dostihy

V této kategorii najdete zajímavosti o dostizích – ať se již jedná o klusácké, rovinové nebo překážkové. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

Trojnásobný vítěz Velké pardubické Tiumen v tomto týdnu definitivně opustil místa, odkud vyrážel za slávou. Z tréninkové centrály Josefa Váni se přesunul na svůj dostihový „vejminek“, kde se připojil k dalšímu někdejšímu úspěšnému účastníkovi Velké pardubické, Retrieverovi. Právě v jeho sedle Josef Váňa poprvé absolvoval Velkou pardubickou v dresu, v němž pak v sedle Tiumena zaznamenal svá tři zatím poslední jezdecká vítězství.

Autor: Tisková informace, Petr Guth
Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
/ 5.11.2014 18:05:00

Velká pardubická, Reaper a Očekávání – to jsou názvy tří vítězných fotografií, které vybrali návštěvníci webových stránek ve fotosoutěži pardubického závodiště O nezapomenutelný zážitek. Autorkami všech tří snímků jsou ženy, to zlatou je Iva Drašnarová. 

Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
/ 13.9.2014 8:30:00

S novým školním rokem nabízí Dostihový spolek a.s. novou službu. Děti z mateřských škol a prvního stupně základních škol si mohou prohlédnout dostihové závodiště s průvodcem a ještě si užít mnoho zábavy.

Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
/ 30.8.2014 13:00:00

„Celá sezóna je velmi vrtkavá. Mohou se povést předchozí dostihy a nepovede se Velká, která je nejvíc ekonomicky zajímavá, tak to pokazí celkový efekt," říká v půlce termínovky, když hodnotí úspěchy či neúspěchy Dostihového spolku (DS), který je provozovatelem pardubického závodiště, jeho ředitel Michael Skalický.

Autor: Tisková informace, Dostihový spolek a.s.
Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
/ 1.8.2014 17:27:16

Chcete levnější vstupenku na dostihy? Pak přijeďte vlakem. České dráhy a.s. se totiž staly novým partnerem pardubického závodiště a s tímto partnerstvím přichází i nová nabídka pro návštěvníky. Po předložení platné jízdenky získají slevu na vstupném.

Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
/ 23.7.2014 8:30:00

Prohlédnout si překážky zblízka a ještě se dozvědět něco o historii Velké pardubické, to vše nabízí dostihové závodiště v Pardubicích. Komentované prohlídky se konají nejen během dostihových dnů, ale také ve všední dny. Stačí se na závodišti včas objednat.

Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
/ 5.6.2014 15:00:00

Basketbaloví a dostihoví koně letos spojují své síly a těžit z toho mohou všichni fanoušci. Dostihový spolek a.s. se totiž dohodl s BK Pardubice na spolupráci a výsledkem jsou vstupenky na zahajovací dostihy zdarma!

Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
/ 30.4.2014 8:00:00

Ředitel a místopředseda představenstva pardubického Dostihového spolku a.s. Michael Skalický je novým členem Rady Jockey Clubu. Nahradil v ní dosavadního zástupce Pardubic Vladimíra Tlučhoře. V závěru minulého týdne o tom rozhodlo představenstvo Dostihového spolku a.s.

Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
/ 29.4.2014 19:00:00

Dnes 28. dubna se v Pardubicích uskutečnila tisková konference Dostihového spolku a.s. věnovaná zahájení dostihové sezony 2014. Hosty byli ředitel a místopředseda představenstva Dostihového spolku a.s. Michael Skalický, náměstek primátorky města Pardubice a člen představenstva Dostihového spolku a.s. Jiří Rozinek, předseda Dozorčí rady Dostihového spolku a.s. Petr Beneš a žokej Jaroslav Myška.

Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
/ 28.4.2014 15:45:00

Jockey Club vypsuje výběrové řízení na pracovní pozici sekretář sdružení. Náplň činnosti: řízení sekretariátu uznaného chovatelského sdružení s celostátní působností v oblasti koordinace dostihového provozu. Při hodnocení uchazečů bude přihlíženo k jejich schopnosti orientovat se v oblasti dostihového sportu a chovu anglického plnokrevníka. Přihlášky a podklady zasílejte písemně na adresu organizace, případně v elektronické podobě na e-mailovou adresu: sekretariat@dostihy.cz

Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
/ 19.4.2014 13:00:00

Jockey Club má nového prezidenta, Jiřího Charváta. Byl zvolen na dva roky. "Tento závazek beru velmi vážně. Stejně jako se starám o své firmy, se budu starat o dostihový sport. Nebudu Vám slibovat, že se budu snažit. Snaha je jen synonymum pro neschopnost," říká Jiří.

Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
/ 16.4.2014 16:25:27

Jak informuje server dostihovy-svet.cz, na dnešním zasedání Rady Jockey Clubu ČR byl zvolen nový prezident této organizace. Je jím Jiří Charvát, kterému ke zvolení spolu s Josefem Váňou mladším samozřejmě gratulujeme.

 

Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
/ 14.4.2014 18:39:43

Dostihový spolek a.s. se prostřednictvím prezidenta pardubického Dostihového klubu a poslance Jiřího Skalického dohodl s předsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Janem Hamáčkem o podpoře dostihů. V červnu se tak poběží Zlatý pohár předsedy PS Parlamentu ČR.

Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
/ 10.4.2014 11:00:00

Pardubice, 27. března 2014 – Představenstvo Dostihového spolku a.s. jednohlasně odmítlo návrh Jockey Clubu ČR o systému úhrad majitelských prémií. Pardubické závodiště tak nepřistoupilo na prozatím poslední znění smlouvy o výplatě 50% prémií pořadatelem dostihů.

 

Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
/ 27.3.2014 19:15:21

20.3. 2014 - Mýlil by se ten, kdo čekal, že dnešním dnem bude rozhodnuto o konání nebo nekonání dostihů v České republice v letošním roce.  Spor o vyplácení majitelských prémií mezi vedením Jockey Clubu a pořadateli se ale posunul do nové fáze. Více v článku, který přináší server dostihovy-svet.cz

Kategorie: dostihy
Rubrika: ostatní
/ 21.3.2014 14:24:22
Aktuální číslo
Obsah čísla 5/2019