zajímavosti

V zajímavostech najdete širokou škálu informací o péči a výcviku, výstavách a show, veterině a zdraví, výživě, vybavení, hipoterapii, vzdělávání, historii, dále reportáže, pozvánky a tiskové zprávy. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

Podrobnosti k vystoupeni Pignona

Dle očekávání několik desítek nově uvolněních vstupenek na vystoupení J.F.Pignona bylo rozebráno během pár hodin. Proto prosím již neposílejte objednávky, bohužel více místa v hale na Císařském ostrově nenajdeme. Máme však důležitou informaci pro zhruba 70 diváků s již zakoupenou vstupenkou - pro zlepšení výhledu jsme se rozhodli přeskupit sektory A1 a A2 (4. a 5. řada). Vy co máte zmíněné vstupenky, nahlédněte prosím do souboru přiloženého pod článkem. Vaše nová místa jsou v sektorech A3 – A6 (3. řada). K nahlédnutí je také nový plánek haly s dalšími informacemi pro návštěvníky a podrobnosti o kurzu s J. F. Pignonem naplánovaném na 21. – 22.května v Masečíně u Štěchovic.

Kategorie: zajímavosti
/ 14.5.2007 12:57:18
Tak a máme to zde :o) Obč. sdružení EQUICHANNEL.cz, o.s. vyhlásilo počátkem března velkou fotosoutěž o celodřevěný venkovní box a řadu dalších cen. Jelikož jsou naši porotci velmi zaneprázdnění a ještě nám do hodnocení vstoupila dvě vážná onemocnění, pozdrželo se zpracování výsledků, nicméně v následujícím článku vám konečně představíme snímky prvního kola, které sbor porotců vyhodnotil jako nejlepší. Zároveň známe první měsíční vítězku, kterou se stává Lenka Stříbrná ze Smiřic. Gratulujeme a posíláme poukázku k nákupu :o)
Kategorie: zajímavosti
/ 11.5.2007 10:41:00
Fotosoutěž - aktuálně!
Vzhledem k tomu, že je dnes 10., máme zde uzávěrku dalšího kola naší fotosoutěže o venkovní box. Všichni, kdo jste váhali s fotografiemi, už neváhejte, neb se může stát, že právě ta vaše přijde až po půlnoci a de facto se připravíte o jedno kolo... Ve složce č. 2 mám aktuálně 290 fotografií!
Před malou chvílí také dorazily komentáře Jirky Zacha, našeho nejvytíženějšího porotce, k prvnímu kolu a tak právě pracuji na jeho konečných součtech a vyhlášení. Těšte se a zůstaňte s námi.
Kategorie: zajímavosti
/ 10.5.2007 4:07:55
Equitana 2007 ve fotogalerii
Dnešní článek Lenky Gotthardové o české účasti na Equitaně doplňujeme tematickou galerií "HOP TOP Show - Cavaluna" s 36 záběry Pavla Šilhana. Zvolte nahoře odkaz GALERIE.
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: výstavy a show
/ 8.5.2007 1:04:42
Váš DEN KONÍ do KALENDÁŘE!
V letošním roce jste zatím zapsali podezřele málo Dnů koní do našeho kalendáře. Ani se nechce věřit, že byste se snad na pořádání této, pro všechny koňomilce stěžejní, aktivity vzdali a místo ní chystali např. privátní opékání buřtů!  Šup tedy s vašimi koňmi do kalendáře a dejte ostatním náležitě vědět, proč mají jet právě k vám :o) Den koní slavíme vždy poslední květnovou neděli. Letos tedy 26.5.
Kategorie: zajímavosti
/ 7.5.2007 0:25:57
Pignon: Nabídka firemní prezentace

Připravili jsme pro vás velmi zajímavou nabídku firemní prezentace při vystoupení J. F. Pignona - Ten, který tančí s koňmi. Reklamní plochu si u nás můžete objednat již od 1500 Kč. Navíc je to jeden z mála způsobů, jak se ještě dostat na toto beznadějně vyprodané představení. Podrobnosti naleznete v příloze (doc, 72kB).

Kategorie: zajímavosti
/ 5.5.2007 12:40:07
WebTip: nový web ČJF

Kdo se v posledních dnech podíval na stránky České jezdecké federace, jistě byl překvapen jejich novým vzhledem. Kromě změny grafiky však přichází i některé další novinky. Např. horizontální červené odkazy v horní části obrazovky Vás provedou všemi důležitými informacemi, které se vztahují k aktuální sportovní sezoně. Nově přibyly odkazy na MČR a mezinárodní závody v ČR, pod nimiž se nachází mj. schválené rozpisy závodů. Fulltexový vyhledávač umožňuje (konečně) najít kariéry jezdců a koní, aniž byste museli znát číslo licence jezdce a koně. Kalendář + výsledky získal nové filtry, které lze vzájemně kombinovat. Takže kdo hledá všechny skokové závody od 1.6. do 31.8.2007 pouze ve středočeském kraji, získá tuto informaci rychle.

