Zlatá podkova 2019: kvalifikační body

V roce 2019 se koná již 54. ročník seriálu závodů všestrannosti a spřežení Zlatá podkova. Celkem proběhne 13 kvalifikačních kol a tradiční srpnové finále v Humpolci.

Oficiální webové stránky

Kvalifikační body: všestrannost | spřežení

 

kvalifikace z roku 2018

ČAKOVIČKY 22.-23.9. 2018

pony dvojspřeží - M. Pospíšilová, jednospřeží - J. Koníř, dvojspřeží - M. Gössl, 

 

kvalifikace 2019

PARDUBICE 19.-21.4. všestrannost

ZP - L. Létal a Coco Rico, SP - B. Poláková a Rebel 10, BP - B. Vaňková a Crazy Love 1, BP styl - B. Vaňková a Lipton Saimon, ZL - R. Pulsinger a Colloredo, SN I - A. Svobodová a Hamarantha, Z - D. Tomíková a Love Jackie, pony ZL - N. Havelková a Kopretina, pony L - E. Štěpánková a Leny Gold K, ZK - B. Poláková a Arwen 7, SN II - G. Adamcová a Carbon 2, hobby Zk - M. Nimsová a Cannys

 

TĚŠÁNKY 4.-5.5. všestrannost

CCx2*S - P. Lacina a Trik 3, CCx1* - R. Zvěřina a Ascorka, ZL - N. Mynářová a Terry 1, ZL - R. Horáček a Angelika 14, ZL - B. Osobová a Sky Dancer, Z - A. Horáčková a Demi-rh, Z - A. Zanášková a Flinkie, ZLP - N. Hlavatá a Stázka 1, ZLP - N. Hlavatá a My Grave Ii, LP - S. Dvořáková a Gejzer, LP - S. Dvořáková a Gejzer, ZK - Z. Černá a Lord Charles,

 

SEMICE 4.-5.5. spřežení

 

DVOREČEK 18.-19.5. všestrannost

CCx2*S - A. Císařová a Chesterton, CCx1* - A. Vyštajnová a Elzar, ZL - T. Soukupová a Fergie-s, Z - M. Pokorná a Gentleman 6, ZLP - K. Přikrylová a Goldenbay Magic Moon, Z - M. Skácelová a Nesquik 2, ZL - K. Böhmová a Annie 3, ZLP - K. Přikrylová a Goldenbay Magic Moon, ZL - K. Kohoutková a Beherit, ZLP - K. Kohoutková a Nebo Pendragon,

 

TĚŠÁNKY 18.-19.5. spřežení

dvojspřeží - A. Soukup, jednospřeží - J. Koníř, dvojspřeží pony - M. Pospíšilová

 

PANSKÁ LÍCHA 31.5.-2.6. všestrannost

CCx2*S - A. Císařová a Bára 15, CCx1* - P. Vaněk a Ramzes 1, ZL - M. Neumannová a Natali 4, Z - D. Moudrá a Ratina 5, LP - K. Přikrylová a Alpinhorse Midnight Princess, ZK - A. Bajtayová a Savanna, Z - V. Regnard a Eso, ZL - B. Vaňková a Lipton Saimon,

 

MIMOŇ 8.-9.6. spřežení

jednospřeží - J. Minarčík, dvojspřeží - J. Drábek, čtyřspřeží - J. Nesvačil jun., dvojspřeží pony - M. Pospíšilová

 

LOŠTICE 15.-16.6. všestrannost

Sobota: CCx2*L - L. Příhodová a Cry Boy,
Neděle: CCx1* - R. Heidenreich ml. a Battalion,
Sobota: ZL - T. Látalová a Pedro 9, Z - J. Plundráková a Chang, LP - J. Žilinská a Pretoria Roswell, ZLP - K. Přikrylová a Alpinhorse Midnight Princess, ZL - P. Březina a Turín, Z - V. Vaňková a Etien 2, ZK - G. Adamcová a Carbon 2, ZL - J. Medikusová a Tercie Aha,

 

ČAKOVIČKY 22.-23.6. spřežení

dvojspřeží pony - M. Pospíšilová, jednospřeží - J. Koníř, dvojspřeží - Z. Jirásek, 

 

VRCHOVANY 28.6.-30.6. všestrannost

CCx2*S - V. Laber a Con Casiro, CCx1* - G. Slavíková a Royal Beauty, ZL - M. Neumannová a Natali 4, Z - E. Orctová a Kirea, ZK - P. Vaněk a Staccato-v, LP - N. Havelková a Pírko, ZLP - K. Kohoutková a Polinka, ZL - P. Vaněk a Ratina S, Z - A. Čudková a Vigoss, ZK - R. Kosta a Newcomer 1,

 

PARDUBICE 6.-7.7. spřežení

čtyřspřeží - Z. Jirásek, dvojspřeží - J. Hrouda, jednospřeží - J. Koníř, dvojspřeží pony - M. Kořínek


HUMPOLEC 20.-21.7. všestrannost

 

HUMPOLEC-FINÁLE 24.-26.8. všestrannost, spřežení

Publikováno: 17.7.2019 8:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: všestrannost
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2019