Zahraniční výjezdy v září 2017: Donaueschingen, Waregem, Strzegom, Herneacova

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v září 2017 sledujte s námi v tomto článku.

SKOKY

CSI3*2*/YH Brussels 29/08 - 03/09

Emma + Charlotte Augier de Moussac

neděle: 145 cm GP - 9. Ch. de Moussac a Jules Verne DB 4 tr. b., 150 cm GP - 33. E. de Moussac a Kanonja 9 tr. b., 

sobota: 145 cm - 27. E. de Moussac a Bella Brown 10 tr. b., 

pátek: 140 cm - 30. Ch. de Moussac a Jules Verne DB 4 tr. b., 145 cm - 37. E. de Moussac a Bella Brown

čtvrtek: 140 cm - 4. E. de Moussac a Kanonja, 135 cm - 16. Ch. de Moussac a Jules Verne DB, 7letí - 19. J.C.S. Chacco Dia a E. de Moussac, 

středa: 140 cm - 20. E. de Moussac a Kanonja 4 tr. b., 145 cm - 39. E. de Moussac a Bella Brown 20 tr. b.

 

CSI3*/1* Ciekocinko 29/08 - 03/09

Petra Pešková, Sára Vingrálková

neděle: 125 cm - 8. S. Vingrálková a Celana Z, 135 cm - 9. P. Pešková a Patricks Hill 4 tr. b., 

sobota: 130 cm - 3. S. Vingrálková a Oscar des Fontaines, 

pátek: 110 cm - 1. P. Pešková a Bahrain Silver, 130 cm - 28. P. Pešková a Patricks Hill 8 r. b., 140 cm - 25. S. Vingrálková a Chieano 4 tr. b., 

čtvrtek: 110 cm - 1. P. Pešková a Bahrain Silver, 130 cm - 1. S. Vingrálková a Celana Z, 35. P. Pešková a Patricks Hill 8 tr. b., 

 

CSIO3*/CSI2*/1*/CSIYH Šamorín 31/08 - 03/09

M. Klus, Z. Zelinková, O. Zvára, L. Vyskočilová

neděle: 145 cm - 26. Z. Zelinková a Filicita 17 tr. b., 150 cm - 19. Z. Zelinková a Kleiner Lord 4 tr. b., 140 cm - 14. M. Klus a Crado von Wichenstein 4 tr. b., 

sobota: 140 cm - 6. M. Klus a Crado von Wichenstein, 135 cm - 1. M. Klus a Sabelius, 5/6letí - 24. Z. Zelinková a Harco-N 8 tr. b., 27. Z. Zelinková a Ekatharina 11 tr.b., 110 cm - 2. L. Vyskočilová a Black Jack, 14. L. Vyskočilová a Quick Silver 16 tr. b., 145cm - 19. Z. Zelinková a Evita R 4 tr. b., 

pátek: 145 cm - 4. Z. Zelinková a Filicita, 140 cm - 4. Z. Zelinková a Kleiner Lord, 21. M. Klus a Carison 8 tr. b., 22. Z. Zelinková a Evita R 8 tr. b., 110 cm - 3. L. Vyskočilová a Quick Silver, 13. L. Vyskočilová a Black Jack, 5/6letí - čistě Ekatharina a Z. Zelinková, 22. Harco-N a Z. Zelinková 5 tr. b.

čtvrtek: 145 cm - 37. Z. Zelinková a Evita R 12 tr. b., 150 cm - 11. Z. Zelinková a Kleiner Lord, 39. M. Klus a Carison 32 tr. b., 135 cm - 1. M. Klus a Sabelius, 140 cm - 25. Z. Zelinková a Filicita 4 tr. b., 30. M. Klus a Crado von Wichenstein 4 tr. b., 5/6letí - čistě Harco-N a Z. Zelinková, Ekatharina a Z. Zelinková, 110 cm - 2. L. Vyskočilová a Black Jack, 3. L. Vyskočilová a Quick Silver, 

 

CSI2*/1*/YH Opglabbeek 31/08 - 03/09

Filip Doležal, Kristýna Pajtlová

neděle: 120 cm - 8. K. Pajtlová a Kaizar-A, 7letí - 36. F. Doležal a Kancellara van de Lentakker 18tr. b., 135/140 cm - 40. F. Doležal a Exlusive Demeter 4 tr. b., 46. F. Doležal a Reason de Ganad 6 tr. b., 135 cm - 49. F. Doležal a Sometimes 20 tr. b.

