sport

V této kategorii najdete zajímavosti ze všech disciplín jezdeckého sportu – tj. drezura, parajezdectví, pony, reining, skoky, spřežení, voltiž, všestrannost a vytrvalost. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

ČSOB CSIO****W - sobotní startky a výsledky
Pro všechny víkendové čtenáře jsme doplnili na web aktuální startky sobotního programu a postupně, tak jak končí jednotlivé soutěže, doplňujeme i výsledkové listiny. Každopádně nezůstávejte v takto krásném dni doma u počítače a vypravte se do Poděbrad  osobně, nebudete litovat!
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 9.9.2006 10:52:08
ČSOB CSIO****W Poděbrady - nedělní startky
ČSOB CSIO****W Poděbrady zítra vyvrcholí Grand Prix ČSOB, která začíná ve 13.00 hodin. Přinášíme vám společně s výsledky Skoku mohutnosti aktuálně i nedělní startovní listiny.
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 9.9.2006 8:02:35
Výsledky ČSOB Poháru národů
Přinášíme vám aktuálně výsledky ČSOB Poháru národů, který skončil před několika málo okamžiky.
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 8.9.2006 6:33:23
ČSOB CSIO****W Poděbrady 2006 on-line
ČSOB CSIO****W Poděbrady 2006 právě odstartovalo! Přinášíme vám aktuální výsledkový servis. V tuto chvíli pod odkazem najdete startky a výsledky všech čtvrtečních soutěží.
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 7.9.2006 9:54:24
ČSOB CSIO****W Poděbrady - páteční startky a výsledky
Připravili jsme pro vás již startovní a výsledkové listiny pátečních soutěží, jejichž vrcholem je Pohár národů. Pokud se nebudete moci dostavit do Poděbrad osobně, nezapomeňte si ve 14.00 hodin zapnout program ČT4 sport, kde začne přímý přenos I. kola. Druhý přímý přenos, tentokrát z II. kola PN, začíná v 17.00 hodin. Pevně však věříme, že si uděláte čas a přijedete podpořit český tým osobně.
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 7.9.2006 9:21:40

První soutěžní den ČSOB CSIO****W Poděbrady 2006 je za námi. Přinášíme vám několik komentářů nejen k průběhu jednotlivých soutěží. Za přečtení stojí jistě i velmi zajímavý rozhovor s Lucienem Sommersem, šéfem belgické ekipy, který plnil stejnou funkci i na Světových jezdeckých hrách v Cáchách, kde se právě Belgičan - Jos Lansink - stal mistrem světa. Ve večerních hodinách jsme pod článek doplnili dvě desítky fotografií z průběhu dne a losování pořadí v Poháru národů.

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 7.9.2006 8:36:01

Dnes vrcholily v Poděbradech přípravy na mezinárodní skokové závody ČSOB CSIO****W, které odstartují již zítra (ve čtvrtek) dopoledne. Časopis Jezdectví a Equichannel.cz jsou jedněmi z mediálních partnerů této akce, a tak se vám budeme samozřejmě snažit přinášet ty nejaktuálnější informace přímo z místa dění. Pro začátek tu máme souhrnné informace ze dvou úvodních tiskových zpráv a několik záběrů na areál ze středečního odpoledne. Další podrobné informace můžete najít na stránkách pořadatele (www.csio.cz).

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 6.9.2006 8:11:43

Jak jsme v zářijovém časopise Jezdectví slíbili, tak činíme... Přinášíme vám fotoreportáž z finále ČSOB Českého skokového poháru 2006 s podtitulem „Každý s každým“. Že nechápete o co jde? Tak se podívejte a pochopíte! :o)

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 6.9.2006 0:00:00
ČSOB CSIO****W Poděbrady je za dveřmi

Již ve čtvrtek odstartuje soutěžní program oficiálních mezinárodních skokových závodů ČSOB CSIO****W Poděbrady 2006. Na co se můžete těšit, to vám přiblíží již druhá tisková zpráva, která byla zveřejněna na stránkách pořadatele právě dnes. A jaké že jsou její témata? - Z mistrovství světa přímo do Poděbrad, Bohatý program od čtvrtka do neděle, Skákat se bude o statisíce i o auto za půl milionu! Equichannel.cz a časopis Jezdectví budou samozřejmě u toho a budou vás aktuálně informovat o všem, co se v poděbradském areálu šustne :o)

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 5.9.2006 4:03:42
Debata o WEG a CSIO na ČT4 sport

Ve středu od 19.00 hodin proběhne na televizním programu ČT4 sport Debata o sportu na téma Světové jezdecké hry v Cáchách a CSIO-W Poděbrady s B. Rejnkem, J. Papouškem a C. Neumannem. Reprízu můžete sledovat následující den od 11.00 hodin na stejném programu. Vzhledem k tomu, že byla Debata o sportu od září přesunuta z ČT24 na ČT4, není možné ji bohužel sledovat přes internet.

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 5.9.2006 0:00:00
WEG 2006: skoky
Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 4.9.2006 9:55:32
Český pohled do Cách

Žhavé novinky z našeho skokového reprezentačního týmu přináší i nadále šéfka ekipy Jarmila Beranová na stránkách stáje Tarpan. Najdete tam i video včerejšího parkuru Jiřího Papouška s La Manchem-T. Ten jako jediný z našich jezdců dokončil toto kolo (17 tr. b.). Ondřej Nágr se rozhodl nenastoupit již předvčírem a také Veronika Macánová po poradě s Alešem Opatrným, z kterého se zde na Mistrovství světa stal bezvadný týmový trenér, odstoupila od pokračování v soutěži. Pinot Grigio se bohužel nevyrovnal s umělým osvětlením a ohromným prostorem arény, dvakrát odmítl skočit první skok a byl vyloučen.

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 1.9.2006 10:49:54
Holandské družstvo má zlato

Včera v Cáchách vyvrcholila skoková soutěž družstev. Na prvním místě se umístili reprezentanti Holandska před USA a Německem. O pouhou jednu setinu bodu skončili těsně čtvrtí jezdci startující za Ukrajinu, pátí se umístili Švýcaři. Všech těchto pět družstev si současně splnilo kvalifikaci na olympijské hry 2008 stejně jako nejlepší družstvo olympijské skupiny G (South East Asia, Oceania) Austrálie. Družstvo České republiky se umístilo na 21. místě z celkových 24.

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 1.9.2006 10:49:12
Aktuality na webu CSIO-W

Na stránky CSIO-W Poděbrady bylo nově přidáno: program soutěží vč. časového harmonogramu, seznam startujících, fotogalerie z loňského ročníku a první tisková informace.

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 30.8.2006 3:46:06
Komentáře k WEG Aachen

Komentáře ke skokovým soutěžím na Světových jezdeckých hrách najdete nejen na stránkách České jezdecké federace, ale také na stránkách stáje Tarpan. Na nich najdete mj. fotogalerii Jarmily Beranové – šéfky skokové ekipy. Světových jezdeckých her, ale především blížícího se CSIO-W Poděbrady, se bude týkat i zítřejší pořad na stanici Český rozhlas Region mezi 11.00 – 11.30 hod. Hostem bude autor tohoto příspěvku :o)

Kategorie: sport
Rubrika: skoky
/ 29.8.2006 0:00:00
Aktuální číslo
Obsah čísla 7/2020