sport

V této kategorii najdete zajímavosti ze všech disciplín jezdeckého sportu – tj. drezura, parajezdectví, pony, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

ČSOB CSIO****W Poděbrady 2006 je minulostí

Grand Prix ČSOB vyhrál maďarský jezdec Balász Horváth s koněm Frederik. Přinášíme vám aktuálně výsledky všech soutěží. Pokud máte zájem vytisknout, můžete si je stáhnout také ve formátu PDF.

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 10.9.2006 4:40:22
Přinášíme vám několik komentářů k pátečnímu programu na ČSOB CSIO****W Poděbrady, které se týkají především vrcholu tohoto dne - Poháru národů, v němž zvítězilo družstvo Dánsko. Česká republika obsadilo pěkné páté místo.
/ 9.9.2006 12:43:01
ČSOB CSIO****W - sobotní startky a výsledky
Pro všechny víkendové čtenáře jsme doplnili na web aktuální startky sobotního programu a postupně, tak jak končí jednotlivé soutěže, doplňujeme i výsledkové listiny. Každopádně nezůstávejte v takto krásném dni doma u počítače a vypravte se do Poděbrad  osobně, nebudete litovat!
/ 9.9.2006 10:52:08
ČSOB CSIO****W Poděbrady - nedělní startky
ČSOB CSIO****W Poděbrady zítra vyvrcholí Grand Prix ČSOB, která začíná ve 13.00 hodin. Přinášíme vám společně s výsledky Skoku mohutnosti aktuálně i nedělní startovní listiny.
/ 9.9.2006 8:02:35
Výsledky ČSOB Poháru národů
Přinášíme vám aktuálně výsledky ČSOB Poháru národů, který skončil před několika málo okamžiky.
/ 8.9.2006 6:33:23
ČSOB CSIO****W Poděbrady 2006 on-line
ČSOB CSIO****W Poděbrady 2006 právě odstartovalo! Přinášíme vám aktuální výsledkový servis. V tuto chvíli pod odkazem najdete startky a výsledky všech čtvrtečních soutěží.
/ 7.9.2006 9:54:24
ČSOB CSIO****W Poděbrady - páteční startky a výsledky
Připravili jsme pro vás již startovní a výsledkové listiny pátečních soutěží, jejichž vrcholem je Pohár národů. Pokud se nebudete moci dostavit do Poděbrad osobně, nezapomeňte si ve 14.00 hodin zapnout program ČT4 sport, kde začne přímý přenos I. kola. Druhý přímý přenos, tentokrát z II. kola PN, začíná v 17.00 hodin. Pevně však věříme, že si uděláte čas a přijedete podpořit český tým osobně.
/ 7.9.2006 9:21:40

První soutěžní den ČSOB CSIO****W Poděbrady 2006 je za námi. Přinášíme vám několik komentářů nejen k průběhu jednotlivých soutěží. Za přečtení stojí jistě i velmi zajímavý rozhovor s Lucienem Sommersem, šéfem belgické ekipy, který plnil stejnou funkci i na Světových jezdeckých hrách v Cáchách, kde se právě Belgičan - Jos Lansink - stal mistrem světa. Ve večerních hodinách jsme pod článek doplnili dvě desítky fotografií z průběhu dne a losování pořadí v Poháru národů.

/ 7.9.2006 8:36:01

Dnes vrcholily v Poděbradech přípravy na mezinárodní skokové závody ČSOB CSIO****W, které odstartují již zítra (ve čtvrtek) dopoledne. Časopis Jezdectví a Equichannel.cz jsou jedněmi z mediálních partnerů této akce, a tak se vám budeme samozřejmě snažit přinášet ty nejaktuálnější informace přímo z místa dění. Pro začátek tu máme souhrnné informace ze dvou úvodních tiskových zpráv a několik záběrů na areál ze středečního odpoledne. Další podrobné informace můžete najít na stránkách pořadatele (www.csio.cz).

/ 6.9.2006 8:11:43

Jak jsme v zářijovém časopise Jezdectví slíbili, tak činíme... Přinášíme vám fotoreportáž z finále ČSOB Českého skokového poháru 2006 s podtitulem „Každý s každým“. Že nechápete o co jde? Tak se podívejte a pochopíte! :o)

/ 6.9.2006 0:00:00
ČSOB CSIO****W Poděbrady je za dveřmi

Již ve čtvrtek odstartuje soutěžní program oficiálních mezinárodních skokových závodů ČSOB CSIO****W Poděbrady 2006. Na co se můžete těšit, to vám přiblíží již druhá tisková zpráva, která byla zveřejněna na stránkách pořadatele právě dnes. A jaké že jsou její témata? - Z mistrovství světa přímo do Poděbrad, Bohatý program od čtvrtka do neděle, Skákat se bude o statisíce i o auto za půl milionu! Equichannel.cz a časopis Jezdectví budou samozřejmě u toho a budou vás aktuálně informovat o všem, co se v poděbradském areálu šustne :o)

/ 5.9.2006 4:03:42
Debata o WEG a CSIO na ČT4 sport

Ve středu od 19.00 hodin proběhne na televizním programu ČT4 sport Debata o sportu na téma Světové jezdecké hry v Cáchách a CSIO-W Poděbrady s B. Rejnkem, J. Papouškem a C. Neumannem. Reprízu můžete sledovat následující den od 11.00 hodin na stejném programu. Vzhledem k tomu, že byla Debata o sportu od září přesunuta z ČT24 na ČT4, není možné ji bohužel sledovat přes internet.

/ 5.9.2006 0:00:00
WEG 2006: skoky
/ 4.9.2006 9:55:32
Český pohled do Cách

Žhavé novinky z našeho skokového reprezentačního týmu přináší i nadále šéfka ekipy Jarmila Beranová na stránkách stáje Tarpan. Najdete tam i video včerejšího parkuru Jiřího Papouška s La Manchem-T. Ten jako jediný z našich jezdců dokončil toto kolo (17 tr. b.). Ondřej Nágr se rozhodl nenastoupit již předvčírem a také Veronika Macánová po poradě s Alešem Opatrným, z kterého se zde na Mistrovství světa stal bezvadný týmový trenér, odstoupila od pokračování v soutěži. Pinot Grigio se bohužel nevyrovnal s umělým osvětlením a ohromným prostorem arény, dvakrát odmítl skočit první skok a byl vyloučen.

/ 1.9.2006 10:49:54
Holandské družstvo má zlato

Včera v Cáchách vyvrcholila skoková soutěž družstev. Na prvním místě se umístili reprezentanti Holandska před USA a Německem. O pouhou jednu setinu bodu skončili těsně čtvrtí jezdci startující za Ukrajinu, pátí se umístili Švýcaři. Všech těchto pět družstev si současně splnilo kvalifikaci na olympijské hry 2008 stejně jako nejlepší družstvo olympijské skupiny G (South East Asia, Oceania) Austrálie. Družstvo České republiky se umístilo na 21. místě z celkových 24.