Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v srpnu 2016 sledujte s námi v tomto článku. V srpnu jsou čeští jezdci přihlášeni na mezinárodní závody v pěti disciplínách. Čtvrtý týden závodila Anna Kellnerová na závodech v St. Moritz. Výsledky najdete uvnitř.
03 - 07/08 CSI2* Verden
M. Klus, R. Ducháč, M. Žilinský
7. 8.: finále 4letí - 2. R. Ducháč a Gunfire PJ, finále 5letí - 12. R. Ducháč a Cuba Libre HR, finále 6letí - 16. M. Klus a Carebis, finále Grosse Tour - 37. M. Klus a Crado Von Wichenstein 13 tr. b.
6. 8.: finále Youngster Tour - 13. R. Ducháč a Quietime, finále Mittlere Tour - 27. M. Klus a Le Carela 12 tr. b., 2. kvalifikace Grosse Tour - 38. M. Klus a Crado Von Wichenstein 8 tr. b.
5. 8.: 2. kvalifikace Youngster Tour - 14. R. Ducháč a Quietime, 2. kvalifikace Mittlere Tour - 52. M. Klus a Le Carela 8 tr. b., 1. kvalifikace Grosse Tour - 27. M. Klus a Crado Von Wichenstein 1 tr. b.
4. 8.: kvalifikace Youngster Tour - 23. R. Ducháč a Quietime, 1, kvalifikace Mittlere Tour - 9. M. Klus a Le Carela
3. 8.: kvalifikace 4letí - 2. R. Ducháč a Gunfire PJ, 16. R. Ducháč a Greyfoorth, 25. M. Žilinský a Comi Go, 31. M. Klus a Sterling, kvalifikace 5letí - 7. R. Ducháč a Cuba Libre HR, kvalifikace 6letí - 7. M. Klus a Carebis,
04 - 07/08 CSI3* Khanty Mansiysk (RUS)
Tina Šalková
04 - 07/08 CSI2** Bábolna (HUN)
Alena Gasperl
Pátek: 130 cm - 1. Alena Gasperl a Hot Shot, 140 cm - 4. A. Gasperl a Chacco Bella.
Neděle: Middle Tour Finále (130 cm) 13. A. Gasperl a E.S.I. Hanoi, Grand Prix - 7. m. A. Gasperl a Chacco Bella.
11 - 14/08 ME veterinářů Linec
Z. Plundrová, L. Macháčková, J. Oulický, L. Kucharovič, K. Bučková
14. 8.: 14. K. Bučková a Julius 1, 15. Z. Plundrová a Lapentti, 16. L. Macháčková a Beefeater
12. 8.: 10. Z. Plundrová a Lapentti 7,32 tr. b., 18. L. Macháčková a Beefeater 14,43 tr. b., 19. K. Bučková a Julius 14,45 tr. b., 27. J. Oulický a Libin 30,96 tr. b., 30. L. Kucharovič a Cenzur 68,56.... prvních 25 jezdců postupuje do finále.
11. 8.: 6. Z. Plundrová a Lapentti 3,32 tr. b., 16. L. Macháčková a Beefeater 6,43 tr. b., 24. K. Bučková a Julius 10,45 tr. b., 29. J. Oulický a Libin 12,96 tr. b., 33. L. Kucharovič a Cenzur 16,56 tr. b.
12 - 15/08 St. Lo
E. Augier de Moussac
15. 8.: CSI3* PRIX CONTACT SON ET LUMIERE - 10. E. de Moussac a Diva, 26. E. de Moussac a Copia 4 tr. b.
14. 8.: CSI3* 140 cm - 2. E. de Moussac a Copia, CSI3* 145 cm - 12. E. de Moussac a Kanonja,
13. 8.: CSI3* 135 cm - 1. E. de Moussac a Copia, 51. E. de Moussac a Kanonja 18 tr b., CSI3* 145 cm - E. de Moussac a Diva 5 tr. b.
12. 8.: CSI3* 135 cm - 23. E. de Moussac a Diva,
16 - 21/08 CSI2*/CSIYH Wr. Neustadt
A. Baraldi, N. Bielíková, V. Fenclová, S. Finsterle, T. Jakubcová, B. Kejvalová, F. Kolowrat-Krakowská, A. Malcová, T. Markusková, S. Najmanová, A. Opatrný, K. Papoušek, M. Rodová, N. Roučková, Z. Zelinková, O. Zvára, K. Mestenhauserová, K. Polák
17 - 21/08 CSI3*/CSIYH Verbier
Emma + Charlotte Augier de Moussac
20.8.: CSIYH 130/135 cm - E. de Moussac a Brighton Bay 4 tr. b., CSI3* 140 cm - 5. E. de Moussac a Kanonja,
19. 8.: CSIYH 130/135 cm - 1. Brighton Bay a E. de Moussac, CSI3* 140 cm - 17. Ch. de Moussac a Bella Brown, 23. E. de Moussac a Kanonja 4 tr. b. CSI3* 145 cm - 5. E. de Moussac a Diva
18. 8.: CSI3* 135 cm - 17. E. de Moussac a Kanonja, 19. Ch. de Moussac a Bella Brown, CSIYH 125-130 cm - 2. E. de Moussac a Brighton Bay
23 - 28/08 CSI2*/CSIYH Wr. Neustadt
N. Bielíková, V. Fenclová, S. Finsterle, T. Jakubcová, F. Kolowrat-Krakowská, A. Malcová, T. Markusková, S. Najmanová, A. Opatrný, K. Papoušek, M. Rodová, N. Roučková, Z. Zelinková, O. Zvára, S. Najmanová,
25 - 28/08 CSI5* St. Moritz
A. Kellnerová
28. 8.: 145 cm - 25. A. Kellnerová a Classic 7 tr. b.
