Medailon uživatele

Přezdívka: Teta
Ulice:
Město: Bohumín
Telefon:
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Ve středu 21.5. odjela hojně zastoupená voltižní ekipa na první nominační závody do nedaleko vzdálené Vídně. Soutěž se měla konat na velmi známém závodišti Freudenau. Jaké bylo ovšem nepříjemné překvapení ihned po příjezdu, když nám koně ustájili do vyplavených a rozblácených stájí, závodní kruh byl postaven pod bílou plachtou venku a vstup na něj byl doporučen v holínkách. Důkaz, že je závodiště nekvalitně připravené, přišel ihned během závodů, kdy několik koní upadlo i s cvičenci, závod byl na 2 hodiny zastaven a kruh musel být předělán...
Kategorie : sport
První červnový víkend ve znamení CVI** ve slovenské Šaľe byl pro jeho účastníky velmi úspěšný. Dvě zlaté medaile, dvakrát stříbro, třikrát bronz a vysoké hodnocení našich koní. Celkové výsledky a  pozvánky na další akce přinášíme v článku.
Kategorie : sport
Rubrika: voltiž
Jako již tradičně závodní voltižní sezonu zahájil boj o velikonoční vajíčko ve Frenštátě pod Radhoštěm a o 14 dní později pokračovalo voltižní zápolení v Tlumačovském hřebčinci. Pojďme se podívat, jak vše dopadlo.
Kategorie : sport
Rubrika: voltiž
17.3.2007 proběhne slavnostní večer, na kterém bude vyhodnocen Český voltižní pohár 2006 a dále Voltižní jezdec roku 2006. Pořadatelem je TJJ LUCKY Drásov, který zve všechny po vyhlášení také na „Josefovskou zábavu“. Podrobnosti a návod, jak se můžete zapojit do hlasování, najdete v tomto článku.
Kategorie : sport
Rubrika: voltiž
Aktuální číslo
Obsah čísla 3/2020