Medailon uživatele

Přezdívka: DasaH
Ulice:
Město: Statenice
Telefon:
Email: dasa@equichannel.cz
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

ME juniorů a mladých jezdců ve skákání - Auvers
Do Francie vyjeli Českou republiku reprezentovat Natálie Crnková - LICORI, Filip Doležal - NELSON, Jana Perníčková - CARDIFF a mladá jezdkyně Nikola Bieliková - ALF. Bohužel nikdo z nich se neprezentoval ve finále pro 30 nejlepších jezdců. ALF a CARDIFF se museli vyrovnávat se zdravotními obtížemi. Výborného výsledku dosáhla N. Crnková s famózním LICORI, která skončila těsně za branami finále na skvělém 31. místě - finále jí uteklo o jediný bod. Junioři se rovněž poprvé v hostorii prezentovali v soutěži družstev na ME. Velké díky patří panu Šebestovi za perfektní reprezentační výbavu našich jezdců. Podrobné výsledky najdete pod odkazem.
Kategorie : sport
Rubrika: skoky
Česká účast na Mistrovství Evropy pony
Aktualizace 22.7. 13:00 - Veronika Příhodová s IBALGIN FAST parkur všestrannosti za 12 a konečné 33. místo ze 48 startujících. Gratulujeme!
Aktualizace 21.7. 19:00 - Michaela Krulichová bohužel nedokončila druhou kvalifikaci, po odmítnutí ztratila nervy a zapomněla kurz parkuru. I k Anetě Pažoudkové se štěstí otočilo zády a nedokončila cross. Lipana vyšetřil veterinář a konstatoval mírně bolavou nohu. Proto se zřejmě Lipan necítil na trati ve své kůži, je to přece jen koník velmi jemné konstituce, i když zkušený militarista. Naštěstí Veronice Příhodové se dařilo dobře, absolvovala cross čistě, dostala jen 6 tr. bodu za čas a posunula se dopředu na 32. místo. Zůstává tak jediným českým želízkem v ohni a v neděli jí držte palce od půl jedenácté při parkuru.
Aktualizace 19.7. 14:50 - Míša čistě první kvalifikaci 130 cm. Veronika v drezúře military 361,00 / 64,10, Aneta 324,00 / 72,90. Lipana bohužel v závěru drezúry vyplašil aplaus od parkurů...
Do Freudenbergu v Německu odjely reprezentovat ve všestrannosti Aneta Pažoudková - LIPAN, Veronika Příhodová - IBALGIN FAST a ve skocích Michaela Krulichová - NIGHTFEVER 2.
Kategorie : sport
Rubrika: pony
Aktualizace: 22.7. 13:00 - Veronika Příhodová s IBALGIN FAST parkur všestrannosti za 12 a konečné 33. místo ze 48 startujících. Gratulujeme!
21.7. 19:00 - Michaela Krulichová bohužel nedokončila druhou kvalifikaci, po odmítnutí ztratila nervy a zapomněla kurz parkuru. I k Anetě Pažoudkové se štěstí otočilo zády a nedokončila cross.
/dále v článku/
Do Freudenbergu v Německu odjely reprezentovat ve všestrannosti Aneta Pažoudková - LIPAN, Veronika Příhodová - IBALGIN FAST a ve skocích Michaela Krulichová - NIGHTFEVER 2.
Kategorie : sport
Rubrika: pony
Česká republika má medaili z Mistrovství Evropy!
Obrovský úspěch vybojovala Michaela Hažmuková s GRAF CONNY v Istanbulu na Mistrovství Evropy dětí. S celkově jedním trestným bodem za čas z prvního kola se rozeskakovala o druhé a třetí místo a do Čech přiváží bronzovou medaili! Do finále postupovalo 30 nejlepších ze dvou kvalifikací. Míše se tak úročí soustavná příprava v zahraničí a velké možnosti, které se jí tím otevřely. Gratulujeme!
Kategorie : sport
Rubrika: skoky
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020