Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Helena Görnerová
Ulice:
Město: Lanškroun
Telefon:
Email: lachtan@equichannel.cz
WWW: www.helenag.cz
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Připomínáme: v neděli se tento web rozdělí na dva

V redakci časopisu Jezdectví i v redakci zpravodajského webu Equichannel.cz se v těchto dnech a hodinách intenzivně pracuje na oddělení obou webů do dvou samostatných jednotek. Naši registrovaní čtenáři nemusí mít strach, že by rozdělením obou webů o něco přišli - na obou webech zůstávají identická data (identická od dubna 2005) a všechny uživatelské profily. Bližší informace k celému průběhu i k tomu, co vás čeká, přineseme ještě dnes v samostatném článku..

Kategorie : zajímavosti
Rubrika: ostatní
Rudolfův pohár - CAI-A 1, 2, 4, 2P 2009 v naší Galerii

Ještě jednou si připomeneme letošní Rudolfův pohár, a to prostřednictvím 27 fotografií naší externí  fotografky, Běly Fialové. Určitě vaší pozornosti tyto obrázky doporučujeme - některé zachycují vozatajský sport opravdu netradičně... Zpravodajství, kterým jsme akci doprovázeli, naleznete zde v archivu.

Kategorie : sport
Rubrika: spřežení
V pátek a o víkendu na 8. výstavu koní na \"Trojáku\"

Sezóna běží a tak opět tento víkend proběhne celá řada koňských akcí. Pro obyvatele Prahy je nejblíž sportovně-výstavní kombinace tradiční jarní výstavy koní na Císařském ostrově, kterou na venkovních kolbištích doplňuje první kolo nového "Českého šampionátu mladých koní" a parkurové závody. Bližší informace najdete v kalendáři akcí.

Kategorie : zajímavosti
Rubrika: výstavy a show

Pro milovníky chlaďasů máme dnes jednu speciální novinku:  první pidivýstava fotografií pracovních koní, působících v Čechách, je na světě :o) U příležitosti otevření nových expozic skanzenu v polském Chorzówě (u Katowic) jsem dostala příležitost doplnit výstavu polních a hospodářských prací  záběry z českého prostředí. Svou premiéru si výstava odbyla již 29. března u příležitosti oslav Velké noci a za přítomnosti polské televize, oficiální otevření však proběhne 1. května spolu se zahájením sezóny. V článku najdete více...

Kategorie : chov
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020