Fotoplátno vzpomínkou i radostí – vyfoťte své koně na plátno

Jednou z výher žofínské tomboly bylo fotografické plátno na přání od společnosti FotoFast. Velkoformátový tisk se stává hitem, nyní můžete mít originální obraz například svého čtyřnohého šampiona na kvalitním bavlněném plátně opatřeným lesklým šepsem, který plátnu poskytuje vysoký stupeň UV ochrany, vodě a otěruodolnost. Nejen vaše dárky, poděkování majitelům či trenérům, ceny v soutěžích, ale také třeba stěna v obýváku, klubovně i jízdárně může být originální! Využití fotoplátna je velmi široké vzhledem ke svým vlastnostem.

Specifické plátno pro tisk vašich fotografií v nejrůznějších velikostech dováží společnost FotoFast přímo z Anglie. Výhodou je nejen jeho vysoká mechanická odolnost. Plátno je chráněno proti UV záření a má excelentní barevnost a dokonale ostrou kresbu. Plátno si můžete osobně prohlédnout na našich pobočkách v Praze, Táboře i Českých Budějovicích.
Vyzkoušejte naší internetovou fotosběrnu ZDE.

Historie firmy
Společnost FotoFast otevřela svoji první prodejnu v roce 2004 v Táboře se zaměřením na fotografické služby, prodej fotoaparátů, příslušenství a fotografických materiálů. Zájem našich klientů vedl ke zdokonalování služeb a k rozšíření sortimentu na veškeré materiály a produkty světových značek. V roce 2009 byla otevřena provozovna v Českých Budějovicích a o rok později byla otevřena další pobočka v Praze. Na všech našich prodejnách jsou Vám k dispozici nejmodernější technologie v oblasti služeb a odborní prodejci, kteří Vám rádi poradí a pomůžou při výběru z našich produktů.

O nás
Náplní naší práce je nabídnout Vám odborné znalosti našeho personálu, potřebné vybavení a služby spojené především s fotografií. Pro jejich zpracování používáme nejmodernější technologie, včetně velkoformátových plotrů a laminačních strojů. Snažíme se vyhovět začínajícím amatérům a zároveň uspokojit potřeby nejnáročnějších profesionálů na světové úrovni. Nabídka našich služeb zahrnuje vše spojené s fotografií, od prodeje fotoaparátů po fotografické kurzy vedené zkušenými fotografy. Spolupracujeme s profesionálními fotografy, kterým zajišťujeme veškeré služby, od servisu a čištění techniky po samotný tisk fotografií. V naší nabídce nechybí ani tisk výstavní kvality a jeho další zpracování v podobě kašírování, laminování, adjustování a rámování. I Vám nabízíme naše kompletní služby na všech prodejnách.

Velkoformátový tisk
Poskytujeme široký výběr zpracování Vašich fotografií. Dokonalé barevné a černobílé zvětšeniny tiskneme na několik desítek různých materiálů – fotopapíry, fotoplátna, barytové a akvarelové papíry, CAD a GIS výkresy. Stejně tak poskytujeme velkou nabídku laminačních povrchů a adjustačních desek včetně hliníkových. K umocnění Vašeho pocitu z výsledné fotografie používáme řezané pasparty, hliníkové a dřevěné profily značky Nielsen. Vaše fotografie zpracovávají velkoformátové tiskárny značky EPSON s nejmodernější technologií Stylus Pro, která zaručuje dlouholetou životnost a nejvyšší možnou kvalitu tisku bez bronzingu.


Těšíme se na Vaší návštěvě nejen u nás na internetové fotosběrně!

Váš Tým FotoFast

Publikováno: 2.4.2012 12:00:00
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 9/2019