Galavečer pony 2013 je minulostí...

Tradiční vyhodnocení uplynulé sezony pony se uskutečnilo 8. února 2014 v kulturním domě v Kamýku nad Vltavou. Pořadatelem celého večera a velký dík patří Resortu Zduchovice. Fotogalerii Jana Matušky najdete zde.

Moderátorem večer byl Aleš Suchánek, který po 18 hodině zahájil celý program a po předtančení se vrhnul do vyhlašování již pro většinu známých výsledků celoročního výkonnostního žebříčku pony. Nejprve na podium přišla Ing. Michaela Pavlisová zastupující v komisi disciplínu pony, aby předala umístěným jezdců věcné ceny. V mladší věkové kategorii byla vítězkou opět Tereza Markusková s Limetree Aracornem ve starší věkové kategorii se vítězkou stala Michaela Pavlisová s Holsteins Dirigentem. Obě dívky spojilo nejen vítězství ve svých věkových kategoriích ale i účast na mistrovství Evropy pony 2013 v italském Arezzu.

 

Druhou disciplínou bylo vyhodnocení žebříčku všestrannosti, předávající byla Naďa Knopová zastupující v komisi právě všestrannost a opět i zde připomínáme vítězku Elišku Orctovou a Blueberry Valmart.

 

Skokový žebříček předal manažér skokové komise Petr Švec a i zde tedy připomeneme staronovou vítězku mladší kategorie Sofii Najmanovou s Nightbeauty T a vítězku starší kategorie Šárku Tůmovou s Karou/Bacardii.

 

Stejně jako v loňské roce 2611 respondentů na internetu rozhodlo o vítězích internetové veřejné ankety o jezdce roku. Vítězkou v mladší věkové kategorii se stala Zuzana Baloušková ve starší kategorii pak Aneta Regnardová.

Dalším bodem bylo vyhlášení pořadatele roku! Tato anketa byla přístupná pro všechny licentované účastníky. Zvítězil stejně jako v loňském roce areál JK Opřetice.

 

Následovalo vyhodnocení odborné ankety ve čtyřech kategoriích. Zde nikdo netušil jaké výsledky budou, neb vše zůstalo utajeno do poslední chvíle. Oslovená odborná veřejnost v daných kategoriích a rozhodla o následujících výsledcích.

 

Naděje roku - Anna Helebrantová, trenér roku - Mgr. Kateřina Vašáková, pony roku - Lipton Sinaj, jezdec roku - Barbora Kamírová.

 

Posledním a snad už i tradičním bodem je rozloučení s ponysportem pro ty jezdce, kteří svým věkem končí. V Kamýku se nám sešlo ústihodných 19 jezdců pro které to bylo poslední aktivní pony vyhlášení.

 

Hudebním hostem byl Petr Dopita, který zanotoval na svou pilu a zapěl ody z Draculy ve kterém alternoval s Danielem Hůlkou.

 

Děkujeme Resortu Zduchovice a partnerům celého večera za příjemný večer pro naše nejmladší jezdce.

Sezona roku 2013 je uzavřena, ať žije sezona 2014!

 

Celé slavnostní program Galavečera pony najdete ve video provedení na serveru EQUITV.CZ <<<,

Reportáž je připravována i do Jezdeckého magazínu.

 

Fotogalerie je zde.

Publikováno: 9.2.2014 18:59:34
Kategorie: volný čas
Rubrika: plesy a galavečery
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 1/2020