Medailon uživatele

Přezdívka: KatkaH
Ulice:
Město: Ohrazenice
Telefon: 739082882
WWW: www.holstyni.cz
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Ve středu 20. 4. se konala česká územní schůze SCHČT ve Zduchovicích. Předseda schůzi předčasně ukončil, jak se později ukázalo neprávem. Ta tedy pokračovala dál, neboť přítomen byl nadpoloviční počet delegátů. / Zápis schůze / Článek Ing. Krulicha / Vyjádření předsednictva / Vyjádření 16 zvolených delegátů / Vyjádření Jaroslava Štětiny / Přidány 2 právní rozbory / Přidána žaloba bývalého předsednictva na SCHČT / Přidán návrh na předběžné opatření / Přidán názor JUDr. Čeněk Šrubař / Přidána odpověď bývalého předsednictva Dr. Šrubařovi / Přidán dopis O čem se moc nemluví aneb urvi, co můžeš - Václava Boušková / 15. 9. Přidáno další vyjádření žalobců bývalého předsednictva a vyjádření nového předsednictva / 19. 9. Přidána diskuse. 

Kategorie : chov

Meredith Michaels Beerbaum vítězkou Velké ceny v kalifornském Thermalu, ukončení dlouholeté spolupráce mezi majitelem stáje La Silla, A. Romem a R.-G. Bengtssonem, Delaveau absolutním králem v Hongkongu a dortmundská senzace jménem Angelina - to jsou ve zkratce aktuální novinky ze zahraničí. Podrobněji o nich píše uvnitř článku Kateřina Hanušová.

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

Na oficiálním webu německé FN, pferd-aktuell.de dnes vyšla překvapující zpráva o ME mladých jezdců ve všestrannosti v Pardubicích. Došlo zde totiž k nepřesnosti při výpočtu skóre v rámci týmové soutěže - chyba nastala při zaokrouhlování drezurních výsledků, které neproběhlo podle pravidel FEI. Němci nepodali protest a chyby si včas nikdo nevšiml. Čtěte více... AKTUALIZACE: 19. 8. 7.50 HOD. - Tisková zpráva Dostihového spolku Pardubice

Kategorie : sport
Rubrika: skoky
Koňský týden na Eurosportu

Tento týden se fanoušci Jezdectví mohou plně nasytit sledováním Eurosportu. Dnes je na programu od 19.15 hod. dvouhodinový záznam pětihvězdového CSI v Pařízi z minulého týdne - soutěž Top-Ten a Velká cena. Poté bude následovat první přenos z londýnské Olympia Horse Show - tentokrát živý přenos Grand Prix Kür - SP v drezuře. V pátek od 22.00 hod. je na programu živý přenos londýnského skoku mohutnosti, v sobotu potom od 23.00 hod. záznam The Santa Stakes - klasické soutěže 160 cm s rozeskakováním. V neděli Vás čeká nejprve hodinový záznam rámcové skokové soutěže (od 21 hod.) a poté živý přenos soutěže Světového poháru ve skákání. V pondělí budou závody ukončeny Velkou cenou Londýna, kterou bude Eurosport vysílat v 90minutovém záznamu od 23.15 hod.

Kategorie : sport
Rubrika: ostatní
Aktuální číslo
Obsah čísla 1/2020