Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Lukáš Krajíček
Ulice:
Město: Nová Říše
Telefon:
Email: lukas@krajicek.net
WWW: www.krajicek.net
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Přehled závodů v termínu od 21. do 24. června. Sledujte změny v rozpisech, startovní a výsledkové listiny v Čísovicích, Hradištku, Královicích, Klatovech, Ústí nad Labem, Kunčicích, Nemojanech a Přerově. Více uvnitř.

Kategorie : sport
Rubrika: ostatní

Dcera miliardáře Billa Gatese bude nově trénovat pod vedením světové skokové jedničky Harrieho Smolderse. Jennifer Gates, majitelka Evergate Stables, oznámila nové tréninkové partnerství ve čtvrtek. Jennifer v červnu ukončila studia na Stanford University a nyní plánuje naplno se věnovat jezdectví, než začne studovat medicínu příští rok.

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v červnu 2018 sledujte s námi v tomto článku. 

Kategorie : sport
Rubrika: ostatní

V neděli 14. října 2018 proběhne již 128. ročník Velké pardubické s Českou pojišťovnou. Zde najdete Propozice. / Vítězem květnové kvalifikace je talentovaný Talent.

Kategorie : dostihy

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Oblastní mistrovství Plzeňské oblasti hostí tento víkend Klatovy. Na parkurech Romana Hladíka se nejprve utkaly děti. Zlatou medaili vybojovala Nikola Egrová na klisně Alexia-L. Stříbrná skončila Sarah Kodadová s klisnou Pretty a bronzová Adéla Knorová na Carmen 33. Mezi juniorkami se nejlépe dařilo Anně Vitákové s Carmen, druhá skončila Nikita Kodadová s Amarillem-I a třetí Betty Richtrová s klisnou Mameha. Foto Martina Kůstková.

Publikováno: 24.6.2018 13:00:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky

Druhé kolo skokového KMK proběhlo v Hradišťku 21.6.  na parkurech ing. Jana Šímy. Koně posuzoval Vladimír Hruška. Mezi čtyřletými nejlépe ohodnotil Primu a Cannora po Cannavaro, sedlané Z.Žílou. Mezi pětiletými zvítězila Fiona VI s J.Bubnem a Ikares Karsit s T.Mückovou. Kategorie šestiletých zůstala spojená a vítězem se stal hřebec Dartoni s K.Hanušovou. Foto Martina Kůstková.

Publikováno: 23.6.2018 7:00:00
Kategorie: chov

Ve dnech 15. - 17. června hostil areál na Ptýrově středočeské skokové oblastní mistrovství. Zvítězli: mládež mladší - L. Najmanová a Taz Times, mládež starší - K. Hollerová a Enjoy MH, družstva - Benešov (Daněk, Paličková, Švec, Ferenc Perníčková), mladí jezdci - A. Paličková a Conwal, ženy - K. Lacinová a Corrlando, senioři - O. Potluka a Land Master. Foto Michael Motygin.

Publikováno: 19.6.2018 12:25:00
Kategorie: sport
Rubrika: skoky

V sobotu 19. května proběhla v Třešti kvalifikace na mistrovství České republiky v kombinovaných soutěžích chladnokrevných koní pro jednospřeží a dvojspřeží. Foto Michaela Šindelářová.

Publikováno: 18.6.2018 10:50:00
Kategorie: chov
Rubrika: chladnokrevníci
Aktuální číslo
Obsah čísla 6/2018