Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Zdena Motyginová
Ulice:
Město: Benátky nad Jizerou
Telefon:
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

V termínu 13. až 16. července se v Martinicích u Příbrami koná mistrovství České republiky ve skocích kategorií jednotlivci, ženy, mladí jezdci a družstva. Sbor rozhodčích působí pod vedením Markéty Šveňkové, stavitel parkurů Marco Behrens dorazil z Německa. V článku najdete rozpis a sportovně technické podmínky. II. kola výsledky uvnitř Časopis Martinický mistrák sobota / neděle

Kategorie : sport
Rubrika: skoky

Červencové Jezdectví přináší rozhovor s novým předsedou Svazu chovatelů českého teplokrevníka JUDr. Ing. Jaroslavem Staňkem CSc. o jeho plánech a také reakci Václavy Bouškové na článek v květnovém Jezdectví.

Kategorie : zajímavosti

V červencovém Jezdectví najdete také rozhovor s odcházející viceprezidentkou pro ekonomiku České jezdecké federace Ing. Evou Pařenicovou o tom, v jakém stavu účetnictví přebírala, co se jí ve funkci za dva roky povedlo, co nepovedlo a proč odchází. Na její místo Rada ČJF tento týden zvolila Ladislava Duba.

Kategorie : zajímavosti

Velmi nebezpečná nemoc infekční anémie koní se opět objevila, tentokrát ve stáji v Düsseldorfu-Kalkumu. Nakažený kůň byl izolován a uspán. Co všechno byste měli znát o onemocnění, které bohužel má jen jediné řešení? Jak se přenáší a dá se proti němu bránit? Kolik to stojí a kdo co platí? Více v červencovém Jezdectví!

Kategorie : zajímavosti

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Martinické skokové mistrovství pro seniory a mladé jezdce začalo ve čtvrtek 13. července zahajovacími tréninky, technickou poradou a losováním pořadí družstev. Jak vypadalo dění v salonku, ve stájích a v areálu ve čtvrteční podvečer zachytil Michael Motygin

Publikováno: 13.7.2017 22:43:11
Kategorie: sport
Rubrika: skoky

Ve dnech 22. až 23. dubna probíhá ve Zduchovicích seriál Channel Star. V sobotních soutěžích zvítězili: ZP - T. Peterková a Terano, ZLP - J. Vášáryová a Havran, LP - K. Prušáková a Fík, SP - K. Prušáková a Sargo, 90 cm - S. Stejskalová a Panenka, 100 cm - K. Veselovská a Lucky Lord, 110 cm - N. Hartzová a Eurydika, 115 cm - Z. Tyšerová a Dona. Fotogalerii přináší Martina Kůstková

Publikováno: 22.4.2017 21:04:31
Kategorie: sport
Rubrika: skoky

Spolu se začátkem připouštěcí sezony se objevuje široká nabídka plemenných hřebců. V únorovém čísle Jezdectví vyšla speciální inzertní část zaměřená na plemeníky. Každý z nich je také umístěný v této webové fotogalerii - už jste si vybrali partnera pro vaši klisnu? Aktualizace 18. 4. 17:10 HOD: Vložen hřebec Guidam Sohn.

Publikováno: 18.4.2017 17:10:20
Kategorie: chov
Rubrika: ostatní

Slovenská jezdecká veřejnost se již podruhé sešla na plese Noc jazdcov, tentokrát 25. února v exkluzivním bratislavském hotelu Doubletree Hilton. Pořadatelství se opět zhostil Robo Pál, hlavním sponzorem se stalo slovenské zastoupení Maserati, ty nejlepší a jubilující oceňovala Slovenská jezdecká federace, slovenský svaz chovatelů i HorseTv. Za bohaté hudební produkce se hosté protancovali až do ranních hodin. Protože časopis Jezdectví je určen i slovenským čtenářům, nechyběl ani na této akci. Fotogalerii připravil Michael Motygin.      

Publikováno: 26.2.2017 18:19:18
Kategorie: volný čas
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2017