Ceny časopisu Jezdectvi 2018 - Autosalon Dajbych chovatelem roku Lenka Kadlecová

Na galavečeru Koně na Žofíně 9. března 2019 se mezi Cenami časopisu Jezdectví vyhlašoval také Autosalon Dajbych chovatel roku  2018

OCENĚNÍ ZÍSKALA LENKA KADLECOVÁ

GRATULUJEME!

NOMINACE

F Autosalon Dajbych chovatel roku

1. Zdeněk Babor

Havířovský chovatel se chovu sportovních koní věnuje mnoho let, jeho koně většinou poznáte podle přípony „B“, jistě znáte skokové koně z jeho produkce, třeba Alexa Arista, Darista, Bingo Ballast, Cascavello, Gina Ginelli, Alexis nebo účastník finále ČSP Abdulah.

 

2. Lenka Kadlecová

Je chovatelkou českého teplokrevníka Quimera-M, který se jako jediný kůň českého chovu kvalifikoval na WEG Tryon.

 

3. Lucie Kočovská

Má jeden z nejúspěšnějších chovů shetlandských pony v ČR a navíc i mezinárodní chovatelské úspěchy, neboť její hříbata se pravidelně prodávají do zahraničí, je velkým vzorem pro chovatele.

 

4. K-K Metal

Prostějovská chovná a dostihová stáj Ing. Pavla Kochana patří k několika málo úspěšným chovatelům anglického plnokrevníka, letos jejich valach Stuke vydělal téměř milion korun!

 

5. Stáj Mustang

Chovu a importu kvalitního chovného materiálu se věnuje mnoho let, na kolbištích se v poslední době začíná objevovat více koní vlastního chovu, z nichž největší pozornost zaslouží Carison, neboť je nejlépe umístěným koněm českého chovu v žebříčku Světové chovatelské organizace.

 

Aktualizace 23. 1. Do Top 3 postoupili tedy čtyři, neboť třetí měl shodný počet hlasů jako čtvrtý: Zdeněk Babor, Lenka Kadlecová, Lucie Kočovská a K-K Metal. 

 

Ceny časopisu Jezdectví – SMS hlasování

O Cenách časopisu Jezdectví v 6 kategoriích rozhodnou svým hlasováním pomocí textových zpráv sami čtenáři. Jak hlasovat? Pošlete SMS zprávu s čísly svých adeptů na telefonní číslo 900 11 10 (jednotné pro všechny operátory) v následujícím tvaru: JE mezera KÓD mezera KÓD atd. (např. JE A1 B1 C1 D1 E1 F1). Pozn: Nemusíte hlasovat pro všechny kategorie! Maximální počet hlasů z jedné SIM karty (telefonního čísla) je tři. Hlasovat můžete od 1. prosince 2018 do 31. prosince 2018. 

Cena SMS je 10 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha (e-mail: info@atspraha.cz, tel.: +420 296 363 199).

Cena SMS je 10 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha (e-mail: info@atspraha.cz, tel.: +420 296 363 199).

 

Publikováno: 12.3.2019 4:04:04
Kategorie: volný čas
Rubrika: soutěže a ankety
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 6/2020