sobota: 130 cm - 24. F. Doležal a Sometimes 4 tr. b., 135 cm - 61. F. Doležal a Exlusive Demeter, 145 cm - 59. F. Doležal a Reason de Ganad 19 tr. b., 7letí - 38. F. Doležal a Kancellara van de Lentakker 12 tr. b., 120 cm - 11. K. Pajtlová a Kaizar-A, 

pátek: 7letí - 11. Kancellara van de Lentakker a F. Doležal, 140 cm - 49. F. Doležal a Reason de Ganad 8 tr. b., 130 cm - 35. F. Doležal a Exlusive Demeter, 47. F. Doležal a Sometimes 12 tr. b., 120 cm - 25. K. Pajtlová a Kaizar-A 4 tr. b., 

 

CSI3*/CSIAm/CSIYH Paderborn 07 - 10/09

A. Kellnerová, L. Perutíková

neděle: 145 cm - 34. A. Kellnerová a Classic 4 tr. b., 46. R. Duchač a Quietime 4 tr. b.

sobota: 125 cm - 13. L. Perutíková a Anja 561, 140 cm - 15. L. Perutíková a Lionheart 11 4 tr. b., CSI3* 140 cm - 6. R. Duchač a Quietime, 150 cm - 41. A. Kellnerová a Giljandro van den Bosrand 5 tr. b., 

pátek: mladí koně - 36. Colando a A. Kellnerová 4 tr. b., 125 cm - 11. L. Perutíková a Lionheart 11, 140 cm - 7. L. Perutíková a Anja 561, CSI3* 140 cm - 26. A. Kellnerová a Classic 2 tr. b., 43. R. Duchač a Quietime 4 tr. b., CSI3* 150 cm - 45. A. Kellnerová a GIljandro van den Bosrand 13 tr. b., 

čtvrtek: mladí koně - 27. Colando a A. Kellnerová, 125 cm - 3. L. Perutíková a Anja 561, 140 cm - 14. L. Perutíková a Lionheart 11 16 tr. b.

 

CSI2*-W/CSIAm/CSIYH Pezinok 08 - 10/09

K. Dostálová, A. Gasperl, M. Hentšel, V. Jelínková, M. Klár, P. Klár, L. Krampotová, M. Kukačka, M. Michlíčková, A. Opatrný, J. Papoušek, N. Roučková, R. Šídlo, G. Staňová, L. Matunová

Samostatný článek

 

CSI2* Herneacova 13 - 17/09

Natalie Kreislová, Zuzana Zelinková

neděle: 130 cm - 12. N. Kreislová a Vanilla 4 tr. b., 16. Z. Zelinková a Lint 8 tr. b., 145 cm GP - 24. Z. Zelinková a Kleiner Lord 16 8 tr. b., 25. Z. Zelinková a Larima 8 tr. b., 29. N. Kreislová a Balina 5 28 tr. b.

sobota: 125 cm - 19. N. Kreislová a Remus 8 tr. b., 140 cm - 14. Z. Zelinková a Filicita 4 tr. b., 27. N. Kreislová a The Lux Effect 8 tr. b.

pátek: 130 cm - 3. N. Kreislová a Vanilla, 5. Z. Zelinková a Lint, 120 cm - 22. N. Kreislová a Remus 8 tr. b., 145 cm - 8. Z. Zelinková a Kleiner Lord 16 0/4 tr. b., 22. N. Kreislová a Balina 5 12 tr. b.

čtvrtek: 120 cm - 14. N. Kreislová a Remus, 135 cm - 17. Z. Zelinková a Filicita 4 tr. b., 23. Z. Zelinková a Kleiner Lord 4 tr. b., 140 cm - 4. Z. Zelinková a Larima, 24. N. Kreislová a Balina 5

středa: 125 cm - 6. Z. Zelinková a Lint, 12. N. Kreislová a Vanilla, 130 cm - 19. N. Kreislová a The Lux Effect

 

CSI3* Herneacova 20 - 24/09

Natálie Kreislová

 

CSI5* Řím 21 - 24/09

Anna Kellnerová


CH-M-YH Lanaken 21 - 24/09

P. Boháčová, F. Doležal, D. Hrůzková, J. Malý, L. Matunová

Samostatný článek

 

