Medailon uživatele

Přezdívka: OS Svítání
Ulice:
Město: Liberec
Telefon:
Email: vera.lantelme@seznam.cz
WWW: www.os-svitani.cz.
Messenger: vlf

Články uživatele: zobrazit vše

Sedmý díl hiporehabilitačního seriálu vám z důvodu informace o rozdělení webů equichannel.cz a jezdectvi.cz, kterou jsme oznámili minulé pondělí, přinášíme o týden později. Další díly, budou, jak jste zvyklí, následovat v pravidelných 14denních intervalech na samostatném portálu Equichannel.cz. Dnes se tedy seznámíme s tím, jak na koně položit či posadit děti ve věku od 3 měsíců a proč.

Kategorie : zajímavosti
Rubrika: hipoterapie

I v našem časovém pásmu se začíná hovořit o „teorii učení“ a principech, jimiž lze koně novým věcem učit slušnou a přátelskou formou.Na toto téma se bude 16. května 2009 v Jablonci nad Nisou konat celodenní seminář pod vedením Ing. Jitky Bartošové, Ph.D. Více o této akci, pořádané OS Svítání, se dozvíte v tomto krátkém článku, včetně přiložených přihlášek. POZOR - přihlášku je třeba odeslat do 8. května!

Kategorie : zajímavosti
Rubrika: vzdělávání

Od jakého věku může klient na koně? Moje zkušenost říká: čím dříve, tím lépe a dokud se udrží a unese ho kůň. Podívejme se, jak hipoterapie pomáhá malým dětem.

Kategorie : zajímavosti

Dánská jezdecká federace nedávno oznámila, že ve věku 87 let zemřela jezdkyně Lis Hartelová, která vyhrála dvě olympijské stříbrné medaile v reprezentaci Dánska v padesátých letech, ač ochrnutá pod koleny kvůli poliomyelitidě. Životní osud a jezdecká kariéra Lis Hartelové představovaly opravdové hrdinství a přečíst si jej můžete i vy...

Kategorie : sport
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020