Ceny časopisu Jezdectví 2018 - Bioveta veterinářem roku MVDr. Martin Brát

Dne 9. 3. 2019 se na galavečeru Koně na Žofíně vyhlašovaL také Bioveta veterinář roku 2018. 

NEJVÍCE HLASŮ ZÍSKAL MVDR. MARTIN BRÁT

GRATULUJEME!

NOMINACE

D Bioveta Veterinář roku

1.      MVDr. Martin Brát

Za skvělou péči koním po celé ČR by si cenu nepochybně zasloužil, je terénním veterinářem s hlavním zaměřením na ortopedii, zároveň se stará o zdraví spousty sportovních koní, je nesmírně lidský a empatický a pro svou práci doslova žije, tudíž není nic zvláštního, že za svými pacienty vyjíždí i v době, kdy ostatní už chodí spát.

 

2.      MVDr. Ivo Grygar, CSc.

Veterinární ordinaci má ve Valašském Meziříčí, je odborným veterinárním lékařem pro choroby koní, vždy ochotně vypomůže i mimo ordinační hodiny, jeho klienti s ním mají samé výborné zkušenosti.

 

3.      Doc. MVDr. Markéta Sedlinská, Ph.D.

Veterinářka v ordinaci Jalový Dvůr u Slavkova a také vedoucí oddělení reprodukce na VFU Brno již „má na svědomí“ díky svému působení na VFU mnoho mladých veterinářů, od roku 2018 je i přednostou Kliniky chorob koní. Majitelé koní a bývalí studenti na ni nedají dopustit.

 

4.      MVDr. Václav Šelmát

Tento šarmantní pan doktor, který si již užívá zaslouženého důchodu, přijížděl  většinou v dobré náladě, přestože byl zavalen prací, vzpomínáme na něj s láskou nejen na Sušicku a Klatovsku, ale i na Plzeňsku a možná i dál, všichni, co ho znají – a že jich je – by mu určitě takové ocenění za jeho veterinární praxi ze srdce přáli.

 

5.      MVDr. Lucie Vladařová

 

Velmi milá veterinářka z Nového Dvora u Klatov je spolehlivá a pomohla již mnoha koním, pokud jí to čas dovolil, spolupracovala i s časopisem Jezdectví.

Aktualizace 21. 1.: Do nejlepší trojky postoupili: MVDr. Martin Brát, Doc. MVDr. Markéta Sedlinská a Ph.D. MVDr. Václav Šelmát.
 

Ceny časopisu Jezdectví – SMS hlasování

O Cenách časopisu Jezdectví v 6 kategoriích rozhodnou svým hlasováním pomocí textových zpráv sami čtenáři. Jak hlasovat? Pošlete SMS zprávu s čísly svých adeptů na telefonní číslo 900 11 10 (jednotné pro všechny operátory) v následujícím tvaru: JE mezera KÓD mezera KÓD atd. (např. JE A1 B1 C1 D1 E1 F1). Pozn: Nemusíte hlasovat pro všechny kategorie! Maximální počet hlasů z jedné SIM karty (telefonního čísla) je tři. Hlasovat můžete od 1. prosince 2018 do 31. prosince 2018. 

Cena SMS je 10 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha (e-mail: info@atspraha.cz, tel.: +420 296 363 199).

Cena SMS je 10 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha (e-mail: info@atspraha.cz, tel.: +420 296 363 199).

 

 

Publikováno: 10.3.2019 1:01:01
Kategorie: volný čas
Rubrika: plesy a galavečery
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020