CSI2*/CSIYH Moorsele 21 - 24/09

Emma Augier de Moussac

 

DREZURA

CH-EU-U25/CDIJ Lamprechtshausen 30/08 - 03/09

E. Vavříková, B. Marešová

nedělní soutěž Freestyle byla z technických důvodů způsobených prudkým deštěm zrušena. Všech 18 mladých jezdců bylo pozváno na náhradní termín při Amadeus Horse Indoors 7. - 10. 12. 2017.

sobota: Junior Tour - 2. E. Vavříková a Belle Ennie, FEI Individual U25 - 27. B. Marešová a Plesant

pátek: ME U25 team - 27. B. Marešová a Plesant, 

čtvrtek: FEI Juniori team - 2. E. Vavříková a Belle Ennie, 

 

CDI3* Waregem 14 - 17/09

Pavla Rubíčková

sobota: Grand Prix Special - 8. P. Rubíčková a Xangai 61,333%

pátek: Grand Prix - 15. P. Rubíčková a Xangai 63,860%

 

CDI3* Saumur 21 - 24/09

Pavla Rubíčková

 

CDI3*CDIJ Budapest - Fót 22 - 24/09

M. Knoflíček, H. Vašáryová, A. Hanáčková

 

 

VŠESTRANNOST

CIC2*/1* Facimiech 01 - 03/09

I. Baďurová, Š. Douchová, P. Lacina, A. Lexová, M. Maivald, G. Slavíková

CIC1* - 5. A. Lexová a Flin, 6. G. Slavíková a Expectancy Lucy, 9. M. Maivald a Gidran XXI-2/Ruzena, CIC2* - 6. P. Lacina a Kamikatze, CNC P - 3. M. Maivald a First Dancer, 26. P. Lacina a Trik

 

CIC2*/1* Feldbach 01 - 03/09

Jiří Maxera, Pavel Březina

 

CIC2*/1*/CICYH Strzegom 14 - 17/09

E. Orctová, R. Pokorný, M. Příhoda, A. Svobodová, J. Abík, R. Falta, B. Kamírová, P. Vančura, M. Trunda

 CIC1* - 13. A. Svobodová a Mr Misa SL, 14. R. Falta a Kokoska, 15. J. Abík a Madock, CICYH1* - 6. M. Trunda a Shutterflyke, 12. M. Trunda a Go Brien, 13. M. Maivald a Gidran XXI-2/Ruzena, 17. A. Svobodová a Double Clear SL, 

 

CICO3* Waregem 21 - 24/09

Petr Veselovský


CIC2*/1* Thal 22 - 24/09

E. Opravilová, I. Baďurová

 

 

SPŘEŽENÍ

CAI3*- H4 - W Donaueschingen 14 - 17/09

Jiří Nesvačil ml.

Jiří Nesvačil jun. absolvoval poslední závody letošní sportovní sezóny. Ve dnech 14. - 17. září 2017 se účastnil mezinárodních závodů spřežení v německém Donaueschingenu, které jsou součástí Světového poháru. Jiřímu Nesvačilovi se nejlépe dařilo v dílčí soutěži parkuru spřežení. V pátek zvítězil v honebním parkuru a v nedělním parkuru obsadil bronzovou pozici. V soutěžích královské disciplíny čtyřspřeží měřilo své síly osmnáct jezdců z osmi zemí. Reprezentant Národního hřebčína se čtyřspřežím starokladrubských běloušů byl dekorován také v drezuře a maratonu a to vždy na osmém místě. Domů tak přivezl celkové sedmé umístění.

Parkur: 3. J. Nesvačil jr.
Maraton: 8. J. Nesvačil jr.
Parkur Top Score: 1. J. Nesvačil jr.
Drezura: 8. J. Nesvačil jr.

 

CH-M-A2 Lipica 20 - 24/09

M. Gössl, J. Hrouda, J. Kohout, J. Pavel, 

 

 

VYTRVALOST

CEIJY* Dobrodzien 01 - 03/09

Monika Doubková

 

CEI Topolcianki 01 - 03/09

P. Jadlovský, L. Krejčová, L. Škábová, T. Kopecká

 

CEI2*/1* Valeggio sul Mincio 23 - 24/09

T. Kopecká, A. Bustová

Publikováno: 18.9.2017 17:20:00
Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 9/2017