zajímavosti

V zajímavostech najdete širokou škálu informací o péči a výcviku, výstavách a show, veterině a zdraví, výživě, vybavení, hipoterapii, vzdělávání, historii, dále reportáže, pozvánky a tiskové zprávy. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

Pignon: Nabídka firemní prezentace

Připravili jsme pro vás velmi zajímavou nabídku firemní prezentace při vystoupení J. F. Pignona - Ten, který tančí s koňmi. Reklamní plochu si u nás můžete objednat již od 1500 Kč. Navíc je to jeden z mála způsobů, jak se ještě dostat na toto beznadějně vyprodané představení. Podrobnosti naleznete v příloze (doc, 72kB).

Kategorie: zajímavosti
/ 5.5.2007 12:40:07
WebTip: nový web ČJF

Kdo se v posledních dnech podíval na stránky České jezdecké federace, jistě byl překvapen jejich novým vzhledem. Kromě změny grafiky však přichází i některé další novinky. Např. horizontální červené odkazy v horní části obrazovky Vás provedou všemi důležitými informacemi, které se vztahují k aktuální sportovní sezoně. Nově přibyly odkazy na MČR a mezinárodní závody v ČR, pod nimiž se nachází mj. schválené rozpisy závodů. Fulltexový vyhledávač umožňuje (konečně) najít kariéry jezdců a koní, aniž byste museli znát číslo licence jezdce a koně. Kalendář + výsledky získal nové filtry, které lze vzájemně kombinovat. Takže kdo hledá všechny skokové závody od 1.6. do 31.8.2007 pouze ve středočeském kraji, získá tuto informaci rychle.

Kategorie: zajímavosti
/ 4.5.2007 11:43:51
Delegáti přítomní na Konferenci České jezdecké federace, vrcholném orgánu této organizace, potvrdili správnost cesty, jakou ČJF kráčí, a to i tím, že do volených orgánů potvrdili většinu funkcionářů působících v nich v minulém volebním období. Pouze na post místopředsedy pro sport, kam již nekandidoval z důvodu pracovního vytížení ostravský Pavel Hudeček, byl na třetí pokus zvolen Jiří Skřivan. Více se dozvíte v připraveném článku.
Kategorie: zajímavosti
/ 4.5.2007 2:17:31
J. F. Pignon: VYPRODÁNO!!!

Následující informace bude jistě pro mnohé obrovským zklamáním, ale bohužel musíme oznámit, že všech cca 900 lístků k sezení a 300 ke stání na jedinečné vystoupení J. F. Pignona v Praze má již svého majitele. K jejich rozebrání stačilo jen něco málo přes dva týdny. Znamená to jediné - ostatní mají bohužel smůlu, jelikož kapacita haly na Císařském ostrově je omezena. Přestože bychom rádi uvolnili více lístků ke stání, nebude to pravděpodobně možné z důvodu zachování určitého komfortu pro ty, na které se dostalo. Děkujeme za váš zájem, který nás utvrdil v tom, že má smysl jít i do tak riskantních akcí, kdy na přípravu všeho (včetně reklamní kampaně) je jen šest týdnů. Pevně věříme, že se v budoucnu podaří zrealizovat něco podobného.

Kategorie: zajímavosti
/ 3.5.2007 5:15:24
Kurz s Jeanem-Francoisem Pignonem

Jean-Francois Pignon bude v Praze nejenom vystupovat na show jejíž organizátorem je redakce časopisu Jezdectví, ale předá také část svých cenných zkušeností účastníkům dvoudenního kurzu, který se bude konat ve dnech 21. - 22. května v Masečíně u Štěchovic (www.villagineta.cz). Kurz je přístupný všem věkovým kategoriím koní i jezdců – zkušenosti s prací ve volnosti nejsou podmínkou. Cena pro diváky je 60 eur na den, cena pro účastníky s koňmi je 165 eur na den. Bližší informace naleznete na emailové adrese andyrein@centrum.cz ,nebo na telefonním čísle 732 539 939 (kontaktní osoba Anna Reinbergerová).

Kategorie: zajímavosti
/ 3.5.2007 5:13:36
Jaroslav Pecháček opět prezidentem

Právě jsme dostali aktuální informaci z Humpolce, že Jaroslav Pecháček byl 53 z 65 hlasů znovu zvolen do funkce prezidenta České jezdecké federace. Podrobnosti pro vás z celostátní konference ČJF na místě zjišťuje naše šéfredaktorka Zdena Motyginová.

Kategorie: zajímavosti
/ 3.5.2007 2:49:31
O Pignonovi dnes na Regině Praha!