27. 8.: 140 cm - 22. A. Kellnerová a Sucano, 150 cm - 42. A. Kellnerová a Giljandro van den Bosrand 20 tr. b.,
26. 8.: 145 cm - 15. A. Kellnerová a Giljandro van den Bosrand,
25. 8.: 140 cm - 45. A. Kellnerová a Giljandro van den Bosrand 8 tr. b., 145 cm - 22. A. Kellnerová a Classic,
31/08 - 04/09 CSI3* Humlikon
Z. Zelinková
31/08 - 04/09 CSIV-B/CSIYH Arezzo
P. Hrůzek, D. Hrůzková
03 - 07/08 CH-M-A1 Piber
L. Jirgala, L. Kurka, J. Ziegler
31/08 - 04/09 CH-M-A4 Breda
J. Nesvačil, R. Nesvačil, J. Nesvačil ml.,
05 - 07/08 CIC1* Unterbeuern
Romana Mayer
05 - 08/08 CIC1*/2*/3* Strzegom
J. Hatla, P. Myška, E. Orctová, R. Pokorný, M. Příhoda ml., G. Slavíková, M. Trunda, J. Maxera, M. Maivald, E. Opravilová,
18 - 21/08 CIC1*/CCI2* Hovdala
M. Příhoda ml., P. Veselovský
Konečné výsledky: CCI2* - 1. M. Příhoda ml. a Captain Hero 66 tr. b., 6. P. Veselovský a Veles 96,7 tr. b., CIC1* - M. Příhoda ml. a Ferreolus Lat 42,1 tr. b.
Výsledky po krosu: CCI2* - 1. místo M. Příhoda ml. a Captain Hero 62 tr. b., 6. P. Veselovský a Veles 85,7 tr. b., CIC1* - 2. M. Příhoda ml. a Ferreolus Lat 42,1 tr. b.
Výsledky po drezuře: CIC1*: 2. místo M. Příhoda ml. a Ferreolus Lat 42,1 tr. b., CCI2*: 2. místo M. Příhoda ml. a Captain Hero, 6. P. Veselovský a Veles
19 - 21/08 CIC1* Hambach
Romana Mayer, Miroslav Trunda, Adéla Svobodová
12 - 14/08 Šamorín
CEII* 80 km - 1. J. Švarcová a Salma Hayek, 2. M. Hoffmann a Novisaad D'Aqui (SVK), 3. P. Hubačová a Ocaz (SVK), 4. M. Supeková a Balkan (SVK), 5. V. Hrubá a Sahran IBN Ghazal, 6. L. Škábová a Suraya
18 - 20/08 CEI Brussels
S. Lorenzová, P. Pártlová
18. 8.: CEIO3* 160 km - 7. místo S. Lorenzová a Tozeur du Sauveterre (39 startujících)
18 - 21/08 CH-EU-V-J + CH-M-V Le Mans
juniorské družstvo - K. Kocurová, N. Stříbná, K. Reslerová, L. Kubíková, V. Krištofová, E. Žůrková, T. Viktorinová, N. Polsterová; jednotlivci - J. Zelinka, W. Schönwaldová, T. Viktorinová, J. Bartoňková, K. Kocurová, K. Reslerová
neděle 21. 8.: volné sestavy - muži: 14. J. Zelinka 6,979
sobota 20. 8: technická sestava - muži: 15. J. Zelinka (5,351), juniorské družstvo 2. kolo konečné výsledky - 4. místo Česká republika.
pátek 19. 8.: Volné sestavy - muži: 12. J. Zelinka (7,529), ženy: 23. J. Bartoňková (7,179), 32. W. Schonwaldová (6,222)
čtvrtek 18. 8.: Volné sestavy - juniorky: 22. T. Viktorinová (6,717), 26. K. Kocurová (6,507), 27. K. Reslerová (6,417), juniorské družstvo: 4. Česká republika (6,809), Povinné sestavy - ženy: 25. J. Bartoňková (7,070), 30. W. Schonwaldová (6,720), muži: 15. J. Zelinka (7,294)
středa 17. 8.: Povinné sestavy - juniorské družstvo: 4. Česká republika (6,332), juniorky: 17. K. Kocurová (6,661), 18. K. Reslerová (6,623), 20. T. Viktorinová (6,611)