Čím je pro mě kůň - I. kolo fotosoutěže: VAŠE ANKETA!
11. května vyhlásila odborná porota výsledky prvního kola naší celoroční fotosoutěže. Jelikož náš web nemá vlastní modul anket, dlouho jsme zkoušeli nejrůznější možnosti, jak vám umožnit i veřejné, nezávazné hlasování a jak cokoliv zvenčí "naroubovat" na náš na míru šitý systém. Díky pomoci Hanky Šmerdové (jejíž jméno zde nevidíte poprvé :o) se tak dnes konečně stalo a tak vám přinášíme anketu k 1. kolu. Zároveň informuji, že druhé kolo porota od minulého týdne hodnotí. Těšme se a nyní směle do hlasování!

Hlasovat můžete z každé IP adresy (v praxi tedy většinou z každého počítače) dvakrát. Tuto možnost jsme zvolili i na základě vašich ohlasů na naše ankety, kdy byste rádi hlasovali např. máma i dcera obě dvě. Jakkoliv chápeme, že vás může být doma mnohem více, prosím, nedolujte z nás možnost více hlasů. Také nemá smysl, abyste obcházeli hlasovací systém a pomocí opakovaného hlasování ostatním cokoliv dokazovali :o) Ve čtenářském hlasování totiž nejde ani o úspěch, ani o žádné ceny, tudíž ani o život a proto není třeba podvádět. Zajímá nás všechny váš nezkreslený názor.

A nyní již - směle do hlasování. Jak probíhá?
Každá IP adresa má dva hlasy. Dokud je nevyčerpáte, uvidíte zde u každé fotky zaškrtávací puntík. Kliknutím si vyberete puntík u vaší vyvolené fotografie, odrolujete (sjedete myší) nahoru nebo zcela dolů, kde se nachází tlačítko "Hlasuj" a zmáčknete. Pokud se cítíte být jedním člověkem s nerozpolceným názorem, znovu nehlasujte. Jakmile daná adresa vyčerpá své dva hlasy, tato zaškrtávací tlačítka zmizí a budete už moci jen prohlížet.
Kliknutím na náhled fotky zde v přehledu se vám vybraný snímek zobrazí v novém okně ve velkém rozlišení. Můžete se pak buď vrátit zpět, nebo pomocí odkazů "Předchozí foto / Další foto" velkými fotkami listovat.
Zde nahoře v článku máte také odkaz "Zobrazit výsledek ankety", který určitě netřeba vysvětlovat.
Svou volbu si pečlivě rozmyslete.

Hlasování v prvním kole bude otevřeno do půlnoci, neděle, 27. května 2007.

Publikováno: 21.5.2007 7:00:00
Kategorie: zajímavosti
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2020