Equitana 2015

EQUITANA, světový veletrh pro milovníky koní a jezdeckého sportu, se letos koná od 14. do 22. března na výstavišti v Essenu. Na Equitaně bude prezentovat své zboží 900 vystavovatelů ze 30 zemí - od jezdeckých potřeb, krmiv a farmaceutických produktů, vybavení stájí a jízdáren, až po techniku pro pastviny. Poslední ročník navštívilo 200 000 diváků! Aktualizace 20. 3. 11:11 HOD: Na fb Equitany můžete zhlédnout videa ze dne dětí, dne spřežení, předvádění plemeníků včetně Damona Hilla nebo tréninku s Helen Langehanenberg.

20. 3. 11:11 HOD: Na fb Equitany můžete zhlédnout videa ze dne dětí, dne spřežení, předvádění plemeníků včetně Damona Hilla nebo tréninku s Helen Langehanenberg.

16. 3. Německá jednička, drezurní hřebec Damon Hill, se v neděli 15. března představil divákům na přehlídce hřebců v rámci Equitany. Sedlala ho mladá, sedmnáctiletá dcera majitele. A tady na stránkách Reiter Revue máte i video!

 

Jill Becks a Damon Hill. foto LL-foto

 

A kdo se letos v Essenu představí? Tak třeba Philippe Karl, Linda Tellington-Jones, Hinrich und Claas Romeike, Sandra Auffarth, Uwe Röschmann, Eckart Meyners, Horst Becker, Thies Kaspareit, Ingrid Klimke, Helen Langehanenberg, Toni Hassnamnn, Christian Ahlmann, Otto Becker, Nico Hörmann, Claudia Miller, Nicole Uphoff-Selke nebo Monica Theodorescu! Časopis Jezdectví bude při tom!

Samozřejmě budou vystaveni příslušníci všech plemen, kteří budou předváděni v arénách přímo ve veletržních halách. Denně jsou na programu desítky praktických ukázek, veterinárních seminářů a dalších vysoce kvalitních přednášek. Součástí programu bude večerní přehlídka „Hřebci“ a úchvatná „Hop Top Show“, která představí špičková čísla nejvyšší jezdecké i choreografické úrovně.

 

POZVÁNKA NA ZÁJEZD - ODJEZDY Z PRAHY:

Pro všechny, kdo letos jedou na Equitanu, jsou k dispozici vstupenky zcela ZDARMA.

Zájemci, kteří si netroufnou na dalekou cestu vlastními prostředky, mohou využít autobusový zájezd na poslední „výprodejový“ víkend (cena 3900 Kč na osobu).

Kontakt pro vstupenky a zájezd: Olga Pešková, equitana@ppa.cz, tel. 277 010 660

 

A jak to vypadalo v Essenu v roce 2009, 2011 a 2013? Odkaz na fotogalerie pod článkem!

Publikováno: 20.3.2015 11:11:00
Kategorie: volný čas
Rubrika: jezdecké dny
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2020