chov

Zajímá vás problematika chovu koní? Pak jste tady správně! Tato kategorie má základní rozdělení na následující rubriky: teplokrevníci, plnokrevníci, chladnokrevníci, netradiční plemena, chovatelské přehlídky a dny, chovatelské soutěže, hřebci – testace, svody klisen, výkonnostní zkoušky hřebců, výkonnostní zkoušky klisen, schůze chovatelských svazů, aukce a trhy koní. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1>>>
Jockey Club podpořil český chov

Jockey klub ČR uskutečnil významný počin pro podporu českého chovu. Bylo jím uhrazení registračních poplatků do Evropského chovatelského fondu (EBF) za plemeníky působící u nás v roce 2011. Jejich potomci se tak budou moci účastnit domácích i zahraničních EBF dostihů. Více informací najdete zde.

Kategorie: chov
Rubrika: plnokrevníci
/ 5.1.2012 15:02:54

Velmi smutnou zprávu oznámil na svých webových stránkách Hřebčín Napajedla - v pondělí 12. 12. byl plnokrevný hřebec Mill Pond ve věku 25 let utracen pro opakující se zdravotní problémy. Tento plemeník působil ve Francii, později pak hlavně v napajedelském hřebčíně a v letošním roce připouštěl v Tlumačově. Mill Pond se stal Šampionem plemeníků - otců dvouletých v roce 1997 a mezi jeho potomky se řadí například Vernius, Chamill, Kedon či Valldemoso.

Kategorie: chov
Rubrika: plnokrevníci
/ 14.12.2011 19:38:46
<<<1>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020