Kategorie: zajímavosti
/ 4.5.2007 11:43:51
Delegáti přítomní na Konferenci České jezdecké federace, vrcholném orgánu této organizace, potvrdili správnost cesty, jakou ČJF kráčí, a to i tím, že do volených orgánů potvrdili většinu funkcionářů působících v nich v minulém volebním období. Pouze na post místopředsedy pro sport, kam již nekandidoval z důvodu pracovního vytížení ostravský Pavel Hudeček, byl na třetí pokus zvolen Jiří Skřivan. Více se dozvíte v připraveném článku.
Kategorie: zajímavosti
/ 4.5.2007 2:17:31
J. F. Pignon: VYPRODÁNO!!!

Následující informace bude jistě pro mnohé obrovským zklamáním, ale bohužel musíme oznámit, že všech cca 900 lístků k sezení a 300 ke stání na jedinečné vystoupení J. F. Pignona v Praze má již svého majitele. K jejich rozebrání stačilo jen něco málo přes dva týdny. Znamená to jediné - ostatní mají bohužel smůlu, jelikož kapacita haly na Císařském ostrově je omezena. Přestože bychom rádi uvolnili více lístků ke stání, nebude to pravděpodobně možné z důvodu zachování určitého komfortu pro ty, na které se dostalo. Děkujeme za váš zájem, který nás utvrdil v tom, že má smysl jít i do tak riskantních akcí, kdy na přípravu všeho (včetně reklamní kampaně) je jen šest týdnů. Pevně věříme, že se v budoucnu podaří zrealizovat něco podobného.

Kategorie: zajímavosti
/ 3.5.2007 5:15:24
Kurz s Jeanem-Francoisem Pignonem

Jean-Francois Pignon bude v Praze nejenom vystupovat na show jejíž organizátorem je redakce časopisu Jezdectví, ale předá také část svých cenných zkušeností účastníkům dvoudenního kurzu, který se bude konat ve dnech 21. - 22. května v Masečíně u Štěchovic (www.villagineta.cz). Kurz je přístupný všem věkovým kategoriím koní i jezdců – zkušenosti s prací ve volnosti nejsou podmínkou. Cena pro diváky je 60 eur na den, cena pro účastníky s koňmi je 165 eur na den. Bližší informace naleznete na emailové adrese andyrein@centrum.cz ,nebo na telefonním čísle 732 539 939 (kontaktní osoba Anna Reinbergerová).

Kategorie: zajímavosti
/ 3.5.2007 5:13:36
Jaroslav Pecháček opět prezidentem

Právě jsme dostali aktuální informaci z Humpolce, že Jaroslav Pecháček byl 53 z 65 hlasů znovu zvolen do funkce prezidenta České jezdecké federace. Podrobnosti pro vás z celostátní konference ČJF na místě zjišťuje naše šéfredaktorka Zdena Motyginová.

Kategorie: zajímavosti
/ 3.5.2007 2:49:31
O Pignonovi dnes na Regině Praha!

O vystoupení J. F. Pignona bude dnes po poledni (cca ve 12.30 hod.) povídat ve vysílání rozhlasové stanice Regina Praha naše šéfredaktorka Zdenka Motyginová. Nezapomeňte se proto naladit na frekvenci 92,6 FM, popř. přes internet na adrese www.rozhlas.cz/audio/vysilani/.

Kategorie: zajímavosti
/ 2.5.2007 10:30:20
Pignon - už jen na stání!

Ohromný zájem o vstupenky na vystoupeni J. F. Pignona způsobil, že v tuto chvíli jsou k dispozici již pouze vstupenky ke stání za 190,- Kč/ks, ani těch však není mnoho – dají se počítat spíše na desítky než na stovky. Proto neváhejte s rozhodováním, předpokládáme, že do konce tohoto týdne bude vyprodáno.

Kategorie: zajímavosti
/ 2.5.2007 10:27:52
Pignon: Kdo budou čeští předskokané?

Zajímá vás, kdo budou čeští předskokané před vystoupením Jeana-Francoise Pignona? Naši spolupracovníci zajišťující tyto ukázky pro vás připravili na následujících řádkách podrobnější informace.

Kategorie: zajímavosti
/ 2.5.2007 1:44:21
Jelikož porota naší celoroční fotosoutěže "Čím je pro mě kůň" se již radí a dokončuje svá hodnocení, můžeme vám zpřístupnit archiv vašich snímků, došlých v prvním kole!
Kategorie: zajímavosti
/ 1.5.2007 11:01:07
Aktuální číslo
Obsah čísla 8/2020