volný čas

Jak název této kategorie napovídá, najdete zde vše, co se týká „volnočasových“ aktivit s koňmi – ať se již jedná o Hubertovy jízdy, jezdecké stezky, jezdecké dny, plesy a galavečery, agroturistiku, koňské tábory, netradiční disciplíny, literaturu, vaše příběhy či soutěže a ankety. Svoji samostatnou rubriku zde má i dětská příloha našeho časopisu – Koníček. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

<<<1011>>>

Jistě mnozí netrpělivě čekáte na výsledky Vánoční soutěže s Elite Tour a Equistrem. Máme radost, že se vás do ní zapojilo velké množství – dorazilo k nám přesně 99 odpovědí! Pouze 78 z nich však bylo správných. Nejčastěji jste chybovali v třetí otázce a občas také v otázce druhé. První otázka byla velmi jednoduchá, ale i tak se našel jeden čtenář, který v ní chyboval... Takže – pojďte se s námi podívat, jak zněly správné odpovědi, resp. kdo z vás získá některou ze sedmi cen v souhrnné hodnotě 13.500,- Kč (doplňková krmiva z produktové řady firmy Vetoquinol).

Kategorie: volný čas
/ 10.12.2009 2:26:45

Série Elite Tour se chystá na své prosincové kolo – Audi Christmas Masters. Závody budou vánočně laděné a pořadatelé společně s firmou Vetoquinol chystají obdarovat i vás, čtenáře zpravodajského portálu Jezdectví. Co pro to musíte udělat? Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky, na které snadno naleznete odpověď na stránkách www.elite-tour.cz. Odpovědi zasílejte do 9. 12. na redakci časopisu Jezdectví redakce@jezdectvi.czheslo „Soutěž s Elite Tour“. Na sedm z Vás čekají doplňková krmiva z produktové řady firmy Vetoquinol v celkové hodnotě 13.500,- Kč. Podrobnosti najdete ve článku...

Kategorie: volný čas
/ 8.12.2009 10:30:00

Uplynulý týden jsme byli svědky opět napínavého hlasování, v němž soupeřily převážně snímky s čísly 5 a 8. Nakonec o dva hlasy zvítězil ten s číslem 8 (Zaostřeno na vítěze) od dvanáctileté Terezy Edlové z Prahy 6. Gratulujeme jí a zasíláme cenu! Následujících 5 dní (tj. do středy 9. 12. 10.00 hod.) můžete vybírat tentokrát ze sedmi fotografií, což není zrovna mnoho. Proto vyzýváme všechny, kteří mají v počítači vydařené obrázky svých koní, aby se nebáli a pochlubili se s nimi. Chystáme také speciální vánoční vydání Koňského fotopátku na téma „Koně na sněhu“, v němž čeká na vítěze speciální cena! Neváhejte tedy a zapojte se! Nezapomeňte vždy připsat kromě popisku své jméno, adresu, věk a potvrzení, že jste autorem snímku, příp. že osoba na snímku souhlasí s uveřejněním v soutěži... Nesmíme zapomenout na upozornění, že v rámci hlasování má každý uživatel či IP adresa pouze jeden hlas.

Kategorie: volný čas
/ 4.12.2009 10:00:00

Třikrát a dost! I tak by mohl znít mezititulek dnešního dílu Koňského fotopátku. Potřetí v řadě totiž zvítězila fotografie Evy Mezerové z Vyskytné nad Jihlavou – tentokrát s popiskem Energie. A jelikož chceme také dát prostor ostatním soutěžícím, dovolíme si udělat výjimku a další snímek této autorky, který nám během uplynulého týdne zaslala, necháme až do následující části. Věříme, že toto opatření bude přijato s pochopením všech. Beztak budeme mít v dnešním Fotopátku celou řadu krásných záběrů – představíme vám jich hned jedenáct, z nichž následujících 5 dní (tj. do středy 25. 11. 10.00 hod.) můžete vybírat ten nejkrásnější. Tradičně upozorňujeme, že každý uživatel či IP adresa má pouze jeden hlas. Chcete mít svůj snímek v této rubrice již příští pátek? Pak nám jej zašlete nejpozději do středy a nezapomeňte připsat své jméno, adresu, věk a potvrzení, že jste autorem snímku, příp. že osoba na snímku souhlasí s uveřejněním v soutěži.

