Medailon uživatele

Přezdívka: jaja
Ulice:
Město: Brno
Telefon:
Email: d.svehlova@post.cz
WWW: www.dominika-svehlova.cz
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Veterinární semináře pro ošetřovatele, jezdce a všechny milovníky koní již několik let běží na farmě Heroutice nedaleko Benešova. Na přání „východních“ zástupců koňařské veřejnosti se loňský podzim/zimu konaly podobné semináře i v Brně a zaznamenaly velký úspěch. Pro zimní sezónu 2009/2010 se oblíbený seriál čtyř dvoudenních seminářů přesouvá na nové místo, velice atraktivní: na koňskou veterinární kliniku do Heřmanova Městce. Obsah jednotlivých seminářů se ze zkušeností minulých let vyvinul v následující témata...

Kategorie : zajímavosti

Poslední březnový víkend 2009 proběhl v krásné hale manželů Safariových v Žižkovci u Hradce Králové pilotní jezdecký kurz s rakouskou trenérkou Claudií Benedela. Protože v našich končinách to byla akce svým obsahem jedinečná, zveme vás k malému nahlédnutí "do děje" a k pozvání na její pokračování, které se bude konat 15.-17.5.2009.

Kategorie : volný čas
Poslední volné místo na kurz s C. Benedela

JK Žižkovec upozorňuje případné zájemce, že ještě zbývá jedno volné místo na zajímavý a nevšední víkendový jezdecký kurz s rakouskou trenérkou Claudií Benedela. Ten se koná již příští víkend, tedy 27.-29.3.2009 v Žižkovci u Hradce Králové. Podrobnější informace o kurzu naleznete v tomto článku.

Kategorie : sport
Celostátní finále ve skákání ve volnosti již tuto sobotu

Farma Heroutice pořádá již zítra, tedy v sobotu 21.3.2009 v 10:00 hodin celostátní finále soutěže čtyřletých klisen ve skákání ve volnosti, do kterého postoupilo nejlepších 18 klisen ze všech koutů naší republiky. Zváni jsou všichni diváci z řad odborné i laické veřejnosti, občerstvení zajištěno ;-)

Kategorie : sport
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020