sport

V této kategorii najdete zajímavosti ze všech disciplín jezdeckého sportu – tj. drezura, parajezdectví, pony, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

Grand Prix Hradce pro Opatrného

Aleš Opatrný opět dokázal, že je jednička českého skokového sportu. V neděli odpoledne zvítězil s Cartouchem v Grand Prix Města Hradce Králové při mezinárodních závodech CSI* pořádaných stájí Tarpan Odolena Voda. V napínavém rozeskakování soupeřil s Polákem Tomaszem Kleinem na koni Maaik. Obě dvojice ani jednou nezaváhaly, Cartouche s Alešem Opatrným však projel cílem o více jak dvě sekundy rychleji. Na třetím místě skončila Monika Štangelová s Lux Ass, která měla taktéž po dvou kolech čisté konto, v rozeskakování ovšem vzdala. Podrobnosti o celkovém průběhu CSI* najdete na stránkách www.tarpan.cz.

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 4.6.2007 8:54:52
V krásném prostředí Beskyd se letos poprvé závodilo v Trojanovicích. Během let zde vyrostl krásný jezdecký areál. Nová hala o rozměrech 25 x 67m byla přes zimu plně využita k soustředěním, vedle haly je vybudované pískové kolbiště (42x70) a přibylo i pískové opracoviště. Poprvé se v rozpise objevil i parkur st. „S“...
Autor: Vít Holý
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 1.6.2007 0:00:00
CSI*, J/Y Hradec Králové startuje již tento pátek!

V pátek 1.června od 8.00 hodin startuje první soutěž letošního CSI*, J/Y Hradec Králové. Vzhledem k počtu účastníků a zajímavému programu jde zcela jistě o největší skokovou událost první poloviny letošní jezdecké sezony. Skákat se bude doslova od rána až do večera – např. sobotní I.kolo Velké ceny Města Hradce Králové začíná až v 18.00 hodin, II.kolo pak v neděli od 17.00 hodin. Veškeré podrobné informace a později i aktuální výsledky můžete sledovat na stránkách www.tarpan.cz. Redakce časopisu Jezdectví však doporučuje všem internetovým surfařům osobní účast! – Zn.: má být krásně! - Tak co doma? :o)

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 30.5.2007 2:28:40
Další triumf pro Opatrného

ČSOB Velká cena Kolína má stejnou vítěznou dvojici, jako druhé kolo ČSOB ČSP 2007 v Brně. Tvoří ji Aleš Opatrný a Market Tinka´s Boyem. Ani tentokrát si jej však jezdec nevybral pro bodování do poháru, a tak se musí spokojit pouze s devíti body, které získal s Lecarinem za 9.místo. Plný počet bodů si z Kolína odvezl Luboš Vondráček s Argonem 1 (2. místo). Podrobnosti o čtvrtém kole skokového poháru najdete na stránkách http://www.ceskyskokovypohar.cz. Aktuální reportáž najdete již tento čtvrtek v červnovém čísle časopisu Jezdectví!

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 28.5.2007 9:50:58
Pohár pokračuje v Kolíně

Po dvou moravských kolech se ČSOB Český skokový pohár přesouvá zpět do Čech, kde se o tomto víkendu zastaví v Kolíně. V sobotu jsou na programu celkem tři soutěže (Z – S**), v neděli bude soutěžní program (SO do 130 cm, ST**, T**) doplněn zábavnou vložkou v níž budou společně závodit jezdci + trenéři a majitelé + sponzoři. Zajisté tedy půjde o zajímavou podívanou, kterou si nesmíte nechat ujít. Startky a posléze aktuální výsledky najdete pod odkazem.

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 25.5.2007 5:36:09
V Ostravě zvítězil Jiří Luža

Celkem třem jezdcům se podařilo překonat ve ČSOB VC Ostravy základní i finálové kolo parkuru st. T** bez bodové penalizace. Nejrychlejší z nich byl Jiří Luža s Ronaldem-S, na druhém, resp. třetím místě skončili se svými svěřenci Bronislav Chudyba a Petr Eim. Podrobné informace najdete na stránkách www.ceskyskokovypohar.cz.