Kategorie: volný čas
/ 20.11.2009 10:00:00

Je to pátek a to znamená, že je zde pro vás opět připravena rubrika plná koňských fotek. Minulý týden jste zvolili jako nejkrásnější tu s číslem 1 – „Hříbě“ od Evy Mezerové z Vyskytné nad Jihlavou (29 let), která shodou okolností zvítězila podruhé za sebou. Gratulujeme tedy dvojnásobně a zasíláme opět cenu! Následujících 5 dní (tj. do středy 18. 11. 10.00 hod.) můžete vybírat ten nejkrásnější z 8 snímků v dnešní galerii. Tradičně upozorňujeme, že každý uživatel či IP adresa (i ty při součtu hlasů pečlivě kontrolujeme) má pouze jeden hlas. Chcete mít svůj snímek v této rubrice již příští pátek? Pak nám jej zašlete nejpozději do středy a nezapomeňte připsat své jméno, adresu, věk a potvrzení, že jste autorem snímku, příp. že osoba na snímku souhlasí s uveřejněním v soutěži.

Kategorie: volný čas
/ 13.11.2009 10:00:00

Je tu páteční desátá hodina a s ní i pravidelná rubrika Koňský fotopátek. Do předcházejícího dílu postoupily hned 3 snímky ze 43. týdne, jelikož počet hlasů u nich byl shodný. Nakonec se vítězství dočkala fotografie č. 5 s názvem „Elegance“ od Evy Mezerové z Vyskytné nad Jihlavou (viz foto vlevo), která tak od nás získává cenu! Přestože tento díl má svého vítěze, i tentokrát dva snímky postupují do dalšího kola. Je to proto, že jsme je omylem označili stejným číslem a tak v jejich případě hlasování nebylo regulérní. Za chybu se ještě jednou omlouváme! Celkem můžete následujících 5 dní (tj. do středy 11. 11. 10.00 hod.) vybírat z 12 obrázků. Upozorňujeme, že každý uživatel či IP adresa má pouze jeden hlas. Chcete mít svůj snímek v této rubrice již příští pátek? Pak nám jej zašlete nejpozději do středy a nezapomeňte připsat své jméno, adresu, věk a potvrzení, že jste autorem snímku, příp. že osoba na snímku souhlasí s uveřejněním v soutěži.

Kategorie: volný čas
/ 6.11.2009 10:08:07

Minulý pátek jsme uveřejnili 10 fotografií. Nejvíce vás oslovily celkem tři: č. 5, č. 9 a č. 10. A protože všechny získaly totožný počet hlasů a nelze tedy zvolit jednoznačného vítěze, postupují všechny tři fotografie do tohoto týdne, kde se budou moci zúčastnit boje o vítěznou cenu znovu. Celkem dnes bude soutěžit 10 fotografií, z nichž máte možnost následujících 5 dní (tj. do středy 4. 11. do 10.00 hod.) vybrat tu nejkrásnější. Upozorňujeme, že každý uživatel či IP adresa má pouze jeden hlas. Chcete-li se sami soutěže zúčastnit, není nic jednoduššího, než zaslat svůj snímek nejpozději do středy na redakce@jezdectvi.cz, připsat své jméno, adresu, věk a potvrzení, že jste autorem snímku, příp. že osoba na snímku souhlasí s uveřejněním v soutěži.

Kategorie: volný čas
/ 30.10.2009 10:00:00

Z osmi fotografií uveřejněných minulý pátek vás nejvíce oslovila ta s číslem 4 doplněná popiskem: „Koukni se koni do oka a uvidíš celý jeho život“, jejíž autorkou je čtrnáctiletá Veronika Poršová z Prahy 5. Gratulujeme a zasíláme jí cenu! Ačkoliv to ještě ve středu dopoledne vypadalo s množstvím fotografií pro následující týden bídně, na naši výzvu jste obratně zareagovali, a tak vám můžeme dnes nabídnout celkem 11 opravdu nádherných obrázků, z nichž máte možnost následujících 5 dní (tj. do středy 28. 10. 10.00 hod.) vybírat ten nejzdařilejší. Upozorňujeme, že každý uživatel či IP adresa má pouze jeden hlas. Pokud budete hlasovat vícekrát, započte se pouze ten první... Chcete mít svůj snímek v této rubrice již příští pátek? Pak nám jej zašlete nejpozději do středy a nezapomeňte připsat své jméno, adresu, věk a potvrzení, že jste autorem snímku, příp. že osoba na snímku souhlasí s uveřejněním v soutěži.

