Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Lukáš Krajíček
Ulice:
Město: Nová Říše
Telefon:
Email: lukas@krajicek.net
WWW: www.krajicek.net
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Pátý dubnový víkend se v belgickém Lumennu uskuteční soutěž Poháru národů. V čínské Shanghaji bude pokračovat světová skoková série Global Champions Tour. V Kentucky v USA proběhne další kolo FEI Classics. Další skokové závody se budou konat v Drammen, Hagenu, Linci, Chepstow, Barbizonu... Drezurní jezdci budou závodit v Saumur, Hagen, Mariakalnok nebo Mannheimu. Všestrannostní jezdci se sjedou do Sopot, Münsteru, Luhmühlenu. Kompletní přehled uvnitř.

Kategorie : sport
Rubrika: ostatní

Po třech stříbrných a dvou bronzových medailích získal na nizozemském mistrovství zlatou medaili Marc Houtzager. Nizozemským šampionem se stal jezdec stáje Stoeterij Sterrehof v sedle 10ti letého Sterrehof’s Calimero (Quidam de Revel) se ziskem 1,84 trestného bodu ve třech kolech. Stříbrnou medaili vyhrál Michel Hendrix a Baileys, bronzovou příčku obsadila Lisa Nooren s VDL Groep Sabech dHa.

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

Připravili jsme pro vás opět souhrnný článek jezdeckých soustředění. I letos tedy využijte možnosti a dejte o vašich vzdělávacích akcích vědět prostřednictvím našich webových stránek. Na e-mail web@jezdectvi.cz pošlete podrobnější informace a my je zveřejníme v tomto článku. 26. 4. 10:00 HOD: Vloženy termíny soustředění.

Kategorie : zajímavosti
Rubrika: vzdělávání

Ukrajinský jezdec a miliardář Aleksandr Oniščenko se vrátil na kolbiště, když minulý týden závodil ve Španělsku na závodech v Olivě. Oniščenko nezávodil od loňského léta kvůli vyšetřování korupční kauzy na Ukrajině. Na závodech ve Španělsku se představil s koněm Prince de la Mare v soutěži CSI1*.

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

O víkendu 14. - 16. dubna proběhly v Olomouci První jarní závody. Nedělní soutěže ZL a L** zachytila objektivem také Vendula Molinová.

Publikováno: 27.4.2017 16:25:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky

Ve dnech 20. - 23. dubna se v Kladrubech nad Labem konaly mezinárodní závody spřežení Rudolfův pohár. Zúčastnilo se jich 70 spřežení z 8 evropských zemí. Celkově zvítězili: Dvojspřeží pony - N. Draeger, jednospřeží - B. Kwiatek, dvojspřeží - G. Rössler, čtyřspřeží - J. Nesvačil jun. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 26.4.2017 17:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: spřežení

Ve dnech 20. - 23. dubna se v Kladrubech nad Labem konaly mezinárodní závody spřežení Rudolfův pohár. Zúčastnilo se jich 70 spřežení z 8 evropských zemí. V maratonu zvítězili: Dvojspřeží pony - N. Draeger, jednospřeží - B. Kwiatek, Dvojspřeží - S. KoalickČtyřspřeží - J. Nesvačil jun. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 26.4.2017 12:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: spřežení

Ve dnech 20. - 23. dubna se v Kladrubech nad Labem konaly mezinárodní závody spřežení Rudolfův pohár. Zúčastnilo se jich 70 spřežení z 8 evropských zemí. V drezuře zvítězili: Dvojspřeží pony - N. Draeger, jednospřeží - B. Kwiatek, Dvojspřeží - G. Rössler, Čtyřspřeží - J. Nesvačil jun. Foto Šárka Veinhauerová.

Publikováno: 26.4.2017 7:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: spřežení
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2017