sport

V této kategorii najdete zajímavosti ze všech disciplín jezdeckého sportu – tj. drezura, parajezdectví, pony, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

Čtvrtý červnový víkend proběhne v Monte Carlu další kolo Global Champions Tour a soutěž Poháru národů v Rotterdamu. Další skokové závody se uskuteční v Bonheidenu, Calgary, Tbilisi, Hickstead, Riesenbecku a dalších areálech. Drezurní jezdci budou soutěžit také v Riesenbecku a Rotterdamu. Jezdci všestrannosti vyjedou do Deodoro, Holzerode, Arville, vytrvalostní pak do Neustadt Dosse, Lignieres... Kompletní přehled uvnitř.

Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
/ 22.6.2017 6:00:00

Seznam vítězů závodů v termínu 16. - 18. června 2017. Kdo zvítězil v Opavě, Ptýrově, Bohuslavicích, Horšovském Týnu, Mostu, Lohenicích, Brně, Trutnovu, Čísovicích, Svržnu a Dvorečku? Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
/ 19.6.2017 9:00:00

Aktuální i již proběhlé výjezdy českých jezdců na zahraniční závody v červnu 2017 sledujte s námi v tomto článku.

Ciekocinko 30. 5. - 4. 6.: CSI1* 125 cm - 1. S. Vingrálková a Celana Z

Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
/ 18.6.2017 17:05:00

Také v dubnu vyjíždí čeští jezdci na národní závody do zahraničí. Jejich výsledky můžete sledovat v tomto článku. Třetí víkend se čeští jezdci účastní závodů v Kreuthu.

Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
/ 18.6.2017 11:00:00

České sportovní prostředí důrazně trvá na tom, aby dotace z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy byly rozděleny podle původních pravidel zveřejněných v únoru letošního roku. Pokud se tak nestane, bude se český sport bránit právní cestou. V reakci na poslední vývoj v kauze sportovních dotací se na tom shodli zástupci sportovních spolků a největších svazů na zasedání Výkonného výboru Českého olympijského výboru.

Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
/ 15.6.2017 16:50:00

Třetí červnový víkend se uskuteční skokové závody ve kanadském Spruce Meadows, Rockwoodu, anglickém Bolesworth, francouzském Deauville, belgických městech Lier a Moorsele, italských Gorla Minore a San Remo, rakouském Villachu, polské Poznani a dalších areálech. Drezurní jezdci budou závodit v Hagenu a také Brně. Všestrannostní závody se budou konat v Luhmühlenu, Scandianu, Pompadour, voltižní pak v Pezinku a Flyinge. Kompletní přehled uvnitř.

Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
/ 15.6.2017 6:00:00

Seznam vítězů závodů v termínu 8. - 11. června 2017. Kdo zvítězil v Suché u Litomyšle, Brně, Nebanicích, Martinicích, Mimoň, Staré Roli, Rudné, Nymburku, Plzni, Vrchovanech, Josefově, Nemojanském Mlýnu, Hořicích, Humpolci a Čakovičkách! Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
/ 12.6.2017 7:00:00

Nalaďte si jezdectví na televizní stanici Eurosport. Dnes večer přímý přenos Global Champions Tour v Cannes. Kompletní program uvnitř.

Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
/ 10.6.2017 9:50:00

Druhý červnový víkend se uskuteční v Sopotech další kolo Poháru národů Divize 2, Global Champions Tour v Cannes a několik soutěží Světového poháru. Další skokové závody proběhnou v Calgary, Upperville,  Tryonu, Lisnykách, Rockwoodu, San Remo a dalších areálech. Drezurní jezdci budou závodit v Achleitenu, Istanbulu, všestrannostní v Kreuthu, Melbourne, Bromontu, Bramhamu, Kalundborgu a vytrvalostní jezdci se sjedou do Šamorína,  Slavošova, Dwingeloo... Kompletní přehled uvnitř.

Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
/ 8.6.2017 6:00:00

Český olympijský výbor, Česká unie sportu, Česká obec sokolská a celkem 84 zástupců dalších sportovních svazů a spolků společně dopisem vyzvalo vládu ČR a premiéra České republiky Bohuslava Sobotku k urychlenému vyřešení kritických finančních potíží českého sportu. Společné memorandum podepsali zástupci sportovního prostředí na mimořádném setkání v Aule Sokola v Tyršově domě v Praze. 

Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
/ 7.6.2017 19:30:00

V pondělí 29. května se v Senci konalo Valné shromáždění Slovenské jezdecké federace. Do čela této organizace byl zvolen přítomnými delegáty Ing. Vladimír Chovan, který tuto funkci zastával již předtím. Druhý kandidát Robert Fekár se stal členem prezídia. Všechny zprávy o činnosti SJF najdete zde.

Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
/ 6.6.2017 13:25:00

Seznam vítězů závodů v termínu 2. - 4. června 2017. Kdo zvítězil v Poděbradech, Hradištku u Sadské, Zduchovicích, Brně, Němčicích, Lomnici nad Popelkou, Nových Zámcích, Jihlavě, Vestci, Polkovicích, Plzni a Opřeticích? Průběžně doplňujeme výsledky z dalších závodů! Startky a výsledky najdete na webu ČJF https://www.jezdectvi.org.

Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
/ 4.6.2017 19:00:00

Přehled závodů v termínu od 2. do 4. června. Sledujte změny v rozpisech, startovní a výsledkové listiny. Více uvnitř.

Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
/ 3.6.2017 20:10:00

V úterý 23. května proběhlo 32. zasedání Výkonného výboru České jezdecké federace. O čem se jednalo? Prezidentka informovala o realizaci odprodeje exekuční pohledávky causa "Černoch" za 950 tisíc Kč. Výkonný výbor odsouhlasil také snížení objemu dotace MŠMT. Dále bylo schváleno přesunutí kola SŠ z Olomouce do Opavy nebo doplněny termíny KMK. Kompletní zápis najdete zde.

Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
/ 3.6.2017 13:00:00

První červnový víkend se uskuteční Pohár národů v St. Gallen, Uggerhalne a Langley. Další skokové závody se budou konat v St. Tropez, Devonu, Wiesbadenu, Tryonu a dalších areálech. Drezurní jezdci budou závodit v Roosendaalu, Uggerhalne a Wiesbadenu, všestrannostní pak v Devonu, Minsku, Renswoude, Chaumont en Vexin.... Kompletní přehled uvnitř.

Kategorie: sport
Rubrika: ostatní
/ 3.6.2017 10:40:00
Aktuální číslo
Obsah čísla 6/2017