Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Jitka Kynclová
Ulice:
Město: Nový Knín
Telefon:
Email: kynclova@czqha.cz
WWW: www.czqha.cz
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Jeden z nejlepších evropských all around trenérů bude opět vyučovat v Čechách. Po loňské úspěšné premiéře v Čechách opět přivítáme Pierra Ouelleta, který je původem z Kanady, žije ovšem již dlouhodobě v Itálii. Je rozhodčím několika mezinárodních organizací (NRHA, AQHA, APHA, NSBA, NRHA). On sám i členové jeho rodiny a klienti jsou držiteli mnohonásobných titulů různých úrovní až po all around evropské šampiony...

Kategorie : western
Začátkem letošního srpna se na ranči El Paso již pošesté sešla skupinka účastníků na oblíbené akci CZQHA pod záštitou AQHA: Horsemanship clinic. Účastníci se pod vedením týmu z Texas Tech University dozvěděli spoustu zajímavostí, důležitých tipů pro práci s koňmi a zdokonalili se v praktickém ježdění. Více v dnešním příspěvku.
Kategorie : western
Přinášíme vám dnes portrét pětice úžasných slečen, které se pilně připravují na setkání mládeže z celého světa s koňmi plemene quarter horse - Světový pohár mládeže 2008. Ten se pojede 6. – 13. července v London, Ontario v Kanadě.
Kategorie : western
Premiéra Euro Amateur Cup, tedy soutěže mezinárodních týmů nejlepších jezdců s koňmi plemene American Quarter Horse, se měla konat v Čechách o víkendu 31.5. - 1.6.2008. Jak tento areál, tak spolupořádající CZQHA učinili všechno pro to, aby byla akce dobře připravena a jako první skutečně mezinárodní soutěž v all around disciplínách u nás proběhla. Přesto se nakonec neuskutečnila. Ptáte se proč?
Kategorie : western
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020