Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Markéta Vosátková
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
WWW:
Messenger: admin

Články uživatele: zobrazit vše

Soutěžte o 80 vstupenek na Svátky řemesel a krásy ušlechtilých koní! O víkendu  13.-14. června 2015 můžete zavítat do historického města Kunštátu na Moravě, kde proběhne v areálu Panské zahrady již 8. ročník Svátků řemesel.

Kategorie : volný čas

Jak se stalo hezkým zvykem, druhou květnovou neděli se slaví Den matek. K tomuto svátku můžete všem maminám popřát a třeba je obdarovat milým dárkem. Ten může vonět, slušet, chutnat, být praktický i originální. Inspiraci můžete najít i v květnovém časopisu Jezdectví. Nezapoměnte tedy na své maminky, den "D" už se blíží!

Kategorie : zajímavosti

V časopisu Jezdectví dáváme prostor připouštění plemenných hřebců, ale tomuto tématu se věnujeme nejen v jarních měsících, máte možnost zadat inzertní upoutávku na vaše plemeníky také během roku. V článku více informací včetně odkazu na fotogalerii Plemenní hřebci 2015.

 

Kategorie : chov
Rubrika: ostatní

PR text Představujem vám nový druh sedla - flexisedlo Baloun, které vyvinul a vyrábí ve své firmě pan Robert Baloun, parkurový jezdec, trenér a český výrobce jezdeckých potřeb.

Kategorie : zajímavosti
Rubrika: tiskové zprávy

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

V únorovém čísle Jezdectví vyšel speciál zaměřený na připouštěcí sezonu i s inzercí plemenných hřebců. Tyto si můžete prohlédnout i zde v této galerii, kterou budeme průběžně aktualizovat a přidávat další hřebce. V případě, že také chcete mít v časopise i v této fotogalerii svého plemeníka, informujte se na podmínkách na e-mailu inzerce@jezdectvi.cz.

Publikováno: 27.3.2015 16:27:00
Kategorie: chov
Rubrika: ostatní
Aktuální číslo
Obsah čísla 4/2020