Kategorie: volný čas
/ 23.10.2009 10:00:00

Máme radost, že se vás opět zapojilo do hlasování o nejkrásnější fotografii z minulého týdne větší množství, jelikož je pak soutěž o to více zajímavější. Jako vítěznou jste vybrali fotku s číslem 8 nazvanou Útok (snímek vlevo). Její autorka Jana Rengevičová z Liptovského Mukáleše (Slovensko) tak od nás získává dárkovou plechovku čaje s koňskými motivy. I tentokrát pro vás máme připravenou další sadu fotografií – celkem jich je osm a některé jsou opravdu nádherné! Hlasovat pro tu nejkrásnější můžete následujících 5 dní (tj. do středy 21. 10. 10.00 hod.). Upozorňujeme, že každý uživatel či IP adresa má pouze jeden hlas. Pokud budete hlasovat vícekrát, započte se pouze ten první... Chcete mít svůj snímek v této rubrice již příští pátek? Pak nám jej zašlete nejpozději do středy a nezapomeňte připsat své jméno, adresu, věk a potvrzení, že jste autorem snímku, příp. že osoba na snímku souhlasí s uveřejněním v soutěži.

Kategorie: volný čas
/ 16.10.2009 10:00:00

Za poslední týden jste hlasování v Koňském fotopátku příliš nedali. Přestože má galerie bezmála 400 prohlédnutí, hlasovali pouze tři čtenáři – navíc pokaždé pro jiný snímek, což znamená, že nám nastala patová situace – vítězem se nestal nikdo! Aby to však těm třem nebylo líto, posíláme je pod stejnými čísly do dalšího týdne. K těmto třem fotografiím přikládáme dalších sedm (z toho dvě dokonce ze Slovenska!) a sami rozhodněte, která z nich se vám líbí nejvíce. Ten pak od nás dostane tradiční cenu v podobě dárkové plechovky čaje s koňskými motivy. Hlasovat můžete následujících 5 dní (tj. do středy 14. 10. 10.00 hod.). Pokud chcete mít svůj snímek v této rubrice již příští pátek, zašlete nám ho nejpozději do středy a nezapomeňte připsat své jméno, adresu, věk a potvrzení, že jste autorem snímku, příp. že osoba na snímku souhlasí s uveřejněním v soutěži.

Kategorie: volný čas
/ 9.10.2009 10:00:00

Předešlý pátek jsme vám nabídli v naší fotorubrice pouhé čtyři obrázky. Přesto jste se nenechali odradit a galerii hojně navštěvovali. S velkým náskokem u vás zvítězila fotografie č. 4 nazvaná „Hafling Ben čeká na svou jezdkyni“, kterou nám zaslala Veronika Velechová z Prahy. My jí za odměnu zasíláme dárek v podobě plechovky čaje s koňskými motivy. Protentokrát opět dorazilo o něco více snímků – celkem osm. Z nich můžete v následujících 5 dnech (tj. do středy 7. 10. 10.00 hod.) vybírat ten nejkrásnější a poslat mu svůj hlas. Pokud chcete mít svůj snímek v této rubrice již příští pátek, zašlete nám ho nejpozději do středy a nezapomeňte připsat své jméno, adresu, věk a potvrzení, že jste autorem snímku, příp. že osoba na snímku souhlasí s uveřejněním v soutěži.