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 21.5.2007 10:16:01
Aktualizace: 20.5.2007 - nedělní výsledky
JS Kolesa a Stáj Vasury pořádají tento víkend skokové závody VEIDEC CUP - Kolesa. Opět vám na základě ankety, kde jste jednoznačně upřednostnili možnost získávat na tomto webu rychlé a průběžné výsledky, přinášíme požadované informace.
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 20.5.2007 4:15:31
ČSOB ČSP pokračuje v Ostravě

Během následujícího víkendu se stane třetí zastávkou extraligy skokového ježdění ČSOB ČSP ostravské kolbiště ve Staré Bělé. Podrobné informace o programu těchto třídenních závodů najdete na stránkách www.ceskyskokovypohar.cz.

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 17.5.2007 2:13:59
WebTip: CSI*/J/Y Hradec Králové

V dnešním WebTipu vás zavedeme na mnohým známé stránky Stáje Tarpan, kde je čerstvě uveřejněn seznam závodních dvojic přihlášených na blížící se CSI*/J/Y Hradec Králové. Celkem jich je na 180! Pokud vás zajímá, kdo bude začátkem června reprezentovat ve skocích Českou republiku, a které další státní vlajky v Hradci zaplápolají, pak stačí kliknout na odkaz.

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 15.5.2007 10:31:45
Aktualizace: 14.5., 3:35 hod. celkové výsledky
O tomto víkendu na závodišti v Pardubicích proběhly již tradiční parkurové závody. V sobotu byly na pořadu 4 soutěže - stupňovaná obtížnost do 100 cm, dvoufázové skákání 100-110cm, soutěž st. "ZL" a 1.kolo Mistrovství České republiky Veterinárních lékařů. V neděli pak stupňovaná obtížnost do 120 cm, MALÁ CENA MĚSTA PARDUBIC "S*" - oblastní mistrovství VČ kraje mužů a žen, 2. kolo MČR Veterinárních lékařů a nakonec VELKÁ CENA MĚSTA PARDUBIC - "ST*". Sledujte náš výsledkový servis.
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 13.5.2007 10:08:12
Krásné fotografie Honzy Kameníka v dalším dnešním servisu doplňují výsledkové listiny populární lanškrounské akce.
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 10.5.2007 10:34:10
ČSOB VC Brna do Hořovic

Vítězství v ČSOB VC Brna vybojoval první květnovou neděli Aleš Opatrný s Market Tinka´s Boyem, který stejně jako Jaroslav Jindra s Contenderem-S a Martin Šoupal s Grannou Argentinou dokázal překonat základní i finálovou část bez penalizace. Nejvíce pohárových bodů si však z Brna odvezl druhý jmenovaný, jelikož Opatrný více v II. kole ČSP věřil Lecarinovi. Podrobnosti najdete na stránkách www.ceskyskokovypohar.cz.

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 7.5.2007 7:51:36
ČSOB Velká cena Brna

Druhé kolo ČSOB Českého skokového poháru se blíží! Předběžné startky a další podrobnosti najdete pod odkazem.

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 1.5.2007 3:15:59
Rozpis III. kola ČSP 2007 - Ostrava

Upozorňujeme, že na webu Českého skokového poháru byl vydán nový článek -  "Rozpis III. kola ČSP 2007 - Ostrava". 

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 24.4.2007 9:06:50
Stáj Manon zve...

12. května 2007 se v litomyšlském areálu u Primátorské hráze uskuteční Jarní jezdecké závody. Od 10.30 hodin jsou vypsány čtyři parkurové soutěže od stupně Z do L, současně proběhne i oblastní mistrovství dětí a juniorů. Stáj Manon Litomyšl a JK Hřebčín Suchá pro vás v roce 2007 pořádá přes 20 akcí, rozpisy najdete na www.stajmanon.cz nebo www.vco-cjf.cz.

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 24.4.2007 0:00:00
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2019