Česká jezdecká federace úspěšně spolupracuje s firmou Hodinářství Bechyně, partnerem společnosti Longines

Česká jezdecká federace na počátku roku 2018 uzavřela smlouvu o partnerství s renomovanou společností Hodinářství Bechyně, jedním z partnerů společnosti Longines, která je spojena s prestižní parkurovou galashow Prague PlayOffs v Praze. Tuto velkolepou událost v parkurovém skákání hostí od čtvrtka 13. prosince pražská O2 arena.

Společnost Bechyně spojuje to nejlepší z tradice českého hodinářství a švýcarských proslulých značek. Je na území ČR výhradním dovozcem produktů společnosti Longines, která je hlavním partnerem a sponzorem Mezinárodní jezdecké federace (FEI) a prestižní série v parkurovém skákání Global Champions Tour.

Česká jezdecká federace uzavřela partnerství se společností Hodinářství Bechyně letos na jaře. „Mám radost, že se nám daří získávat takové partnery pro české jezdectví. Spojení s prestižními značkami, které Hodinářství Bechyně na českém trhu zastupuje, zvyšuje renomé našeho jezdeckého sportu a potažmo i České jezdecké federace,“ říká prezidentka ČJF Olga Plachá.

„Ještě nejsme na konci roku, nicméně spolupráci považuji za velice úspěšnou a je dozajista vkladem pro jednání o jejím pokračování i pro rok 2019,“ doplňuje Plachá.

Společnost Longines je propojena s jezdectvím již od roku 1878, je také partnerem a oficiální časomírou celého seriálu Global Champions Tour. Letos poprvé bude jedním z vrcholů této série i speciální soutěž Longines Global Champions Tour Grand Prix. Tato Velká cena je určena pro 16 nejlepších jezdců, vítězů jednotlivých Velkých cen z 16 kol seriálu GCT 2018. Finální vítěz tady v Praze získá poprvé putovní trofej Longines, kde bude vyraženo i jeho jméno. Tuto trofej mohou zájemci vidět v těchto dnech i ve výloze Hodinářství Bechyně na Václavském náměstí.

 


Zeptali jsme se, v čem spolupráce se společností Hodinářství Bechyně spočívá: "Jedná se o finanční podporu ze strany Hodinářství Bechyně. Česká jezdecká federace pak firmu propaguje na svých webech a v jezdeckých magazínech, které vysílá Česká televize." Bc. Petra Holíková, PR Manager

Publikováno: 14.12.2018 15:10:00
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2020