novinky

V této sekci serveru Jezdectví.cz se vám snažíme přinášet maximální množství aktuálních informací ze světa koní, přesto nemůžeme být všude. Pokud tedy máte takové informace, které by mohly zajímat i ostatní čtenáři našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme v nejkratším možném termínu.

<<<1>>>

A pokračujeme dalším soutěžním příspěvkem :o)

V dobách minulých jsem trpívala nutkáním trávit Vánoce co nejintimněji se svým koněm (samozřejmě neúchylnou formou). Znáte to: kochající se jezdec a vycházky plné rolniček a zasněžené romantiky. Ač již bílého koně mám, ze svých požadavků nadržené Popelky jsem notně slevila: zaprvé - bělostný a romantický sníh nahradily různěslizké a nevábně barevné sračky (jejichž odstín se systematicky přenáší i na srst „bílého“ koně), a zadruhé - Vánoce jsou svátky klidu. Co je krásnějšího, než nemuset vystrčit nos? Žádné sračky, žádné stresy, pěkně klid a pohodička...

Autor: draace
Kategorie: volný čas
/ 7.1.2009 9:51:27

Zrak veřejnosti se během druhého říjnového víkendu upírá především k Velké Pardubické. Téměř souběžný termín s tímto dostihovým svátkem jsme v historii Žlutických podzimních radovánek řešili vůbec poprvé a na rozdíl od Pardubic jsme námi organizovanou akci prostáli nejen bez tragických událostí, ale zároveň v nejkrásnějším podzimním počasí, které tohle roční období může nabídnout...

Autor: draace
Kategorie: volný čas
/ 21.10.2008 4:21:34

Jste nefalšovaní karlovaráci? Tak neváhejte s účastí: již po sedmé v řadě bude dne 11. 10. 2008 v prostorách žlutické jízdárny zaveleno „Lovu žlutického Lva třikrát ZDAR!“ A proč zrovna lovu Lva? Tak na tuto otázku hledejte odpověď ve článku "našeho vašeho" draacete :-)

Autor: draace
Kategorie: volný čas
/ 6.10.2008 0:49:48
(red.) Opravdu nebývá zvykem, aby naši čtenáři psali našim autorům veřejně a přes titulku.  Ale také nebývá zvykem, aby se z čtenáře stala v tak krátké době tolik veřejně žádaná osobnost, že jí ostatní psát budou. Inu když si někdo díky koním pořídí permanentku na JIPku a ještě o tom zběsile píše, nezbývá i redaktorům než se s hlasitým řehotem přidat a porušit nejedno redakční pravidlo... :o))
Autor: draace
Kategorie: zajímavosti
/ 24.7.2008 6:13:13
Je sice sychravý únor, ale místní kalendář akcí se rychle plní akcemi, které pořádáme pro své sportovní vyžití či jen zábavu s kamarády po celý rok. Extrémně oblíbené jsou mezi nimi Hubertovy jízdy. A právě o jedné takové vám dnes napíši. Pro zasmání, pro vzpomínku a především pro ty, kdož si myslí, že pořádat takovou "hubertku" je dílem radostného okamžiku :o) Určitě připište i své postřehy pod článek!
Autor: draace
Kategorie: volný čas
Rubrika: Hubertovy jízdy
/ 13.2.2007 0:00:00
<<<1>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 2/2020