O vystoupení J. F. Pignona bude dnes po poledni (cca ve 12.30 hod.) povídat ve vysílání rozhlasové stanice Regina Praha naše šéfredaktorka Zdenka Motyginová. Nezapomeňte se proto naladit na frekvenci 92,6 FM, popř. přes internet na adrese www.rozhlas.cz/audio/vysilani/.

Kategorie: zajímavosti
/ 2.5.2007 10:30:20
Pignon - už jen na stání!

Ohromný zájem o vstupenky na vystoupeni J. F. Pignona způsobil, že v tuto chvíli jsou k dispozici již pouze vstupenky ke stání za 190,- Kč/ks, ani těch však není mnoho – dají se počítat spíše na desítky než na stovky. Proto neváhejte s rozhodováním, předpokládáme, že do konce tohoto týdne bude vyprodáno.

Kategorie: zajímavosti
/ 2.5.2007 10:27:52
Pignon: Kdo budou čeští předskokané?

Zajímá vás, kdo budou čeští předskokané před vystoupením Jeana-Francoise Pignona? Naši spolupracovníci zajišťující tyto ukázky pro vás připravili na následujících řádkách podrobnější informace.

Kategorie: zajímavosti
/ 2.5.2007 1:44:21
Jelikož porota naší celoroční fotosoutěže "Čím je pro mě kůň" se již radí a dokončuje svá hodnocení, můžeme vám zpřístupnit archiv vašich snímků, došlých v prvním kole!
Kategorie: zajímavosti
/ 1.5.2007 11:01:07
Vstupenky na Pignona – aktuální stav!

Upozorňujeme na skutečnost, že od této chvíle jsou přímo na Císařském ostrově k dispozici pouze vstupenky ke stání (190,- Kč/ks). Zbylé vstupenky k sezení (cca 100 ks, převážně sektory A1, A2, A6, B3, B4, E1, E2, E3) a ke stání (cca 300 ks, na výběr sektor C a D) jsou od pondělka pouze v redakci Jezdectví (Křižíkova 35, Praha 8). Vyzvednout si je můžete buďto osobně, popř. vám je zašleme na dobírku. Vzhledem k tomu, že i zbývající sektory k sezení jsou z velké části rozebrané, uvádějte prosíme rovnou náhradní varianty míst, o které byste měli zájem. Další podrobnosti a aktuality najdete v článku.

Kategorie: zajímavosti
/ 29.4.2007 11:09:16
Květnové Jezdectví je již v prodeji!

Přestože tomu zatím vizualizace na našem webu nenapovídá, květnové číslo Jezdectví je již od čtvrtka v prodeji. Neváhejte proto navštívit nejbližší novinový stánek a koupit si svůj výtisk, čeká vás tradičně na 120 barevných stránkách spousta zajímavých článků a navíc jako dárek zdarma vstupenka do Chuchle! :o)

Kategorie: zajímavosti
/ 27.4.2007 12:29:34

Ve dnech 13. až 15. dubna se konal v pražském jezdeckém centru na Císařském ostrově v Praze již 6. ročník jarní výstavy, pod názvem „Výstava koní a všeho, co ke koním patří“. Jak to celé probíhalo a jaká byla úroveň akce si můžete přečíst v naší reportáži.
Zároveň jsme do GALERIE umístili krásné fotografie Martiny Polákové ze souběžně probíhajících skokových soutěží st. T** - ČSOB Velká cena Prahy 2007. Doporučujeme vaší pozornosti.

Autor: ringo
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
/ 27.4.2007 12:13:21

Jak můžete žít bez koní? Stýská si zpěvák ve známé písničce. A je pravdou, že kdo se k nim přichomýtne, zůstane infikován po celý život. A tak se stalo i nám. Dobrá zpráva, kterou přinášíme, je o 50ti-letém výročí jezdeckého sportu ve Žďáru nad Sázavou!

Kategorie: zajímavosti
/ 26.4.2007 2:21:17
Vzhledem k extrémnímu množství vašich fotografií a s tím bohužel spojené administrativy (stále neuvádíte povinné údaje a tak musím znovu a znovu psát téměř všem soutěžícím e-maily) proběhne vyhlášení prvního kola naší fotosoutěže "Čím je pro mě kůň" o fous déle, než jsme předpokládali. Není ale důvodu, abychom vám ještě před vyhlášením nepředstavili porotu, která se bude nad vašimi záběry trápit s výběrem toho "nej". Zde tedy jsou oni a jejich díla. Respektive zde jsme :o)
Kategorie: zajímavosti
/ 25.4.2007 9:07:24
Aktuální číslo
Obsah čísla 11/2019 ročník: 67