Stolní kalendář Jezdectví na rok 2013 je tu!

Již tradičně připravil časopis Jezdectví stolní kalendář s fotografiemi Christiane Slawik. Předplatitelé ho mohou obdržet zdarma nebo za zvýhodněnou cenu

Získejte stolní kalendář Jezdectví:

 

ZDARMA

Noví předplatitelé, kteří si objednají časopis na 2 ROKY klasickou cestou přes Periodik.cz nebo prostřednictvím kuponu v časopise (celkem zaplatíte 1296,- Kč).
Kalendář obdržíte s nejbližším číslem časopisu Jezdectví po uhrazení předplatného.


ZA 50 KČ

Současní předplatitelé, kteří na e-mail dopisy@jezdectvi.cz zašlou závaznou objednávku se jménem, adresou pro doručení a předplatitelským identifikačním číslem; mailem obdrží údaje pro bezhotovostní platbu.
Kalendář obdržíte s nejbližším číslem časopisu Jezdectví po uhrazení.ZA 71 KČ

Ostatní s jedním číslem časopisu, kteří na e-mail dopisy@jezdectvi.cz zašlou závaznou objednávku se jménem, adresou pro doručení a poznámkou „kalendář s časopisem“ (zaplatí také zvýhodněnou cenu 130,- Kč: časopis 59,- Kč + kalendář 71,- Kč); mailem obdrží údaje pro bezhotovostní platbu.
Kalendář obdržíte s nejbližším číslem časopisu Jezdectví po uhrazení.


ZA 99 KČ

Ostatní bez časopisu, kalendář lze zakoupit osobně v redakci Jezdectví (po telefonické domluvě – tel: 222317809, na adrese Prokopova 15, Praha 3), nebo objednat na e-mailu dopisy@jezdectvi.cz (připsat jméno a adresu doručení – cena celkem 117,- Kč včetně poštovného); mailem obdržíte údaje pro bezhotovostní platbu. Objednat lze též na e-shopu.
Kalendář obdržíte s nejbližším číslem časopisu Jezdectví po uhrazení.

 

Publikováno: 1.11.2012 10:44:29
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: ostatní
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 9/2019