novinky

V této sekci serveru Jezdectví.cz se vám snažíme přinášet maximální množství aktuálních informací ze světa koní, přesto nemůžeme být všude. Pokud tedy máte takové informace, které by mohly zajímat i ostatní čtenáři našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme v nejkratším možném termínu.

<<<1>>>

Rok 2009 zahájil západočeský chovatelský svaz Jarní přehlídkou plemenných koní ve Svržně na Domažlicku. Ta se koná vždy v počátku března v Mariánských Lázních. Letos pořadateli počasí nepřálo, a tak musela být celá přehlídka přeložena na duben. Jednoduché nebylo ani hledání náhradního areálu. Více již v příspěvku Martiny Kůstkové...

Kategorie: chov
/ 27.4.2009 1:04:25

Svod klisen pro okres Domažlice pravidelně pořádá K+K Agro chov koní ve Svržně. Na tom letošním zastupovalo domácí stáj, která je největším chovem teplokrevných koní v Plzeňském kraji (momentálně se tu nachází 115 koní), pět klisen po otcích Lombard-1 a Jaspis. Kladně bylo komisařem oblasti hodnoceno potomstvo Jaspise z matek po holandském hřebci Bentley, zejména v mechanice pohybu.

Kategorie: chov
/ 3.6.2007 0:00:00

Druhý ročník finále Soutěže skoku ve volnosti čtyřletých klisen plemene český teplokrevník se konal ve středočeských Herouticích dne 31. března...

Kategorie: chov
/ 2.6.2007 0:00:00

O tom, jakými chovatelskými poklady se pyšní oblast Klatovska a Domažlicka, se mohli přesvědčit všichni, kteří dne 20. května zavítali do objektu koupaliště Úžlebec u Černíkova.

Kategorie: chov
/ 7.7.2006 0:00:00

V červnovém čísle časopisu Jezdectví jsme se věnovali soutěžím seriálu KMK západočeského a severomoravského regionu, nyní navštívíme středočeskou oblast. Mladé koně zde hostil stabilní pořadatel JK Mělník a parkury stavěl ing. V. Mestenhauser.

Kategorie: chov
/ 4.7.2006 0:00:00
<<<1>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 6/2020