleri II 0/4 tr. b.

čtvrtek: 130 cm - 36. A. Kellnerová a Silverstone G, 64. A. Kellnerová a Colando 21 11 tr. b., 135 cm - 12. Z. Zelinková a Calira T 0/4 tr. b., 125 cm - 12. Z. Zelinková a Ekatharina 0/4 tr. b., 20. Z. Zelinková a Cayento Z 4/0 tr. b., 145 cm - 16. Z. Zelinková a Caleri II 4 tr. b., 

středa: 6letí - 6. Z. Zelinková a Ekatharina, 7letí - 22. Z. Zelinková a Lint 4 tr. b., 28. Z. Zelinková a Calira T 9 tr. b.

úterý: 6letí - čistě Z. Zelinková a Ekatharina, 21. Z. Zelinková a Cayento Z 2 tr. b., 7letí - 19. Z. Zelinková a Lint 4 tr. b., 19. Z. Zelinková a Calira T 4 tr. b.

 

CSI2*/CSIYH Wr. Neustadt 04 - 07/10/2018

K. Endrýsová, L. Hošková, P. Pařenicová, Ž. Pokorná

neděle: 135 cm - 31. P. Pařenicová a Calleda 13 tr. b., 

sobota: 1255/130 cm - 21. Ž. Pokorná a Hudalma 8 tr. b., 135 cm - 1. P. Pařenicová a Calleda, 25. P. Pařenicová a Sarah Sun 4 tr. b., 49. Ž. Pokorná a Zuliantha Fortuna 15 tr. b., 120 cm - 10. L. Hošková a Elliot 133 4 tr. b., 37. K. Endrýsová a Crack N 20 tr. b., 

pátek: 120/125 cm - 16. Ž. Pokorná a Hudalma 4 tr. b., 120 cm - 27. L. Hošková a Elliot 133 4 tr. b., 31. K. Endrýsová a Zacate Cas 4 tr. b., 130 cm - 10. P. Pařenicová a Sarah Sun, 59. Ž. Pokorná a Zuliantha Fortuna 16 tr. b.

čtvrtek: 115 cm - 10. L. Hošková a Elliot 133, 11. K. Endrýsová a Crack N, 120/125 cm - 13. Ž. Pokorná a Hudalma 4 tr. b., 130 cm - 6. P. Pařenicová a Calleda, 59. P. Pařenicová a Sarah Sun 8 tr. b., 

 

CSI2*/CSI1*/CSIYH Oliva, Valencia 09 - 14/10/2018

A. Kellnerová, Z. Zelinková, 

neděle: 130 cm - 17. A. Kellnerová a Calcourt Falklund, 26. A. Kellnerová a Colando 21 4 tr. b., 140 cm - 28. Z. Zelinková a Larima 4 tr. b., 40. A. Kellnerová a Balguero 9 tr. b., 145 cm GP - 49. Z. Zelinková a Caleri II 21 tr. b.

sobota: 130 cm - 10. A. Kellnerová a Colando 21, 140 cm - 16. Z. Zelinková a Lint 4 tr. b., 145 cm - 16. A. Kellnerová a Silverstone G 1 tr. b., 35. Z. Zelinková a Larima 8 tr. b., 

pátek: 135 cm - 22. A. Kellnerová a Silverstone G, 140 cm - 44. Z. Zelinková a Lint 23 tr. b., 140 cm - 38. A. Kellnerová a Balguero 15 tr. b., 145 cm - 60. Z. Zelinková a Caleri II 16 tr. b., 

čtvrtek: 130 cm - 41. A. Kellnerová a Balguero 0/6 tr. b., 55. A. Kellnerová a Colando 21 8 tr. b., 135 cm - 27. Z. Zelinková a Lint, 6letí - 8. Z. Zelinková a Ekatharina, 15. Z. Zelinková a Cayento Z, 7letí - 14. Z. Zelinková a alira T 0/4 tr. b., 145 cm - 43. Z. Zelinková a Larima 8 tr. b., 

středa: 6letí - 14. Z. Zelinková a Ekatharina 0/4 tr. b., 7letí - 15. Z. Zelinková a Calira T 4 tr. b., 

úterý: 6letí - čistě Z. Zelinková a Cayento Z, Z. Zelinková a Ekatharina, 7letí - čistě Z. Zelinková a Calira T

 

CSI2*/CSI1* Moorsele 11 - 14/10/2018

Eliška Hrdá

 

CSI2*/CSIYH Michalowice 18 - 21/10/2018

Marek Klus, Aleš Opatrný, Vladislava Humplíková, Jiří Hruška, Sára Vingrálková

sobota: 6/7letí - 1. M. Klus a Solidat, 7. A. Opatrný a Areto, 20. A. Opatrný a Forewer 4 tr. b., 22. S. Vingrálková a Camparo 4 tr. b., 130 cm - 3. V. Humplíková a Gilea, 140 cm - 1. S. Vingrálková a Celana Z, 12. A. Opatrný a Idario Van Het Netehof 4 tr. b., 17. S. Vingrálková a Kas-Sini DC 4 tr. b., 18. J. Hruška a Accoradia MX i2M 4 tr. b., 28. A. Opatrný a Chacha 8 tr. b.

pátek: 6-7letí - 16. A. Opatrný a Areto, 22. M. Klus a Solidat 0/4 tr. b., 23. S. Vingrálková a Camparo 4/0 tr. b., 30. A. Opatrný a Forewer 4/0 tr. b., 140 cm - 10. A. Opatrný a Clintgold, 11. A. Opatrný a Idario Van Het Netehof 0/4 tr. b., 17. S. Vingrálková a Kas-Sini DC 0/el, 145 cm - 7. J. Hruška a Orida-M, 19. M. Klus a Carison 8 tr. b., 21. A. Opatrný a Chacha 8 tr. b., 29. S. Vingrálková a Celana Z 20 tr. b., 

