Ušetřete s Jezdectvím na výstavišti v Lysé nad Labem: besedy s Daliborem Gregorem

Ve dnech 21. – 23. září se na výstavišti v Lysé nad Labem uskuteční výstava Kůň 2018 s bohatým doprovodným programem. S časopisem Jezdectví ušetříte na vstupném, kupon na 33% slevu ze vstupného najdete v inzerátu na straně 5. A s časopisem Jezdectví na výstavě ušetříte ještě jednou, a to na stánku PAVO. S kuponem ze strany 7 obdržíte 20% slevu na objednávky krmiva a vitamínů.

 

Stejně jako každý rok se vedle všeho, co ke koním patří, představí návštěvníkům pestrý kaleidoskop plemen koní, kterých bývá v Lysé vždy okolo 120 jedinců. Tím, že pořadatelé vnímají koně stále jako nejdůležitější exponáty výstavy, drží si výstava Kůň vysokou prestiž i v celé centrální Evropě. Tisková zpráva.

 

Nejatraktivnější součástí mezinárodní výstavy Kůň 2018, která se koná v termínu 21. – 23. 9. v Lysé nad Labem, je páteční a sobotní večerní galashow, při níž se hala ponoří do světel a zvuků a předvede koně v nejrozmanitějších podobách. Dovolte nám, abychom Vám představili hlavní hvězdu letošního programu. Tisková zpráva.

 

Navštívit můžete také v hale B stánek Dalibora Gregora a poslechnout si vyprávění z putování za koňmi po Evropě.

Publikováno: 19.9.2018 18:30:00
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
diskuze k článku
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020