Medailon uživatele

Přezdívka: Lucie Hladová
Ulice:
Město: Praha/Tábor/Brno
Telefon: +420 737134150
Email: Lucie.207@seznam.cz
WWW:
Messenger: 457-412-207

Články uživatele: zobrazit vše

Agáta 1Je tu středa a profilu je opět třeba. Nedávno jsme požádali o několik odpovědí na profilové otázky Michala Mundila. Odpovědi jsme získali včera. „Tři slova, která ji charakterizují: Větší než ostatní. Oblíbená činnost: Nic nedělat a žrát.“ Překvapuje vás Michalova otevřenost? Ano, těmito slovy nám přiblížil jedenáctiletou klisnu Agátu 1. Další zajímavosti ze života záchranářky Babuny, jak klisnu doma přezdívají, poodhaluje dnešní profil.

Kategorie : sport

ochutnávka 11/2011V období, kdy vychází listopadové číslo, mají české hory za sebou první sněžení a předpovědi meteorologů hlásí noční teploty kolem nuly, přes den oblačno až zataženo s občasným deštěm. A protože o ochraně před deštěm jsme psali již na jaře, připravili jsme pro vás několik stran rad, jak ochránit vás i vaše čtyřnohé miláčky před zimou. Ani na Vás jsme však nezapomněli. Kromě dekování jsme probrali s Markétou Vopičkovou - Cipprovou funkční oblečení resp. jak jej správně vrstvit a také, jak zůstat trendy v té záplavě módních výstřelků. Ochutnejte speciál listopadového Jezdectví, které je právě v prodeji...

Kategorie : zajímavosti

J. ŠímaČtyřiadvacetiletý jezdec Jaroslav Šíma startuje za jezdecký klub SK Spálené Poříčí a ze svých úspěchů si nejvíce cení prvenství v loňském ročníku Českého šampionátu mladých koní. Co o sobě prozradil více, se dozvíte v dnešním profilu.

Kategorie : sport

ochutnávkaByl příjemný prázdninový teplý podvečer, lidé posedávali venku na zahrádkách, děti si užívaly poslední osvěžující chvilky v bazénu, psi pobíhali okolo, koně se procházeli ve výběhu u stájí vedle pastvin. Zkrátka letní idylka. Dne 15. 7. 2010 letěl balon velmi nízko nad obcí Rychnovek. Letec sice později tvrdil, že chtěl zrovna přistát, ale k tomu není třeba letět tak dlouho tak nízko... Koně v Rychnovku pobývali ve výběhu spojeném s pastvinou, když se najednou za budovou stájí objevil balon, jenž letěl v minimální výšce a blízkosti – asi do 50 m od koní. V této situaci letec pustil hořáky ke stoupání a tento hluk vyděsil nejen koně. Ti se rozběhli průhonem na pastvinu, kde se na opačném konci pastviny nacházel druhý balon. A jak to dopadlo již, bohužel, víme...

Kategorie : zajímavosti

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

V sobotu 22. října pořádala stáj SK Zebínský dvůr (Jičín) Hubertovu jízdu spojenou s hobby parkury. Dopolední program tvořila vyjížďka a jejím závěrem bylo skákání terénních překážek. Odpoledne přišly na řadu dva parkury "5. ročník parkurového skákání". První soutěž do 60 cm vyhrála Klára Zemanová s Tornádou. V druhé do 80 cm zvítězila Michaela Sakslová s Catrey. Závěr dne patřil soutěži mini-maxi. Na prvním místě se umístila Anežka Charousková s Faradem, kdy dvojice jako jediná překonala 150 cm čistě.

Publikováno: 23.10.2011 9:31:21
Kategorie: volný čas
Rubrika: Hubertovy jízdy

Dnes 2. září na pardubickém závodišti odstartoval již 13. ročník mezinárodní výstavy Koně v akci. Pestrý program nabídl nejen ukázky kolekcí nejrůznějších plemen, ale také řadu sportovních disciplín jako například parkur, drezuru, polo či jízdu spřežení... Nechyběla ani soutěž chladnokrevníků. Odpoledne bylo zahájeno 1. kolo ovladatelnosti v kládě, kde je prozatím ve vedení  Vladimír Hejtmar a Gondor. Výstava pokračuje v sobotu i neděli se stejně bohatým programem včetně vystoupení zahraničních hostů. Ve fotogalerii z prvního dne můžete ochutnat z jednotlivých úseků výstavy.

Publikováno: 2.9.2011 20:17:11
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show

V neděli 28. srpna došla do svého finiše třídenní pasáž parkurových závodů v Hradci Králové. Zahajovací soutěž 110/120 cm ovládla Zuzana Plundrová se Sterolem. Druhá soutěž, L** měla vítěze Jakuba Petruse s Happy Boyem, Jakub se stal zároveň vítězem dvoukolové Ceny primátora. Umístil se v obou soutěžích i s druhým koněm, Fernetem. Vítězem dvoukolové Ceny královehradeckého kraje se stal Jan Skřivan s Veni Vidi Vici. S** po rozeskakování tří dvojic dokončil nejrychleji a s nulou na kontě Radek Housa Cruser. Dvoukolová VI.GP HK měla na startce 23 dvojic. Jela se jako ST, zkrácená 150. Po prvním kole bylo 7 čistých výkonů.V kole druhém udržela konečnou nulu na kontě pouze Nathalie Crnková s Congo King Gainem a stala se tak vítězkou. Druhý dokončil Zoltán Toth s Esejí (0+4), třetí polský reprezentant Lukáš Sojka s Dumolem (0+4). Více informací najdete v přiloženém článku. Fotogalerii připravila Michaela Javůrková.

Publikováno: 29.8.2011 18:10:37
Kategorie: sport
Rubrika: skoky

Ve čtvrtek 18. srpna si příznivci klusáckých dostihů přišli opět na své. Dostihové odpoledne v Praze Velké Chuchli nabídlo deset napínavých klání. Hlavním bodem programu byly dvě Derby rozjížďky a páté pokračování Zlatého okruhu. Startovní listina do finále Českého klusáckého derby je tedy již jasná. Reportáž z celého dostihového opoledne připravila Martina Hubníková a bohatou fotogalerii Veronika Poršová...

Publikováno: 23.8.2011 13:13:44
Kategorie: dostihy
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020