zajímavosti

V zajímavostech najdete širokou škálu informací o péči a výcviku, výstavách a show, veterině a zdraví, výživě, vybavení, hipoterapii, vzdělávání, historii, dále reportáže, pozvánky a tiskové zprávy. Pokud máte informace, které zde nejsou uvedeny a mohly by zajímat i ostatní čtenáře našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@jezdectvi.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme.

Poslední zajímavá místa pro vaše bannery :o)
Blíží se vánoce a je opravdu nejvyšší čas upozornit potenciální nové zákazníky, že právě u vás nakoupí nejlépe, nejvýhodněji a nejradostněji :o) Jak víte, podpora našich inzerentů umožňuje chod tohoto webu, proto pokud zvažujete inzerci právě v tomto období, rádi vám nabídneme na míru šitou inzerci pro konec letošního roku. Prostudujte náš ceník (odkaz nahoře) a ozvěte se, vhodnou volnou pozici vám nabídneme obratem. E-mail: helena@equichannel.cz.
Kategorie: zajímavosti
/ 23.11.2006 0:00:00
Krátkým komentářem a záběry z rozloučení se sezónou v Radkově Lhotě se dnes k jedné z tradičních akcí mnoha stájí vrátí Milan Foukal. Jaké bylo vaše rozloučení s jezdeckými dny letošního roku? A jak jste prožili Huberta? Pište! Zajímavé příspěvky rádi zveřejníme :o)
Autor: Milan Foukal
Kategorie: zajímavosti
/ 22.11.2006 1:51:00

Dnešní díl seriálu pokračuje na téma co je metoda EAD a kde se vzala, metoda EAD jako nová diagnostická metoda pro koně, příbuzná EAV u lidí, co metody spojuje a jaký je jejich princip, příklady měření a možnosti diagnostiky, omezení použití.

Autor: Artuš
Kategorie: zajímavosti
/ 15.11.2006 11:42:44
Život se zdravými kopyty tentokrát k Kladrubech n/L.

Další z letošních seminářů "Život se zdravými kopyty" podle Dr. H.Strasser se koná 1.-3.12. 2006 v Národním hřebčíně Kladruby n.L. Uvede vás do problematiky ježdění a chovu koní naboso a seznámí se všemi problémy, které způsobuje nedostatek pohybu, podkování či špatná nebo nedostatečná úprava kopyt. Poslední den semináře budete mít možnost pod dohledem lektora Patrika Spieledera (žák MVDr. Strasserové, který nyní přednáší a provozuje kopytní kliniku v Rakousku) zkusit vystrouhat kopyto a pochopit principy úpravy. Vše s překladem S. Blechy. Cena třídenního kurzu je 5000,- Kč. Zájemci se mohou přihlásit nejpozději do 20. 11. na tel. 602 211 680 nebo na e-mail vvydra@volny.cz.

Autor: ringo
Kategorie: zajímavosti
Rubrika: pozvánky
/ 15.11.2006 1:09:57
Fotovýstava: Parforsní hony
Od 14. listopadu do 1. prosince probíhá v prostorách Minoritského kláštera v Opavě fotovýstava Dalibora Gregora s názvem "Parforsní hony". U příležitosti jejího konání proběhne ve středu 29. listopadu od 15ti hodin v uvedených prostorách setkání s panem Václavem Vydrou. Srdečně zveme!
Kategorie: zajímavosti
/ 14.11.2006 0:00:00
WebTip: video spot Apassionata

Na zpravodajském portálu Novinky.cz (sekce video) najdete krátkou video reportáž z Apassionaty v pražské Sazka Areně.

Kategorie: zajímavosti
/ 13.11.2006 1:35:32
WebTip: video Apassionata
Na zpravodajském portálu Novinky.cz najdete krátkou video reportáž z pražského představení Hommage Apassionaty.
Kategorie: zajímavosti
/ 13.11.2006 0:00:00
První říjnovou sobotu proběhl na Ranči 3V v Třebušíně u Litoměřic seminář o moderních trendech v úpravě kopyt s názvem „Jak nejméně uškodit koni, který musí chodit okovaný“. Spolupořadateli této zajímavé akce byli Ranč 3V Třebušín, Střední Škola Řemeslná v Jaroměři a mistr podkovář pan Karel Kysilka, který zároveň i přednášel.
Kategorie: zajímavosti
/ 9.11.2006 7:35:00
Řádková inzerce z listopadového Jezdectví na webu

Do našeho elektronického časopisu s číslem 11/2006 jsme vložili ve formátu PDF stránky s řádkovou inzercí. I vy můžete mít již příští měsíc svůj inzerát současně v tištěné i elektronické formě! Stačí vyplnit jednoduchý formulář a odeslat platbu za něj do tohoto pátku. Takže neváhejte a posílejte!