čtvrtek: 130 cm - 11. A. Opatrný a VDL Fakir 1 tr. b., 16. V. Humplíková a Buena Utopia 8 tr. b., 135 cm - 4. J. Hruška a Acoradia MX i2M, 20. S. Vingrálková a Kas-Sini DC 4 tr. b., 140 cm - 1. A. Opatrný a Idario Van het Netehof, 17. M. Klus a Carison 4 tr. b., 19. J. Hruška a Orida-M 4 tr. b., 24. S. Vingrálková a Celana Z 7 tr. b., 

 

CSI2*/CSIYH Lier 18 - 21/10/2018

Lada Šobichová

pátek: 7letí - 5. L. Šobichová a Devil D Z, 145 cm - 25. L. Šobichová a L'Amour 4 tr. b.

čtvrtek: 7letí - 8. L. Šobichová a Devil D Z, 140 cm - 15. L. Šobichová a L'Amour, 

 

CSI2*/CSI1* Kronenberg 18 - 21/10/2018

Ch. de Moussac, J. Malý

sobota: 145 cm - 31. J. Malý a Zarthago Br Z 4 tr. b., 135 cm - 14. Ch. de Moussac a Jules Verne DB, 

pátek: 135 cm - 53. Ch. de Moussac a Jules Verne DB 9 tr. b., 140 cm - 10. J. Malý a Zarthago Br Z, 120 cm - 37. J. Malý a Call Me Dream 14 tr. b., 

 

CSI2*/CSI1*/CSIYH Kronenberg 25 - 28/10/2018

Jan Malý

 

CSI2* Wr. Neustadt 25 - 28/10/2018

M. Michlíčková

 

CSI2* Michalowice 25 - 28/10/2018

Marek Klus

 

CSI2*/CSIYH Opglabbeek 25 - 28/10/2018

Emma Augier de Moussac


DREZURA

CDI3* Nice 04 - 04/10/2018

Eleonora Dal Borgo Kinsky

sobota: Grand Prix Special - 4. E. Kinsky dal Borgo a Star Wars W 63,787%

pátek: Grand Prix - 7. E. Kinsky dal Borgo a Star Wars W 64,435%

 

CDI2* Le Mans 18 - 21/10/2018

Kateřina Cox

pátek: Int1 - 19. K. Cox a Ajorno 60,794%

čtvrtek: PSG - 15. K. Cox a Ajorno 65,559%

 

CDI Exloo 25 - 28/10/2018

Marie Lumbachová

 

VŠESTRANNOST

CCI1*/CCI2*/CIC2*/CIC3* Strzegom 11 - 14/10/2018

M. Smolíková, M. Trunda, K. Vávrová, P. Myška, B. Kamírová, E. Opravilová, M. Příhoda, J. Abík, R. Falta, E. Orctová, A. Svobodová, R. Zvěřina

CIC3* - 11. M. Příhoda a Ferreolus Lat, CIC2* - 16. J. Abík a Madock, 23. R. Falta a Kokoska, CCI2* - 3. E. Orctová a Bonus 1, 26. P. Myška a Obora's Shut It Out, CCI1* - 13. M. Smolíková a Carmen, 19. R. Zvěřina a Scooby Doo, 29. K. Vávrová a Guiron Vilin, 33. M. Smolíková a Hanah, CCI1* - 6. M. Trunda a Shutterflyke, 25. M. Trunda a Go'Brien, CNC1* - 2. V. Příhodová a Expresso EV, 3. P. Myška a Savoi Col De Joly, 4. L. Hlavatá a Kai, 6. A. Lexová a Buena Vista, 9. D. Lochmanová a Simon 14, 14. L. Příhodová a Cry Boy, 17. M. Šroubková a Maharal, 18. J. Maxera a C'Est Le Beau, 22. M. Balounová a Empatia, CNC P - 19. L. Húsková a Saint Mauritius, 22. B. Kamírová a Coco Chanel, 26. N. Jindrová a Dante Fantasy, 27. L. Knotová a Cleo, 29. L. Knotová a Saragon, CNC L - 4. G. Slavíková a Grant, 5. E. Opravilová a Kook de Penaflor, 6. P. Sukdolák a Figaro, 7. M. Příhoda a Rival-di-Co, 9. P. Sukdolák a King's Look, 11. J. Abík a Timur 3, CNC L18 - 4. E. Ciarkowská a Quatro Suzu, 5. A. Havlová a Dexter, CNC LL - 3. N. Bártová a Kuba, 15. Š. Štvánová a Sisi, 

 

CH-M-YH Le Lion d' Angers 18 - 21/10/2018

M. Trunda, M. Maivald

výsledky po cross country: 6letí - M. Trunda a Trnka-ruf elim.

výsledky po drezuře: 6letí - 40. M. Trunda a Trnka-ruf 40,5 tr. b.

 

VYTRVALOST

CEI3* Madine 06/10/2018

Petr Jadlovský

 

CEI2*/CEI1*/CEIJY2* Travagliato 19 - 21/10/2018

R. Burda, T. Kopecká, T. Terberová

sobota: CEIJ2* 121 km - 3. T. Terberová a Nigel, CEI2* 121 km - 8. T. Kopecká a Bahrein

Publikováno: 21.10.2018 7:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 10/2018