Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Zdena Motyginová
Ulice:
Město: Benátky nad Jizerou
Telefon:
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Při jednání na Ministerstvu zemědělství ČR dne 2. srpna bylo rozhodnuto, že Svaz chovatelů ČT uspořádá co nejdříve další volební konferenci, které budou předcházet oblastní schůze. Všechna zasedání budou uskutečněna v jeden den podle stanov schválených konferencí v květnu 2017 / Vyjádření MZE ČR / Konference proběhne 6. 10. 2017  / Karel Růžička konferenci zrušil / Předsednictvo konferenci uspořádá / Na konferenci se dostaví zástupci MZE ČR / Zástupci MZE se na konferenci nedostaví / Ing. Staněk konferenci odvolal / Dopis Kontrolní komise / Reakce M. Kubištové na dopis Kontrolní komise / Otevřený dopis Revizní komisi / Dopis Václavě Bouškové / Jako předseda představenstva ve Spolkovém rejstříku Judr. Ing. Jaroslav Staněk CSc.

Kategorie : chov

Rada České jezdecké federace složená z předsedů oblastí zasedala 14. listopadu. Na svém jednání mimo jiné nepřijala rezignaci člena Výkonného výboru ČJF Martina Blažka, odsouhlasila navýšení rozpočtu pro Jezdecký informační systém, schválila sportovně-technické podmínky mistrovství ČR 2018, všeobecně se shodla na podpoře malých pořadatelů atd. Zápis v článku. 

Kategorie : sport
Rubrika: ostatní

Moravské Sportovní centrum mládeže pro disciplínu skoky se nacházelo v Chotěbuzi a vedl ho Zdeněk Žíla s Emilem Ludvíkem. V březnovém čísle časopisu Jezdectví jste mohli najít reportáž i s plánkem trénovaného parkuru. Protože v Chotěbuzi nebyl pro letošní  školní rok dostatek ustajovacích kapacit, ČJF vyhlásila nové výběrové řízení na pořadatele. V něm zvítězil jezdecký areál ESC Olomouc, trénéři samozřejmě zůstávají.    

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

Již jen dva dny zbývají do expedice listopadového čísla, což znamená, že číslo říjnové je k dostání pouze DO STŘEDY! Už jste přečetli všechny články nebo jste neměli čas? Zde malý přehled...

Kategorie : zajímavosti

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Obtížné první kolo týmové soutěže překonaly české juniorky velmi pěkně, do druhého totiž postoupili jen s 9 trestnými body! Výsledky: Anna Heldová a Cara Mia 4 trestné body, Michaela Rodová a Arniek H 13 tr. bodů, Kateřina Kučerová a Anabel 5 trestných bodů, Sára Vingrálková a Chieano dokonce 0. Sára se tak udržela v průběžné první desítce s 2,44 body.

Publikováno: 11.8.2017 12:31:23
Kategorie: sport
Rubrika: skoky

Týmy dětí nakonec po rozeskakování s Belgií vyhráli po obou kolech čistí Britové, o třetí místo bojovali po dvou kolech 4 trestnými body zatížení Poláci a Dánové, přičemž úspěšnější, totiž čistí byli v rozeskakování Poláci! České jezdkyně dokončily dvě kola takto: Tereza Jakubcová a Acobata T 4+4, Tereza Svobodová a Britania 0+0, Jana Táboříková a Clintas 0+8, Mariana Michlíčková a Doretto 13+4. Tým skončil desátý, Tereza Svobodová by měla s celkovými 4 trestnými body postupovat do finále.

Publikováno: 10.8.2017 20:01:24
Kategorie: sport
Rubrika: skoky

Ve čtvrtek se na pískové Respect Aréně konala dvoukolová týmová soutěž dětí, započítavaná i do soutěže jednotlivců. Dvě jezdkyně předvedly v prvním kole nulu - Tereza Svobodová a Jana Táboříková, s chybou dokončila Tereza Jakubcová, nevydařila se jízda Marianě Michlíčkové a Valentýně Kukové, která však startuje jen za jednotlivce. Po dvou kolech bylo 23 bezchybných, 6 s časovou penalizací a 16 s chybou, mezi nimi i Tereza Svobodová a Britanie. Na 45. místě byly ex aequo i naše dvě jezdkyně Jana Táboříková a Tereza Jakubcová s 5 tr. b., 72. je M. Michlíčková a  79. V. Kuková. Tým má celkem 10 trestných bodů (6+4) a postupuje do druhého kola pro 10 nej z deváté pozice.

Publikováno: 10.8.2017 14:13:12
Kategorie: sport
Rubrika: skoky

Ve čtvrtek 10. srpna začínali od osmi hodin na travnaté aréně mladí jezdci. První po dvou kolech soutěže mladých jezdců je Jake Saywell a Havinia z Velké Británie, mají 2,4 tr. b., ve druhém kole byly jen 4 nuly! Na 23. místě je dnes se dvěma trestnými body Daniel Uleščenko a Moon Ray (10,66 tr. b.), čeští jezdci jsou po dvou kolech na 53. Tina Šalková a Cascar (6,69 + 14), 57. Kateřina Málková a Bugatti (7,95 + 14), 58. Alexandr Baraldi a Elame (10,57 + 12 tr. b.) a 59. Kateřina De Jagerová a Candy Boy (9,70 + 13 tr. bodů). Tým má po prvním kole 39 trestných bodů.  

Publikováno: 10.8.2017 12:06:13
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
Aktuální číslo
Obsah čísla 11/2017