Kategorie: zajímavosti
/ 8.11.2006 11:00:00
(PR článek) Sportovní rok finišuje a i seriál Pony Channel Star se připravuje na finále. Pro závodníky jsou připraveny poslední kvalifikace, zajímavě dotované ceny útěchy pro nekvalifikované a finálové soutěže pro pět nejlepších v každé kategorii...
Kategorie: zajímavosti
/ 8.11.2006 7:00:00
Zkontrolujte si své povinné údaje v medailónku
Při kontrole povinných údajů registrovaných uživatelů Equichannelu jsme bohužel zjistili, že existují tací, kteří si dosud neopravili povinné údaje – tedy pravé jméno, příjmení a město. Platí to především pro uživatele, kteří se registrovali ještě ve starém systému. Prosíme vás proto, abyste si své údaje zkontrolovali a doplnili. Pokud se zde někdo registruje a má tak přístup k těmto povinným údajům všech solidních uživatelů Equichannelu, je od něho fér, aby i on jim tyto informace poskytl. Neuznáváme pouhá písmena, zkratky, znaky a jiné nesmysly. Pokud od příštího týdne narazíme při kontrole na registraci s neopravenými povinnými údaji, budeme ji mazat, neboť předpokládáme, že se jedná o již nepoužívanou registraci nebo její majitel si ji založil pouze pro „čeření vod“ :-) Děkujeme za pochopení a spolupráci a doufáme, že toto opatření přispěje k zajištění rovnosti slušných uživatelů našeho webu.
Autor: jaja
Kategorie: zajímavosti
/ 8.11.2006 6:00:00

Velice nás těší obrovský zájem o soutěž S Jezdectvím na Apassionatu, do které se vás zapojilo přes dva tisíce! Ptali jsme se vás, jak se přesně nazývala loňská show Apassionaty, která zavítala do Prahy. Správná odpověď byla za B) Ovations-Tour! Ze správně zodpovězených SMS počítač vygeneroval dle zadání každou padesátou (až do vyčerpání zásob), jejíž autor od nás získává některou z cen. Více najdete v článku.

Kategorie: zajímavosti
/ 6.11.2006 0:00:00
Po krátké podzimní pauze pokračuje dalším dílem seriál "Nekonvenční terapie". Dnešní díl nad otázkami "Co je to homeopatie, jaký je rozdíl mezi homeopatickou a alopatickou léčbou, jak se homeopatika vyrábějí, jak homeopatika léčí, jaká jsou kriteria jejich účinku, jak se provádí homeopatická léčba" ad.
Autor: Artuš
Kategorie: zajímavosti
/ 1.11.2006 1:45:00
Veterinární minimum u koní
Pokud jste si oblíbili jaju z našich diskuzních fór a máte rádi články MVDr. Dominiky Švehlové v Jezdectví, přijměte pozvání na již několikátý veterinární seminář konaný na Farmě Heroutice právě s touto lektorkou. Dozvíte se o základní problematice, kterou by měl znát každý majitel, jezdec či ošetřovatel. Naučíte se provést základní vyšetření a budete připraveni na to, co bude zajímat veterináře, pokud byste ho museli ke svému koni volat. Součástí je kromě teorie i praktický nácvik. Podrobnosti v kalendáři akcí.
Autor: DasaH
Kategorie: zajímavosti
/ 1.11.2006 0:00:00
(PR článek) Představujeme vám společnost, která se zabývá poskytováním služeb volného času, času stráveného v těsném kontaktu v sedle tak krásného zvířete, jakým je kůň. Společnost s - v dnešní době poněkud atypickým - promyšleným, komplexním přístupem.
Kategorie: zajímavosti
/ 31.10.2006 0:39:07
Aktuální číslo
Obsah čísla 11/2019 ročník: 67