Medailon uživatele

Přezdívka: Markéta P.
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
WWW:
Messenger: ella

Články uživatele: zobrazit vše

Odvážný projekt hannoverského svazu

Hannoverský svaz se zřejmě jako první chovatelský svaz v historii rozhodl spustit vlastní internetový televizní kanál. Kanál by měl začít fungovat v dubnu 2009 na webových stránkách www.hannoveraner.tv. Počítá se s tím, že např. 5. dubna od 10,00 budou živě prezentováni mladí koně, kteří byli zařazeni do 120. elitní aukce.

Kategorie : chov

Máte doma klisnu německého plemene a plánujete svod nebo připouštění v sezóně 2009? Chcete se jet podívat na aukci elitních hříbat nebo mladých jezdeckých koní? Pak pro Vás je určený dnešní infočlánek plný termínů pro rok 2009.

Kategorie : chov

Přinášíme Vám novinky z aktuálního dění kolem účasti drezurních jezdců na LOH 2008. O tom, že na olympijských soutěžích budou chybět i někteří medailoví favorité, se můžete dozvědět z našeho článku.

Kategorie : sport
Ve dnech 1. až 5. srpna se v německém Verdenu uskutečnilo světové mistrovství 5ti-letých a 6ti-letých drezurních koní. V uvedených dnech zároveň proběhl též šampionát hannoverských koní v parkurovém skákání, kterého se zúčastnila i česká výprava. Jak se Davidu Fialkovi, Zdeňkovi Žílovi a Aleši Opatrnému dařilo?
Kategorie : chov
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2020