Kategorie: volný čas
/ 2.10.2009 10:00:00

Gratulujeme všem výhercům vstupenek na úvodní představení Black Horse Show 2009, které se uskuteční v pátek 9. 10. od 19.00 hodin v jezdecké hale společnosti In-expo Group na Císařském ostrově v Praze 7. Dovolujeme si vás upozornit, že po domluvě s pořadatelem nebudeme vstupenky na představení zasílat poštou, abychom zabránili případné ztrátě během doručení, resp. jejich pozdnímu dodání. Vstupenky budete mít připravené k vyzvednutí od 17.30 do 18.30 hodin na pokladně v místě konání akce. Další podrobnosti pro výherce přinášíme ve článku. Pro ty z vás, kteří nevyhráli, máme ještě jednu zajímavou informaci – kvůli nedostatkům u některých soutěžících, resp. díky předešlé výhře 1 – 2 ks vstupenek, je stále 9 lístků ve hře. Stačí být pozorný a vysledovat, kam správně vložit opakovaně výherní kód, resp. nezapomenout si zviditelnit v medailonku své jméno a e-mail...

Kategorie: volný čas
/ 2.10.2009 2:54:20

Z provozních důvodů měla soutěž o 100 vstupenek na Black Horse Show dvoutýdenní přestávku. Do této chvíle jsme rozdali rovnou polovinu vstupenek a jelikož se termín akce kvapem blíží, máme již  jen pár dní na to, abychom mezi vás přerozdělili jejich druhou polovinu. Mírně jsme proto poupravili podmínky pro získání dalších vstupenek. Ty budou nyní po dvojicích, tzn. že na jeden soutěžní kód získáte rovnou dvě vstupenky. To je zároveň maximum, které může získat jeden hráč. Za hráče považujeme jak konkrétní fyzickou osobu, tak IP adresu počítače, která se nám zobrazuje u každého vloženého příspěvku. V reálu to tedy znamená, že i kdyby z jednoho počítače s unikátní IP adresou soutěžilo více osob, resp. více registrovaných uživatelů (např. rodinní příslušníci), získat mohou jen dvě vstupenky. A jak tedy postupovat, pokud najdete soutěžní kód? To se dozvíte uvnitř článku...

Komentářů: 120
Kategorie: volný čas
/ 29.9.2009 12:30:56

Minulý týden čítala naše (resp. vaše) galerie pěkných 13 obrázků, tento týden je poněkud slabší. Přinášíme Vám čtyři obrázky a doufáme, že se budete alespoň hojně účastnit hlasování o nejhezčí fotografii, jejíž autor se může těšit na zajímavou cenu. A kdo byl tím nejlepším minulý týden? Jendoznačně jste jako nejlepší vybrali fotografii č. 4 Michala Rohrera ze Stradova (35 let) s názvem "Úkryt před sluncem".  Celkem získala 6 hlasů, následovali ji fotky č. 6 a 1, které získaly po třech hlasech. Pro dnes uveřejněné obrázky hlasujte v následujících 5 dnech (tj. do středy 30. 9. 10.00 hod.). Pokud sami chcete mít svůj snímek v této rubrice již příští pátek, zašlete nám ho nejpozději do středy a nezapomeňte připsat své jméno, adresu, věk a potvrzení, že jste autorem snímku, příp. že osoba na snímku souhlasí s uveřejněním v soutěži.

Kategorie: volný čas
/ 25.9.2009 10:00:00

Přestože jsme minulý týden uveřejnili hned 13 obrázků, hlasování se tentokrát vyvíjelo jednoznačně pro obrázek č. 5, jehož autorkou je Klára Pešková ze Suchomast – ten dostal naprostou většinu hlasů. I tento pátek pro vás máme 13. obrázků, z nichž můžete v následujících 5 dnech (tj. do středy 23. 9. 10.00 hod.) vybírat ten nejkrásnější a poslat mu svůj hlas. Třeba právě díky vám jeho autor dostane zajímavou cenu... Pokud chcete mít svůj snímek v této rubrice již příští pátek, zašlete nám ho nejpozději do středy a nezapomeňte připsat své jméno, adresu, věk a potvrzení, že jste autorem snímku, příp. že osoba na snímku souhlasí s uveřejněním v soutěži.

Kategorie: volný čas
/ 18.9.2009 10:00:00
<<<1011>>>
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2020