Telefon: 733 127 319
Email: luburesova@seznam.cz
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v červenci 2015 sledujte s námi v tomto článku. 25. 7. La Coruna E. de Moussac 135 cm 5. místo 28. 7. Šamorín v neděli 2. 8. se družstvo ČR zúčastní kvalifikace na olympijské hry 2016

Kategorie : sport
Rubrika: ostatní

50. ročník Mercedes-Benz Grand Prix Bratislava CSIO-W*** se bude konat ve dnech 23. - 26. července 2015. Časopis Jezdectví je mediálním partnerem jubilejního ročníku. 16. 7. 14:30 HOD: Závodů se účastní jezdci 23 národností, v PN odstartuje 13 týmů. 23. 7. Úvodní soutěž dvoufázové skákání 130/135 cm vyhrál A. Opatrný a Curley Sue. 24. 7.  Máme 22 tr. b. a do II. kola nepostupujeme. Slovensko se nakonec umístilo na 7. místě. 26. 7. 12 HOD: Grand Prix půjde živě. 15:35 HOD: Z. Zelinková a Filicita se 16 tr. b. 15:50 HOD: A. Opatrný a Berlina s chybou na B v trojskoku. 18:14 HOD: GP pro Poláka J. Skrzyczynského a Crazy Quicka.

Rubrika: skoky

Ve dnech 23. - 26. července se na novém kolbišti v areálu JK Opava Kateřinky uskuteční sedmé kolo Českého skokového poháru 2015. Nedělní program můžete sledovat online. Startky a výsledky Neděle: 130 cm - M. Klus a Le Carela, Finále Amateur Tour 110 cm K. Javorská a Singapore, finále Czech Junior Cup 120/130 cm N. Kaločová a Ebony. Ve Velké ceně Opavy 2015 vítězí Veronika Jelínková a Forever.

Moravský šampionát mladých koní 2015 je společným projektem jezdeckých klubů, pořádajících jednotlivá kola a finále. Soutěže jsou pořádány za podpory Svazu chovatelů CS. Aktualizace 13. 7. 18:15 HOD: Jelikož není naplněna kapacita 35 koní v každém ročníku, je možné se přihlašovat i s nekvalifikovanými koňmi. 20. 7. 19:00 HOD Vloženy startovní listiny na finále MŠMK do Trojanovic 22. 7. 10:55 HOD: Průběžně aktualizujeme konečné výsledky. 4letí Dargon a R. Bodlák, 5letí Lentilka a K. Kubrická, 6letí Assasin a R. Sípos, 7letí Censor a M. Hentšel

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Na státní svátek 6. července se v Jihlavě na Sasově uskutečnily jezdecké závody. Program byl i přes tropické teploty nabitý a den odstartovalo oblastní mistrovství v kategorii pony jak v drezuře, tak v parkuru. Po ukončení pony soutěží následovala soutěž stupně ZM, která byla hodnocena o nejlepší styl jezdce. Parkur Z byl současně oblastním mistrovstvím v kategorii děti a nejvíce se zde dařilo Kláře Trtíkové. Dále ještě proběhla soutěž ZL a L*, kterou vyhrála Monika Šánová s Lojzkou. Celé závody byly současně již 5. kolem skokového poháru Vysočiny. Foto Petra Zanášková

Publikováno: 15.7.2015 11:30:00
Kategorie: sport

V sobotu 11. července proběhlo v Brtnici 6. kolo skokového poháru Vysočiny. Den zahájily dvě hobby soutěže do 80 cm a do 90 cm. Poté následovaly již oficiální soutěže stupně Z, ZL a L*. V nejvyšší soutěži předvedla nejlepší výkon Radka Dvořáková se svou klisnou Damilou. Foto Petra Zanášková

Publikováno: 15.7.2015 9:00:00

V sobotu 11. července se v Dolní Lomné uskutečnil 5. ročník vozatajských závodů. K vidění byla soutěž jednospřeží, dvojspřeží, čtyřspřeží, rej kočárů, dostih poníků a mnoho dalšího. Pro diváky pořadatel připravil tombolu, diváckou soutěž, hudební vystoupení a DJ. Foto Zenon Kisza a Denisa Hanáková

Publikováno: 13.7.2015 17:10:00
Rubrika: spřežení

Ve dnech 1. - 5. července se české jezdkyně účastnily mistrovství Evropy v drezuře mladých jezdců, juniorů a dětí ve francouzském Vidaubanu. Poprvé v historii mělo ČR družstvo, které obsadilo 15. místo. Podívejte se na fotky ze zákulisí. Foto Zdeňka Šimková

Publikováno: 8.7.2015 12:00:00
Rubrika: drezura